Trgovina za male živali

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
little bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 19. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a little bee » 29. Maj. 2007 16:08

Vprašanje:

a mogoče kira ve kje (v ljubljani oz. okolici) majo kakšne lepe zlate ribice? k jo bom poklonila nekomu za rojstn dan pa bi rada, da je mal posebna. :D
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 29. Maj. 2007 16:15

Mislim, da bi jih morali imeti skoraj v vsaki od teh malo večjih prodajaln. Vzameš si malo časa in se sprehodiš po Btcju - Zootic, Mr Pet, Tukano. Vse te tri imajo tudi ribice ;) Točno kje bi bile najlepše ti pa ne morem rečt, ker se na ribice žal res ne spoznam.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 29. Maj. 2007 17:19

Js sm spet zajčke vidla v Zooticu v City Parku hehe :D
Drugač pa kar se ljubljanskega Zootica tiče, nimam še slabih izkušenj, ampak po drugi strani še nobenga tam nism kej sprašvala, zmer pač izberem pa grem. Mi je pa res všeč Zootic v Kranju, prodajalci so ful uredu, zmer se tm ustavim ko okol letam po Kr. Sam cene so mal joj v Zooticu sam nej jim bo. Drugač pa opažam da majo npr. v Obiju fuul stvari za živali, košaric, dreves za mačke, polno stvari. Za mucke transporterček sm tam kupla, pa reflektivno ovratnico za mačko.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Maj. 2007 8:02

Vse kupujem v Tukanu(MS,MB), ker enostano tam vse najdem. Sicer včasih zavijem tudi v ZOO Market, pa tudi preko spletne trgovine male živali sem že naročila. Alli Tukano mi je itak the best.

Edino kar me moti je to da imajo hrčke tam v tistih plastičnih posodah, brez vsake igračke itd :cry: Če bi videli kaj vse ima moj, pa koliko se trudim da ni cel čas v kletki...me direkt mine ko pridem v Tukano. Zato ponavadi kupim kar rabim in grem.
Uporabniški avatar
Hed Kandi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Hed Kandi » 23. Avg. 2007 11:05

jaz mam pa občutek da v tem tukanotu noben nima pojma o pojmu.. fajn trgovinica se mi zdi zootic, dobiš vse kar rabiš, pa še za nasvet lahko koga kaj vprašaš
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Avg. 2007 11:13

Meni je Tukano v Ms vredu. Pa v Mbju je tudi ok. Ker redkokdaj kaj sprašujem, ker itak sama vem kaj rabim.

Zootic je pa super! Sem bila v Mariboru, ker se je odprl in sem bila full pozitivno presenečena. Za živali je bilo lepo poskrbljeno+super mi je to, da imajo drugačne firme kot v Tukanu in bom zdaj lahko še kaj drugačnega kupila.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 10. Sep. 2007 13:04

S Tukanom ljudje niso preveč zadovoljni, zlasti, kar se tiče akvaristike. Sama najraje zahajam v Amazono v Kranju. Ponavadi prodajalci tam niti ne znajo svetovati ali vsaj ne pravilno.
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 12. Sep. 2007 14:09

Jst večino stvari kupim v Zootic-u v Kranju (Supernova). Nikoli me še niso razočaral...

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov