Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Okt. 2011 18:23

mene tud ne. Pa mam dve. Bolelo me je samo ko mi je rahlo 'pobelil' zobe, ampak za to ni bila kriva plomba.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 02. Okt. 2011 19:06

jez imam skor vse zobe plombirane, pa me tud ena ne boli. čudno :?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 02. Okt. 2011 19:22

Če imaš belo plombo, lahko boli, ker se material zelo dolgo suši, veže, krči (whatever pač, nekaj se dogaja). Baje kak tedn je normalno, lahko pa traja tudi kak mesec.

Meni se je že zgodilo, da me je bela plomba par dni še bolela. Ampak cel mesec pa res ne. Sploh mi pa ni jasno, kak ti je 5 plomb naenkrat delal? Pri meni, če je dve stvari za naredit, najprej naredi eno, potem pa me čez kakih 14 dni naroči še za drugo stvar.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 02. Okt. 2011 22:29

hja ker sem šla privat in je hotel pokasirat čim več.
jst sm bla pa za, ker ne maram petkrat hodit k zobarju.
btw 5 plomb mi je naredu v 1,5 ure.

sicer je ziher za plombirat še ene 5 zob.

ampak prej (čeprav so bli piškavi) me vsej ni nč bolelo! pol pa dam 200 eur, pa ne morem normalno jest!
pa sm ga klicala, pa napizdila, pa rekla da mi bo vrnu keš.
sam kaj naj. čakam da pridem na vrsto pr moji zobarci da pogleda kaj je. sam k ji bom rekla, da sm bla pr privat zobarju, bo itak vsa užaljena in bo rekla, da naj grem tja nazaj.

btw, mi je že en privat zobar enkrat zajebu eno šestico. mi je dal plombo brez podloge direkt na živec in mam zdej ta zob mrtev! tega mi je tud na novo plombiral ta zobar in to je edini zob k me ne boli. ker je mrtev, valda. pomoje je zdej tako uničen, da bo en dan kr sam vn padu.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 03. Okt. 2011 11:50

da te en mesec boli, res ni normalno. Kaj jaz vem, če ti je tako slabo naredil že prvih pet zob ne hodi nazaj k njemu. Pojdi h komu ki ma res dobra priporočila, tudi če je drag. Ali pa če čakaš pri svoji da, ti vsakih par mesecev porihta en zob. Naše zobozdravstvo je žal res v k****
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 02. Nov. 2011 19:49

Prosim za pomoč. Ima kdo izkušnje z ArtiDentom http://www.zobozdravnik-ljubljana.com/ ? Nujno rabim enega zobozdravnika v Lj.
let's talk obout...
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 11. Nov. 2011 14:04

Flavia... tudi jaz se zanimam za to ambulanto in kar sem prebrala na internetu so vsi ful zadovolni... na njihovi FB strani jih ful hvalijo.
Jaz sem jim poslala povpraševanje in so mi ful hitro v nekaj minutah odgovorili (do sedaj tudi najugodnejša varianta)...

Če ima kdo izkušnje prosim, če sporoči...hvala in lp:)
Uporabniški avatar
Aphrodite
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Aphrodite » 11. Nov. 2011 22:01

hej!

imam en problem ... namreč, 2 meseca nazaj se mi je začel majati desni sekalec. Zobozdravnica je potem ocenila, da imam paradontitis in me naročila na čiščenje zobnega kamna. Ko je opravila je pozabila da imam majav zob in me hotela odsloviti, nakar sem jo vprašala kaj bo s tem zobom. Malo ga je pogledala, pogledala sliko in mi dala navodilo da če mi zob začne spreminjat barvo naj se oglasim. Mi ne bi morala dati napotnico za paradontologa ali vsaj nekako zob fiksirala? Čudno se mi zdi, da pač zdaj ta zob kr čakam da umre al kaj ...
prav tako sem danes opazila, da se mi čisto malo maje še levi sekalec.

ali naj poiščem drugo mnenje pri drugem zobarju?
pozna kdo koga, ki je dober v okolici Maribora?

hvala
I just wanna be myself and I want you to love me for who I am.
I just wanna be myself and I want you to know,
I am my hair.
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 14. Jan. 2012 19:55

Ojla,

mene pa zanima, kakšne mate kaj izkušnje z zobarji, ki delajo v Študentskem zdravstvenem domu v Lj? Mene namreč zdajle ni bilo 2 leti pri zobarju in sem zato svojo dosedanjo zobozdravnico izgubila. Ker so čakalne vrste zelo dolge, jaz pa bi rada prišla čimprej na vrsto, sem razmišljala, da bi bila to ok opcija. Škoda, ker si nisem že 3 leta nazaj, ko sem začela študirat, omislila tega zobarja...Ali kakšnega zobozdravnika od tu posebej priporočate? Ali delajo dobro, čeprav smo "samo" študenti?
mish82
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mish82 » 29. Jan. 2012 22:12

Moja priporočila zobozdravnik Hrvaška - poliklinika Kalmar Implant Dentistry.
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 27. Feb. 2012 19:25

Tudi mene zanima mnenje o zobozdravnikih, ki so za študente na Aškerčevi? ....kakšna priporočila? ter kakšna je čakalna doba, prijazni? ....Nisem ljubiteljica zobarjem in se jih bojim ter tako odlašam popravilo že nekaj let. :(
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 27. Feb. 2012 20:20

no, jaz morem pa nujno pohvalit mojo zobarco, dr. Mihaelo Gajser, ZD Bežigrad. Nežna, natančna, kvalitetno nardi, drži se urnika veliko bolj kot ostali s katerimi sem mela izkušnje. v glavnem, res lahko samo priporočam!
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 28. Feb. 2012 21:56

ališa napisal/-a:Tudi mene zanima mnenje o zobozdravnikih, ki so za študente na Aškerčevi? ....kakšna priporočila? ter kakšna je čakalna doba, prijazni? ....Nisem ljubiteljica zobarjem in se jih bojim ter tako odlašam popravilo že nekaj let. :(


Js sm ze zdej kr prijavila k zobarju v študentski ZD na Aškerčevi. Po mojih izkušnjah ti dodelijo zobarja, ki ima v tistem trenutku najkrajšo čakalno dobo. Dobila sem zobozdravnico Majo Jamšek, pri kateri bi bila na vrsti v dveh tednih (a sem morala potem prestavit). Tko da kaj več lahko povem po obisku. Ampak sem vesela, da je šlo vse tko hitro.
Uporabniški avatar
Alexithymia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Alexithymia » 28. Mar. 2012 16:52

Mene pa zanima, če ima morda kdo izkušnje z dr. Igor Hasaj-em iz Maribora?:)
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 01. Jun. 2012 12:11

A kdo pozna ordinacijo Borisa Simončiča. Rabim nekoga za dlesni nekaj pozdravit. Koliko časa se čaka pri njem?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov