Ljubljenčki - splošno

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali imate hišnega ljubljenčka?

da
305
79%
ne
31
8%
sem ga imel/a, pa ga nimam več
49
13%
Skupaj glasov : 385

Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 31. Jan. 2007 20:51

No, če koga zanima moj klovenski maček je tukej ene par posnetkov :D

Niki the clicker cat:
1.
http://www.youtube.com/watch?v=8DOobxXLrFM

2.
http://www.youtube.com/watch?v=WdeZA95aLzY

3.
http://www.youtube.com/watch?v=Pb0YMkEj__U

čeprov tukile je bol tko tko delu ker sm ga lih iz postle vrgla, zčasih tko tace meče da me skor odnese :D
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 31. Jan. 2007 21:48

Je par postov gor napisano kater je... če bi rada ime ti lahko ZS pošljem.
Drugač pa tvoj mačkon čist car! Dej mi prosim razlož princip klikerja, a to ko klikneš on razume kot da je prov naredu? (Nism še vidla da bi kdo s klikerjem delu, zato ne vem).

Ja muca se je prej zbudila, js sm jo v unmu transporterčku pustila, sam sm jo našla tko kak meter stran, ob pesku. Pol sm jo hotla dat nazaj sam je začela na en stol plezat, kjer je bolj zavetje ker je pol mizo porinjen.. Mal je jamrala :? sm ji js gor pomagala, Zdej tam leži, ob pesku je kar sedela prej tko zgubljeno.
Pol sm opazla da sm stala v lulanju ane.. Se prav da se je polulala v transporterček (sm že dala za oprat blazino pa splaknila sm ga), pa na tla, pa še bruhala je malo boga.
Sej zdej jo bom na miru pustila, pa bom zjutri vidla kako je z njo. Upam da ne bo mt pametna in je vn spustila (kokr je v avtu rekla za domov), ker se mački gonjo, ona ma pa rano pa flajštr... Dokler bo flajštr bo šla bl mal vn pa če še tko fotr teži.
Js mam vsak dan borbe doma zarad teh mačkov :evil:
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 12. Feb. 2007 13:13

Angel joj.. Sej mene tud mal skrbi da bom enkrat zjutri pršla pa bo en krvav na tleh ležu, sj to pomojm ni tko redko pr papigah.. Sicer mam pa js dve različni sorti papig: una od prej je ne vem a je standard (?) in je bl suha, nima unga perja pod vratom, res suhcan, tanova je pa una k jo bolj vsi poznajo, je pa že zdej močnejša tko po kljunu pa še mal se bo zredila pomojm no.. Tko da bo pr ns tud samica samca pomojm napadla, če bo že kej kdaj.

Evo slikce (z mobitelom, mal slabše):
Slika Slika Slika
Tanova bejba je rumeno-zelena(turkizna malo). :)
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 12. Feb. 2007 13:16

Hihi kok sta luštna na srednji, k da se lupčkata :hearts: Kako jima je pa ime?
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 12. Feb. 2007 13:21

Ja pr ns ga kličejo z ene tremi imeni: Piko, Koki pa Jaka.. Zanjo so pa rekl da je Kokica? Ne vem. Sm ga hotla poimenovat sam pol k sm vidla da ga bo vsak drugač klicu (nekakšni stereotipi o papigah, očitno :D ) sem kar obupala. Sem pa mela kanarčka v svoji sobi ki mu je blo ime Jack (Daniels) :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Feb. 2007 23:14

Js bi pa neki uprašala...

Učer zvečer sm u pojsl neki preveč razmišlala in ugotaulala, da bo moj najdražji muci kmal str 13 let... Temu nism nikol posvečala posebne pozornosti (letom, mislm), učer me je pa kr mal zvil, kr dejansko je to že kr lepa številka... :hearts:

Zdej me pa zanima, kok časa lahko en mucek, k je skos u stanovanju, mu ne fali čist nč, ne dožiula nobenih pretresou (razn kšnih obiskou, k se "mora" pridet pokazat, parkat je meu srečanje z našim kužijem, od malih tačk se boji sesauca), ni biu nikol nč bolan (trkam, trkaaaam) živi? Nš ne kaže nobenih znakou staranja, mogoče mau več spi (pa sej je maček, ane?), drgač ma pa še zmer svoje muhe, zna ugriznt ornk, spraskat, se dret k sraka, obdelvat rože in še vedno ma napade diujanja, kadar u bajto pride svež zrk... :P
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 02. Mar. 2007 13:57

Ja res je lepa Ma :ja: Je pa drugač hčerka od naše Isabell ;)

Trikci grejo počasi, tko da bo najbrž še trajal kr neki časa da se bo kej naučila. Se mi zdi da je trmasta oz da res kokr nje paše. Bom še probavala :D Sicer pa zadnje dni osvaja kako skakat men na mizo, ležat v mojem predalu in po možnosti če se le da skočt k men na postlo ko ne gledam :? mal je lumpk hehe.
Uporabniški avatar
muciiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 2. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a muciiika » 03. Mar. 2007 10:49

jst mam tri mačke in psa.
Zadnjič spremenil muciiika, dne 13. Mar. 2007 13:33, skupaj popravljeno 1 krat.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 03. Mar. 2007 18:05

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 04. Nov. 2010 18:33, skupaj popravljeno 1 krat.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 07. Mar. 2007 19:28

A zakaj mi je papagaj všeč? Ker mam dve tihi skobčevki doma in bi blo čist super če bi znali govort - sam pomojm da ne morta, glede na to da je ena samička, druga pa sploh ni takale skobčevka ampak je manjša, ne vem no. Men so skobčevke čist hude :D
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 08. Mar. 2007 12:33

Anoreksije?! Ja, edin če je bil kej bolan al pa v šoku, da je hrano zavraču, anoreksije pa zihr ni mel.
Uporabniški avatar
*ž@bic@*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 14. 2. 2007
Kraj: LubLana*

Neprebrana objavaNapisal/-a *ž@bic@* » 13. Mar. 2007 16:18

Mi smo pa mel k sm bla mjhna skos sam ribe(kšnih 20) pa ful hitr so umirale. Pol sm pa jst tok težila da sm končno dobila rjavega hrčka Cookija, za njim pa še belo hrčico Belko. Pol sm mela psa ampak nism mogla skrbet zanga(stara sm bla 10let) pa smo ga mel sam 20dni. Zdej nazadne pred 3 leti sm dubila zajčico Beti, mal kasnej pa še zajčka Bučkota. Ampak na žalost je mami alergična na zajčjo dlako pa smo jih pred 3 mesci oddal :cry:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 16. Mar. 2007 11:07

Men pa zlata ribca umira, bogica, ful se mi smil :(

Mam dve zlati ribci, ena je čist kul, polna življenja, ena je pa najprej dubla une bele pikce (a se reče ihtija?), pol je ratala ful čudna, par dni je ležala na dnu akvarija, zdj se je pa dvignla na površje in leži na boku, ampak še diha...sam ne bo več dolg :cry:

Pa sem ji kupla eno zdravilo (ene take vrečkice za v vodo) in ji nč ne pomaga.

Zdj se mi pa ful smil, k tok počas umira in se matra... :(
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 16. Mar. 2007 11:19

Ne vem, kolk majo sploh življenjsko dobo...sam ta je še mlada. Neki je mogla zbolet, pa ne vem zakaj. Mogoče je bla že prej bolna, k sm jo iz trgovine prnesla (kšne 14 dni nazaj), ker ta druga je čist kul.

Pomojem, da se mački gonjo zdj ja...sicer se pa zmer kšn gon (za moje pojme), sj če pogledaš, mladički so skoz, čez celo leto...Večina jih je spomlad in jesen, sam so pa tud vmes.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Apr. 2007 15:18

Heh, nš maček je u mladih letih dobivu use možne mačje igračke (kr se js nism mogla upret), pa ni zažgala skor nobena :D Najraj se spraula na stvari, k niso za njega.

Zdej mamo u takih keramičnih petelinih na mizi u dneuni tri pirhe... In pridm zanč zutri u dneuno in vidm, da ta sredn perh fali... Pržgem luč in se plazm po parketu (je isto rdeč k perhi u čebuli) in ga najdem čis na drugmu koncu dneune :rofl: rahlo počenga, ampak še "ceuga"... Men je blo tok smešn, kok dela si je dou, da ga je vn iz petelina spravu in še po tleh kotaliu :P

Baraba
Slika
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov