Bivši tip v sanjah - HELP

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Jan. 2008 9:45

skozi sanje se zlo dobro izraža naša podzavest in tisto kar zares čutimo, brez da bi lahko h temu kaj miselno pripomogli.Najbolj boš ugotovila, kaj je sporočilo tvoje podzavesti, če si boš sanje zapisovala en čas (vse skupaj, ne samo od bivšega) in potem kajhitro ugotoviš da ubistvu majo neko sporočilo.
Ni pa nujno da če sanjaš, da te tip vara da te vara.temu bi prej rekla, da podzavest alarmira, da te je strah tega da te bo prevaral, recimo.

tole o nosečnosti bi pa jst skorda rekla, da pšodzavestno čutiš da bi bila z njim pripravljena imeti kaj več kot le kakšne bežne avanture oziroma da bi z njim ostala na dolgi rok.Nosečost nekak pomeni neko (naj bi bila) dobro partnersko vez (pustimo detajle ko se ponesreči na žurkah), neko zaupanje, nek obstanek.Lahko pa tud pomeni, da se zate bliža nov list življenja.Mislm nevem, jst si sanje zmeri v takem smislu razlagam, pa mislm da nkol nism zgrešila.nisem pa nek stručnjak tko d aje možno da tud ne drži.Pač sej sama veš kaj in kako čutiš, kaj bi rada, pa mal poveži, pa zihr boš najdla odgovor zakaj take sanje in kaj ti sporočajo.lahko ti pa tud nč ne sporočajo pa ti sam povedo stanej v katerem si in kaj ti podzavest pravi.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 25. Jan. 2008 11:05

*purple*,
kar dobro razlagaš sanje, nič ti ni treba biti skromna ...

Nosečnost, porod, otrok - to so začetki (tudi razmerja, odnosa, novega poglabljanja že obstoječega razmerja), lahko pa gre tudi za novo idejo, nov projekt ... in ni nepomembno, kaj se s tem otrokom v sanjah dogaja - ker je znak tega, v kakšnem stanju je ta ideja oz. nova smer razmerja, če gre za to. Pozorne bodite tudi na odnos do rojenega, ker to nazorno kaže naš odnos do naših idej, projektov, začetkov ... (skrbiš zanj ali ne, ga zgubiš, ga odnese voda, ali gori ... ipd.)

O tem piše tudi v cosmu:

http://www.cosmopolitan.si/samo-zate/ka ... -7459.aspx

Komur se sanja o nosečnosti in porodu, bo spremenil svoje življenje, tako kot tisti, ki sanja o smrti. Sanje o porodu lahko pomenijo tudi konec neke krize, v primežu katere so se sanjalci bali prihodnosti. Nezavedno jih s tem prizorom opozarja, da morajo pretrgati stike s preteklostjo in da se je treba izkopati iz miselne in čustvene stiske, ter sprejeti nova spoznanja, ki bodo naredila življenje dragocenejše.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 25. Jan. 2008 11:21

matty13,
saj si kar sama že nazorno uvidela, kaj tvoje sanje pomenijo ... ker v delu svojega posta razlagaš, da določene stvari pri sedanjem 'pogrešaš' (to, kar si imela pri bivšem).

Normalno je, da oba, sedanjega in bivšega nehote primerjaš, to se v sanjah kaže kot preigravanje scenarija, da ga varaš z bivšim (občutek krivde, da ga varaš, pa je v resnici krivda, ki jo čutiš, ker ju sploh primerjaš in nezavedno 'očitaš' sedanjemu, da bivšega v nečem vendarle ne prekaša). Ampak po moje se to da rešiti: Popoprajta svoje seksualno življenje, pa se ti ne bo več sanjalo o seksu z bivšim! Če se res tako dobro razumeta s sedanjim kot praviš, se bo zagotovo potrudil zate in se še česa naučil, če je treba ...
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 25. Jan. 2008 12:16

natasa* in purple, res vama hvala za odgovore :) :)
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 25. Dec. 2008 18:06

kaj bi pa rekle na to, da sem dvakrat u tednu sanjala (medtem ko spim zraven njega) da mi je fant (zdajsnji!!) UMRU? in se zbudila FUL V SOKU in objokana in cist panicna, mislim da sem celo kricala u spanjah, in me je mogu se pou ure po tem tolazit, mene pa skor kap :? kaj to pomeni?!

pa vcasih sanjam da ga jst skor prevaram, ampak se potem u sanjah premislim, in ga ne :D
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 27. Dec. 2008 17:44

Če se prav spomnim: če sanjaš osebo, da umira, mu to podaljša žiuljenje.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 26. Feb. 2009 9:47

Evo, je bilo ravnokar objavljeno:

Kaj pomeni sanjati seks z bivšim in podobno, kar ste tukaj spraševale:

http://www.cosmopolitan.si/seks-razmerj ... 22142.aspx
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 02. Mar. 2009 12:16

Kok vas zenske mede... :lol:
Men je nepredstavljivo, da bi se zbudil v solzah. :P
99% primerov se sploh ne spomnim da bi kej sanjal, drugace pa nic takega. Zgleda da imam mirno podzavest.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov