Krutost ne pozna meja

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 21. Jun. 2007 10:53

Najmanj kar lahko storimo, da osveščamo ljudi, da je takšno ravnanje nesprejemljivo!
Take in drugačne zgodbe ne smejo biti nikoli pozabljene! Nikoli!
Pa vem, da je težko, meni še sedaj solze tečejo, ampak se ne bom stran obrnila, poslala sem na vse forume, kjer sodelujem, vsem svojim znancem sem poslala zgodbo na mail, vesela sem, da je bila zgodba tudi v oddaji Svet...
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 21. Jun. 2007 11:27

klik še posnetek iz oddaje Svet...

:eek: nekdo je šu mačku odrezat vse štiri tačke in repka... jst sploh ne morm vrjet, vsak dan sm bl šokirana nad tem, kar se dogaja. :cry:
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 21. Jun. 2007 18:33

Men je pa ful čudno, da grejo otroci kej tazga počet, ker ponavadi so otroci ful ljubitelji živali :?

Po moje gre za neko moteno mularijo :?
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 21. Jun. 2007 20:45

^^Ne vsi,na žalost,...
V sinovem razredu sta že dva taka psihota, ki sta kamenjala veverico na šolskem pohodu.
Sem naredila tak halo v šoli( ko mi je sin povedal), poklicala starše, učiteljici pa se ni zdelo kaj preveč narobe, saj sta bila klicana na zagovor in to je bilo to.
Niti obvestila ni staršev, nič.
Sta pa ta dva otroka na zunaj mirna, tiha,...
Starši pa seveda "šokirani" in obvezen izgovor-moj pa že ni tak"!
Adijo pamet!
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 22. Jun. 2007 8:07

^^ Joj kar ne morem pozabit Mora, no pa Ninka tudi ne,...
Je pa Moro sedaj en tak zadovoljen kuža, kajne.
Revče, ko sem videla slike, sem mislila, da mu ni pomoči.Ampak vse se da, če je volja...pa seveda ljudje s srcem.
Drugače pa mene sedaj skrbi za muce, ki so se nahajale v Gregorčičevi ulici (mb), vsak dan sem jim nosila hrano in vodo, sedaj pa jih že nekaj dni ni...
:(
Pa za enega zlatega prinašalca, ki sicer ima dom, a je bolje, da ga ne bi imel.
Nosim mu vodo, hrano, ima pa neko bedno hišico, ampak očitno je to za inšpekcijo več kot dovolj,
Se pa bojim, kaj je z njim, ker ga ni na spregled že od ponedeljka.
Hrana ostaja,pa njega nikjer.
Res upam, da je dobil nov dom, da se ga niso samo znebili :cry:
Bom povprašala sosede, če kaj vedo. ker lastnik ne verjamem, da mi bo kaj povedal, sploh ko sem mu povedala par krepkih...

Ah koliko je takih zgodb,meni se srce vedno trga, ko gledam te revčke, kako iščejo samo ljubezen, seveda osnovo skrb( hrano, vodo), pa še to je ljudem težko dat...
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Jun. 2007 11:18

na tole pa res nimam komentarja :( mislm kej tazga, da je folk res kej tazga zmožen :roll:
sam še zmeri nevem zakaj ta dosadna država nima enga zakona da bi se take ljudi trpal v keho?P***a podnev se pelješ brez lui pa plačaš dvjst jurjev, ubiješ mačko in jo mučiš, pa nč...če bi jst te mulce v roko dobila, se majke mi, nebi izognl kšnemu šusu direkt na nos...tle pa nebi mela meje, res ne!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 22. Jun. 2007 13:25

Js sm pogledala, prebrala in jokala. Tko k vedno ob (vedno več) takih in podobnih grozlivih zgodbicah, za kere si loh sam želiš, da bi ble izmišljene. Pa žou niso. :cry:

Definitiuno najbolj uplivajo starši. In če je njim usen, bo usen tut otrokom. Pr nm mamo usi ful radi živali, pa ne gre tle sam za tiste kjut kosmate simpatične, ampak za živali na splošno. Kača mi ni simpatična, bojim se je na smrt, ampak je za nč na svetu ne bi šla povozt al pa s palco zmlatt. Nikol. Nej gre po svoje, nej živi svoje žiulenje. In zakaj ne morejo živet svojega žiulenja še usi ti mucki, kužki, veverice, ptiči, ...? Nobenmu nč nočjo, u njih ni zlobe, če se živali med sabo napadajo, se napadajo zgolj iz boja za preživetje. Človeka naj bi od živali ločila razum in sposobnost mišljenja, pa kljub temu (ali prav zaradi tega?!) počnejo najbolj nehumane in grozljive reči, medtem ko žival tega nikol ne bi nardila. In potem si nekateri upajo živali tretirat kot "saj je samo žival", kot nekaj manj vrednega, ... :eek: :evil:

Men so taka početja nedoumljiva, ne bom dočakala dneva, ko bi lahko rekla, da vem zakaj to počnejo in ne dneva, ko bi tako početje oprostila, da bi ga mogla pa tolerirat, pa raj takoj zdej umrem. GROZLJIVO!

Rip mali bogi mucek, upam, da ti je lepš na drugi strani :cry:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 22. Jun. 2007 13:39

Za zjokat, kaj so eni sposobni naredit živemu bitju. Velika sramota in žalost. Za malega mi je zelo žal :( Upam da jih bo pekla vest do konca življenja in da jih doleti kazen kot je treba.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 22. Jun. 2007 17:15

mah sej člouk ostane brez besed...jezna sm na to mularijo oz. vse ljudi k se tko vedejo do živali, k da so smeti.. :roll:
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 23. Jun. 2007 13:37

Js sploh ne morm verjet kak lahk obstajajo ljudje ki so sposobni česa takega ... To je bolano do konca, res se sprašujem kaj se takim dogaja v glavi, kaj je narobe z njimi? Najhujš je pa to ker se take in drugačne stvari konstantno dogajajo, medtem ko v bistvu ni nobenga ukrepanja, nč se ne nardi v tej smeri da bi tud taki bli kaznovani tak kot je treba. Kot da kaj pa je to če mučiš eno žival, pa v bistvu ni nč drugač kot če bi to nardil enmu človeku, tud žival čuti, tud njo boli, NI drugač. Vsaj za mene ni. Kak se lahk folk znaša nad ubogimi nedolžnimi živalcami? Mi na žalost ne mormo nč oz. lahk nardimo zlo mal, ampak so pa ljudje ki bi LAHK kej nardil, pa ne, kak lahk dopustijo da se to dogaja??? Res grozljivo, žalostno, nedopustno, bolano do konca. :cry: :cry:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 23. Jun. 2007 19:33

Sem brala o tem mucku kar se mu je zgodilo :cry: ...slučajno mi je stranka porinila časopis v roke in ko sem prebrala samo naslov in delček ki je bil na uvodni strani sem planila v jok...šla sem nazaj in kar tam zajokala.Men je bilo tako hudo da se kar neki cajta nisem mogla pomirit!!!Prebrcala bi jaz njih..in ko bi ozdraveli bi jh ponovno in spet in spet..spravijo se na ubogo žival ki se še branit ne more!!Ubog mucek!
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 27. Jun. 2007 14:18

jaaaaaaaaaaaaooooo! njih in njihove starše bi prebrcala! Folk je čisto znorel, naj se te med sabo pobijejo ne pa se nad živalmi znašat... Starše bi v rest dala, froce pa na psihiatrijo, kaj si te mislijo da so? Kje je zaj sodstvo?!?! kje je občina in tak dalje?! za znoret, iz dneva v dan je več mularije ponorete, sem sama glih 18 stara, ampak meni in mojim sosedom ni nikdar prišlo na pamet karkoli takega, kvečjemu smo mačkico pobrali iz ceste pa joje nekdo udomačil... ne me zajebavat da se ne ve kdo je to naredo! je že od kerega foter direktor al pa kaj podobnega, pa se nesme zvedet...

Na grmado z njimi!
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 26. Mar. 2010 22:17

Pa dober tek našim ljubljencem :? :x

http://kuzki.povejnaprej.net/hrana_ubija.html
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 26. Mar. 2010 23:46

Ta stran precej promovira hranjenje s surovim mesom, če se prav spomnim.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 27. Mar. 2010 10:16

Ja, ampak to nima veze s tem, kaj dajejo noter v brikete in konzerve. Da je surova bolj zdrava itak vsi vemo, so me pa podatki vseeno prestrašili in če dobro pomislim, so nekako logični :?

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov