Skupno hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 08. Jan. 2011 20:40

uffff, jaz tudi štartam s hujšanjem. Sem se pa odločla. Hrani se ne odpovedujem več, če mi telo govori da sem lačna potem sem lačna. odločila sem se samo za športanje, vsaj 4krat na teden. Pa da vidim kaj bo uspelo.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 08. Jan. 2011 22:40

Bo uspelo, preverjeno. Js sm se tut tkole lotla zadeve, ker sm prevec sibka, da bi se odpovedala stvarem, k jih rada jem :P rezultati si pa ze mal vidni :)
Live. Love. Surf.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 08. Jan. 2011 22:41

Meni je bilo zmeraj smešno, kako nekateri striktno prenehajo jesti določene vrste hrane. Čr dovolj vadiš, in pravilno seveda, komot posegaš po bananah, medu, rozinah....skos skuta, piščanec, beljak...dolgčas :)
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 08. Jan. 2011 22:57

No ja bom jedla vse normalno. pa tud pivo bom spila, če mi bo pasalo.

Diete niso zame. Enostavno.
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 09. Jan. 2011 14:21

evo po enm tednu mi je šlo dol 1,5 kg. Z nekaj pregrehami :D tako da sm kr optimistična za naprej. plus tega sem pa ugotovila še to, da kakšna urica aerobike ni največja muka na svetu :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 09. Jan. 2011 21:47

pjotra, tudi jaz grem po tvojem sistemu. imam pa tudi namen mal zmanjšat količino večernih prigrizkov v obliki smokijev, kokic, čipsa, haribo bonbonov... tudi mene zanima kaj bo nastalo :)
Vsak raj ima svojo kačo.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 09. Jan. 2011 21:55

s0nckic4 napisal/-a:pjotra, tudi jaz grem po tvojem sistemu. imam pa tudi namen mal zmanjšat količino večernih prigrizkov v obliki smokijev, kokic, čipsa, haribo bonbonov... tudi mene zanima kaj bo nastalo :)


To je pa res najslabše, te prigrizki, ješ, ješ, pa še ješ, pa si še zmeraj lačen :D....zato jih tudi nikoli ne kupujem, samo če sem pri kom kaj takega pojem :).
Ti kr ornk zmanjši, na nulo, pa raje kaj pamtnejšega, konkretnega, pojej.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 09. Jan. 2011 22:07

tor napisal/-a:
s0nckic4 napisal/-a:pjotra, tudi jaz grem po tvojem sistemu. imam pa tudi namen mal zmanjšat količino večernih prigrizkov v obliki smokijev, kokic, čipsa, haribo bonbonov... tudi mene zanima kaj bo nastalo :)


To je pa res najslabše, te prigrizki, ješ, ješ, pa še ješ, pa si še zmeraj lačen :D....zato jih tudi nikoli ne kupujem, samo če sem pri kom kaj takega pojem :).
Ti kr ornk zmanjši, na nulo, pa raje kaj pamtnejšega, konkretnega, pojej.


Jaz hvalabogu ne maram sladkarij, teh prigrizkov pa tudi ne. Tko da tuki ne bo problemov.
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 10. Jan. 2011 15:32

orhidelia napisal/-a:evo po enm tednu mi je šlo dol 1,5 kg. Z nekaj pregrehami :D tako da sm kr optimistična za naprej. plus tega sem pa ugotovila še to, da kakšna urica aerobike ni največja muka na svetu :)


Bravo!

Men je tudi danes pokazala tehtnica manj kot pred tednom dni, in sicer 2 kg. Tudi nekaj pregreh, pa gibanje je blo bolj tak tak. Danes grem pa prvič na aerobiko, tak da zdaj zalaufam še s športanjem.
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 10. Jan. 2011 21:50

bravo lunek!!! kr začni z aerobiko, boš vidla, kok se boš bolš počutila!!! in gremo u 2. teden =)
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 10. Jan. 2011 22:45

Bravo!

Men je tudi danes pokazala tehtnica manj kot pred tednom dni, in sicer 2 kg. Tudi nekaj pregreh, pa gibanje je blo bolj tak tak. Danes grem pa prvič na aerobiko, tak da zdaj zalaufam še s športanjem.[/quote]

Kam pa hodiš na aerobiko?
Uporabniški avatar
niinii
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a niinii » 11. Jan. 2011 5:40

Punce en nasvet. Tehtajte se 1x na mesec. Tedensko pa pomerite obseg rok, prsi, trebuha, bokov in stegen. Tko dejansko vidite, kolk je slo z miganjem in hrano dol. Ker najbolj idealno je it okoli 3 kg na mesec dol. Da ti teža tudi ostane. Če bo šlo prehitro dol, zna pridt nazaj.
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 11. Jan. 2011 14:07

niinii, že res, da je mogoč bolš da se tehtaš 1x na mesec, pa tut tega se zavedam, da je šla v prvem tednu bolj voda iz telesa, kot pa maščoba. ampak zame osebno je bil premik na tehtnici velika motivacija za naprej...

poleg tega sem pa prebrala, da je koristno pogosto tehtanje (ne med hujšanjem ampak na splošno), da, ko vidiš da je šla teža gor še pravočasno ukrepaš.
Uporabniški avatar
niinii
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a niinii » 11. Jan. 2011 15:04

Lej ravno tle je napaka. Na začetku ti gre voda iz telesa, pa ti tehtnica pokaže manj. Ampak to se ustavi. In ravno to bo tebi ustavlo motivacijo. Zato sem ti predlagala, da se meri vsak teden. K vidis k ti gre vsak teden pol cm al pa cm dol. To je taprava motivacija. Kg v bistvu sploh niso tolk pomembni.
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 11. Jan. 2011 15:14

Jaz se tehtam vsakodnevno, ker me matra prevelik firbec, da bi čakala dalj časa. Tudi če številka ne gre nonstop dol, mi je vseeno fajn občutek, da pa ostane vsajk na istem Na vsaka dva tedna si bom pa merila obsege raznih delov mojega telesa.

Na aerobiko sem se vpisala v Mb v okviru Bodifita. Ful priporočam - majo zelo veliko izbiro zvrsti in terminov, pa cenovno so ugodni. Sem bla včeraj sicer šele prvič, mam pa že rezervirana še dva termina ta teden.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov