+

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 21:23

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:39, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 21. Feb. 2012 21:28

No, da zdaj se resno odgovorim na tvoj post. Nikakor ne podpiram mucenja zivali, tovrstna propaganda
dayđremer napisal/-a:vglavnem poglejte ta film, mesojedci in tisti, ki ne jeste mesa,
tisti ki ga jeste že zaradi tega da boste videli od kje in iz česa pride vaše kosilo.
mi pa gre zelo, zelo na zivce. To zveni zelo posploseno, potem pa trdis, da ne pravis, da je v vseh klavnicah tako. Res je, da ljudje lahko prezivimo samo na doloceni hrani, noben pa ne pravi, da bi zato, ker lahko, tudi morali. Torej, ce si proti mucenju zivali v klavnicah, protestiraj proti temu, ne pridigaj pa, da ne bi smeli jesti mesa.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 21:35

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:41, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Feb. 2012 21:43

dayđremer napisal/-a:
Jochie napisal/-a:kaj pa ko te kakšna komarica začne grizti? jo potrepljaš pa ji rečeš: kar pij, kar pij, če si žejna!? :D :D :D


ah daj no, kak si pa zaj do komara prišla. Saj če te naprimer morski pes napade ti ga verjetno ne bo žau če ga ustrelijo, če pa zveš da jih nekje ubijajo zato da pač mal lovijo pa bi večino zmotilo. easy ha:)


prvič, jaz imam luleka... :eek:

drugič...in če bi tebe petelin napadel, kaj bi naredila? menda radi kokoši naskakujejo... :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 21:49

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:46, skupaj popravljeno 2 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 21:49

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Feb. 2012 22:00

dvakrat sem prebral pa še vedno ne razumem, kaj si hotela povedati... :D :D :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 22:05

Jochie napisal/-a:dvakrat sem prebral pa še vedno ne razumem, kaj si hotela povedati... :D :D :D


:)
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 06. Avg. 2013 20:33, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 21. Feb. 2012 22:29

kje pa je bil film posnet? si prepričana, da odraža aktualne slovenske razmere? ker če ne, potem se nas (ki jemo večinoma slovesnke mesne produkte) ne tiče.

btw, moj dedi s kmetije je včasih, če smo imeli za kosilo kokoš, kuro enostavno prej ulovil, ji zavil vrat (ubil) in jo pripravil in smo jo pojedli. in to se mi zdi popolnoma normalna življenska situacija.
Vsak raj ima svojo kačo.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 22:36

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 22:42, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 21. Feb. 2012 22:49

piščance in purane, ki jih kupujem: perutnina ptuj ali pa pivka. hrenovke isto.
pršut: kraški
salame: od babice
pujs: od babice :)
ribe: ne gredo preko klavnic
druga pa bolj redko jem

očitno nisem problem (pa še marsikdo drug). če pa imaš informacije, da živali mučijo v slovenskih klavnicah pa nevem, zakaj ne prijaviš. mislim smo v sloveniji in nimamo masovne (ameriške) proizvodnje kjer so živali izjemno omeje v gibanju, da se ja čimbolj redijo, in kjer piščance ubijejo tik preden poginejo sami, zaradi odpovedi notranij organov zaradi prehitre rasti in hormonske hrane. se mi zdi, da s svojim senzacionalizmom pretiravaš.
Vsak raj ima svojo kačo.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 22:57

s0nckic4 napisal/-a:piščance in purane, ki jih kupujem: perutnina ptuj ali pa pivka. hrenovke isto.
pršut: kraški
salame: od babice
pujs: od babice :)
ribe: ne gredo preko klavnic
druga pa bolj redko jem

očitno nisem problem (pa še marsikdo drug). če pa imaš informacije, da živali mučijo v slovenskih klavnicah pa nevem, zakaj ne prijaviš. mislim smo v sloveniji in nimamo masovne (ameriške) proizvodnje kjer so živali izjemno omeje v gibanju, da se ja čimbolj redijo, in kjer piščance ubijejo tik preden poginejo sami, zaradi odpovedi notranij organov zaradi prehitre rasti in hormonske hrane. se mi zdi, da s svojim senzacionalizmom pretiravaš.


kaj pa v šoli, pa študentska kosila? tam veš kero meso je notri, a je slovensko al ne? pa če kupiš že spanirano, gor piše kero meso je notri? pa v hofru pa lidlu tudi ziher nimajo slovenskih proizvodov.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Feb. 2012 23:05

jao kdo je tebe klico sem zaj? Sem proti mučenju živali, sem pogledal ta dokumentarni film oz. sem ga poskusil, ker je res zelo šokanten in me je zelo pretresel in sem zelo proti temu kar se dogaja po svetu in na kak način se pridobiva meso, ampak daj povej kaj za vraga hočeš ti zaj tu dosečt? Da bomo nehali jest meso? Pa tud če bi... bo to kaj spremenilo? Kdor bo zaradi tega postal vegeterijanec že bo SAM OD SEBE, ti pa s tem ne boš nič dosegla, zato ti priporočam, da se nehaš trudit.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Feb. 2012 23:10

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 23:00, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Feb. 2012 23:18

kaj pa odgovori na vsa ostala vprašanja?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov