Savna

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Feb. 2011 13:07

Določene savne imajo termine, ko so odprte samo za ženske. Mogoče bi to odgovarjalo tistim, ki vam je smotano bit gole v prisotnosti tipov.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 04. Feb. 2011 13:32

Ja pa jullia, saj ženske tudi bulijo no, kaj ne veš tega. Še dobro, da ni folku samim pred sabo nerodno, ko se v špegl pogledajo.

Še svoj živi dan nisem opazla, da bi kdo buljil vame v savni. Mogoče zaradi tega, ker ne buljim v druge ljudi, kam buljijo? :gruebel: Če pa te človek pogleda, pa to ni buljenje, normalno, kaj pa naj vsi ves čas v tla gledajo al kaj? Če pa pa že zalotla koga, da zija, bi pa pasla zijala nazaj (če bi bil vreden tega :D dokler mu ne bi postalo nerodno) al pa bi ga enostavno vprašala, če je kaj narobe?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 04. Feb. 2011 14:43

Pa ja, no, meni se tudi zdi, da bi vse občutljivke morale sprejet, da savna pač ni za njih - razen mogoče privatna savna ali pa ločena po spolih.

Meni je v savni rahlo neprijetno samo takrat, ko se grem tuširat, pa pride zraven kak moški. Takrat pač poskrbim, da čim prej zaključim in grem proč. Sem pa še vedno živa in zdrava in hodim v savno, pa nič se ne bunim, ker verjamem, da tak moški pride pod tuš z namenom, da se bo tuširal, ne pa, da bo oprezal za mojimi joškami.
Every rose has its thorn
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 04. Feb. 2011 14:45

Tile termini za ženske so dobra zadeva ja. No jaz sem povedala svoje mnenje, nisem pa jaz izpostavila problema. Se pa čist strinjam, da bi blo splošno to lahko mal ločeno med spoli. Vsaj tuši bi bli lahko ločen. Ne pa da hodijo tipi tja ženske zijat. Saj ne govorim kar splošno, sam dogaja pa se.

Mogoče sem huda na tole, ker mam slabo izkušnjo. Sicer bi morala zagovarjat savne saj predstavljajo del mojega dohodka.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Feb. 2011 14:47

*SunFlower* napisal/-a:Pa ja, no, meni se tudi zdi, da bi vse občutljivke morale sprejet, da savna pač ni za njih - razen mogoče privatna savna ali pa ločena po spolih.

Meni je v savni rahlo neprijetno samo takrat, ko se grem tuširat, pa pride zraven kak moški.


pa wtf? ti pa nisi občutljivka? zakaj se pa ne tuširaš kot si se mislila. verjtno se celo tako obrneš, da te vidi samo od vzadaj. pa bodi doma!
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Dizzy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Dizzy.girl » 04. Feb. 2011 15:09

claire napisal/-a:
*SunFlower* napisal/-a:Pa ja, no, meni se tudi zdi, da bi vse občutljivke morale sprejet, da savna pač ni za njih - razen mogoče privatna savna ali pa ločena po spolih.

Meni je v savni rahlo neprijetno samo takrat, ko se grem tuširat, pa pride zraven kak moški.


pa wtf? ti pa nisi občutljivka? zakaj se pa ne tuširaš kot si se mislila. verjtno se celo tako obrneš, da te vidi samo od vzadaj. pa bodi doma!


Pa daj no Claire, čisto na vsakega se spraviš, kot da se samo kregat hočeš :eek:
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 04. Feb. 2011 15:29

Saj se hoče samo kregat :D

Claire, razlika med mano in tabo je, da jaz potem ne pišem v temi o savni (in/ali razlagam prijateljem), kako je bedno, da so brisače pod tuši prepovedane, ker me pod tuši BULJIJO MOŠKI OMG. :lol:

Pa seveda si nekaj (verjamem, da namenoma) spregledala:

nič se ne bunim, ker verjamem, da tak moški pride pod tuš z namenom, da se bo tuširal, ne pa, da bo oprezal za mojimi joškami.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Feb. 2011 9:07

^^ tudi ti si, očitno spregledala, da sem tudi sama v savni gola, če se prijetno počutim. ampak brisačo pod ritjo imam pa vedno.

ja ne, po eni strani praviš, kako ni nič če si gol, po druga pa, da klizneš ko pride tip pod pod tuš. in veš- jaz se grem lahko tuširat v zaprti tuš. keša za intimno savno pa nimam. jebiga.

(ja bom se kregala. saj se je mene najprej napadlo, da naj bom doma, ker se ne šopirim vedno gola v savni)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 05. Feb. 2011 9:20

meni se osebno tudi turška gabi ker je vse mokro, zdi se mi da sedim v švicu drugih (tudi če si poplaknem), brisača se mi premoči (in ja, tudi jaz grem z brisačo, ker imam fobijo z nago ritjo sedet tam ko je nekdo pred mano sedel), pa zraven tega mi zrak ne ustreza, ker me duši

mi je pa finska tolko boljša..z brisačo seveda :D
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 05. Feb. 2011 14:23

@Claire:

claire napisal/-a:kaj pa ma koga za motit, če sem JAZ zavita v brisačo recimo? če pač nerada kažem svojo pizdo vsakemu, ki se savna in če nerada sedim na tistih klopeh, kjer sedi vsak dan x ljudi?


claire napisal/-a:mene ni nič sram. tudi če si pizdo prekrijem, to ne pomeni, da me je sram, ampak vsi dedi, ki so tam, me ne rabijo gledat.

če me xy tipi vidjio v kopalkah je meni osebno velika razlika, kot če mi v savni bulijo v pizdo. mene to pač moti. jebiga. in verjemi, veliko jih je. če mi je prijetno sem tudi sama gola, sicer pa ne.


Iz tega se da precej logično sklepati, da ti je bolj redko prijetno biti gola v savni (čeprav ti včasih očitno je). Pa tudi prepričanje, da te buljijo vsi prisotni v savni, je kar razvidno. :D

Sicer pa, izvoli še enkrat prebrat:
nič se ne bunim, ker verjamem, da tak moški pride pod tuš z namenom, da se bo tuširal, ne pa, da bo oprezal za mojimi joškami.

Jaz nikjer nisem rekla, da 'ni nič biti gol'. Sem pa rekla, da je v savni pravilo, da si gol, in da če te to moti, ostani doma. Mene ne moti. Verjetno je pa vsakemu rahlo neprijetno, če se znajde v majhnem, napol zaprtem prostoru gol, z neznancem, ki je isto gol. In v savni, kamor jaz hodim, so zaprti tuši samo po izhodu iz savne, notri v savni so pa samo skupni.

Pa kolikor sem videla, te nihče ni napadal osebno, Claire, še najmanj pa jaz ... Lahko te pa začnem, če hočeš :P
Every rose has its thorn
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 06. Feb. 2011 18:51

Tile skupni tuši res niso pogruntani. Tole se jaz čist strinjam. Men je en tip težil takole, zato mi to ni všeč. Bi se lahko mal trudil pa te zadeve ločil po spolu. Če lahko wc-jwe ločjo naj pa še savne. Res mi ne bla to slaba ideja.
Uporabniški avatar
Neminem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Neminem » 07. Feb. 2011 9:21

jaz sem dostkrat v savni(jeseni in pozimi) in ne hodim zato da bom pod tušem gledal ženske :D
ehh, saj se povsod najde kaj kjer koga kaj moti...pač nikol ni za vse perfect.
se najdejo osebke ki grejo ženske gledat, se najdejo pa tudi osebe ki grejo gledat otroke na igrišče...gnilo jabolko :)
meni je vseeno če se ločijo tuši po spolu, je pa boljša in manj "ločevalna" metoda, če so tuši samo za enega, kar je čisto fajn.
je pa naravno da pogledaš od gležnja do glave. mislim da je to že kr avtomatsko pa če je oseba slečena al pa oblečena.
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 07. Feb. 2011 9:43

govorimo o buljenju ...če samo malo pogledaš ni problema
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 07. Feb. 2011 11:08

Neminem napisal/-a:jaz sem dostkrat v savni(jeseni in pozimi) in ne hodim zato da bom pod tušem gledal ženske :D
ehh, saj se povsod najde kaj kjer koga kaj moti...pač nikol ni za vse perfect.
se najdejo osebke ki grejo ženske gledat, se najdejo pa tudi osebe ki grejo gledat otroke na igrišče...gnilo jabolko :)
meni je vseeno če se ločijo tuši po spolu, je pa boljša in manj "ločevalna" metoda, če so tuši samo za enega, kar je čisto fajn.
je pa naravno da pogledaš od gležnja do glave. mislim da je to že kr avtomatsko pa če je oseba slečena al pa oblečena.


Se čist strinjam. In sploh ne mislim, da vsi moški ali mogoče tud ženske hodijo tja firbec zijat ali pa z drugimi nameni kot savna je.
Ampak, da te pa kdo požira z očmi ali še celo več to pa je višek nesramnosti.

Al pa izjava enega kolega, da mora enkrat v savno it, da si mal ogleda kakšne so druge ženske, da bo dobil primarjavo za svojo punco :eek:
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 07. Feb. 2011 12:13

A pa hodite same v savno? Jaz vedno grem s fantom. Če ste v moški družbi vas sigurno ne bo nihče preveč pojedal z očmi. No ja, so izjeme, ampak manjša verjetnost. Jaz grem vedno s fantom in opažam, da večina ljudi pride v paru.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]