Roaccutane

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Feb. 2013 22:38

Ja, 2% nima smisla spirat. 15% pa, drugače so posledice katastrofalne :D Je pa res ja, da se ne priporoča v domači uprabi takšnih koncentracij in zato ''ni varno'', ravno zaradi posledic. Jaz sem svojo naročila iz tujine (ebay) ker vem, da se pri nas ne dobi takih koncentracij.
Anonymus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 26. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Anonymus » 18. Mar. 2013 10:45

Evo, jaz sem tudi 1 mesec na tem Roacutanu (ponovno!) in se mi še nič ne popravlja. Diagnosticirano imam acne conglobata, torej najhujšo obliko aken, kar jih obstaja na tem svetu. Če vas zanima kako to zgleda, malo pogooglajte, pa boste vidli kakšen sem. Kako naj sploh živim na svetu takšen kakršen sem? Jemljem najhujša zdravila pa mi ne pomagajo, ljudje gledajo stran ko me vidijo, se zgražajo nad tem kakršen sem. Ne vidim več izhoda... Najraje bi se kar ugreznil v zemljo.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 19. Mar. 2013 15:30

Men se je začelo poznat šele po 4 mesecu tako, da kar malo potrplejenja pa bo. ;) Seveda lahko živiš, kakšne strelaš no... tisti, ki se zgražajo (vsaj tako si omenil) nad tabo nimajo nič v glavi. Očitno oni niso imeli niti enga mozoljčka na faci pa nimajo pojma kako je to. Njim bi se pomoje podrl svet, če bi dobili že samo enega. Eni pravjo ja človk se nič ne umiva zato pa ma mozolje... je svinjarijo zato pa je tak, itd. Nekateri ne vejo kaj vse lahko vpliva na akne. Kar pogumno naprej pa ne obupaj... sčasoma bo vse minilo. Upam, da ti Roaccutane to rundo pomaga kar se le da, pa da bo tvoja koža čim lepša. Za druge se pa ne sekiraj... mene so zafrkaval glede kože pa vem, da je težko pa sem mela precej hudo obliko aken. S pomočjo Roaccutana mi je sedaj seveda boljše. :) Pozab na take osebke, ki ti zbijajo samozavest pa te tako rečen podjebavajo, ker misljo da te loh zlomjo. Ne se jim pustit. Oni misljo, da so najlepši u bistvu majo pa v možganih nulo. ;) Taki osebki mi preprosto dvignejo pritisk. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
butterfly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 4. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly90 » 04. Maj. 2013 11:13

Je kdo tak, ki so se mu po Roacuttanu vrnili mozolji? In je moral ponovno na R ?

Kakšna je bila situacija po drugi kuri R?

Hvala za odg. ;)


Lp!
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 04. Maj. 2013 12:50

^^Jaz.
Po drugi kuri je bila koža ok (itak sem bila na kontracepcijskih), ampak so se mi po ene 2-3 letih spet začeli mozolji pojavljat (v ful manjši meri sicer). Ne pa vprašat kakšna je koža po kontracepcijskih...
butterfly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 4. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly90 » 05. Maj. 2013 8:54

Aha.... Koza po kontracepcijskih... Mam eno kolegico - po kontracepcijskih je dobila ful napad mozoljev, prej pa niti enega mozolja. Tk da somozolji vrjetno tud hormonskega izvora. Ne vem... No js grem naslednji teden po novo napotnico za dermatologa:P Ce mi jo bo hotla zdravnica dat. Ker nazadnje sem jo mogla ful prosit, da kao za moje stanje ne rabim dermatologa. Na koncu sem pa dobla R.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 24. Maj. 2013 16:24

Kako je pa s krvjo tisti, ki ste jemal Roaccutane... A je potem vse spet normalno tako kot je bilo a je kej drugač pač ko nehaš jemat? Ker me res skrbi zdej, ker mam neke stvari že kar blizu meje pa upam, da bo vse tako kot je bilo preden sm začela z Roaccutane... pač potem ko se vse normalizira. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 03. Nov. 2013 13:06

Heii! Tisti, ki ste pač jemal Roaccutane pa pol po zdravljenju če so vam ostale brazgotine... a kej veste a potem pripada še kakšna laserska terapija pač prek dermatologa, da ne plačaš al pa kej? :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Nov. 2013 14:21

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 03. Nov. 2013 18:07

Kje se to dobi? Drugač grem js decembra še 1x na Roaccutane. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Nov. 2013 18:23

...
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 30. Okt. 2017 18:35

Hej!

A mogoče katera ve kako je z Roaccutanom in drugimi antibiotiki? Če lahko skupaj jemleš?

Hvala.
Tu es dans toutes mes pensées.*

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]