Pike / bule / rdečina na penisu

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 13. Jan. 2009 21:10

Hyades napisal/-a:Kondom? Hm.. ne :/.



Pametno :roll: In zakaj ne? Vidiš stvari, on noče k zdravniku, a ni potem logična posledica, da pomisliš, ali je lahko spolno prenosljivo in se primerno zaščitiš, če že vztrajaš s tako egoističnim tipom?

Ne vem, kako je pri drugih dekletih, ampak zame je tako obnašanje nesprejemljivo, predvsem če posredno zadeva tudi mene.

Testira pa se lahko v za to namenjenih ambulantah, ampak najprej bi bilo dobro, če sploh stopi do zdravnika.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 13. Jan. 2009 21:16

Imam KT, bolj zato ne.. :) Pa se pozabim nosit s seboj kondome.

No ja, jutri mi ne ubezi. :D Ga bom zvlekla do prvega zdravnika in pika. Oz vsaj prepricala, da je zivljensko pomembno da gre..

Samo pri njemu nebi deloval ultimat 'ali gres do zdravnika ali abstinenca'. Kot prvo bi mene pobralo in kot drugo bi on verjetno izbral drugo opcijo.

Edit: Popravila iz 'druge' na drugo opcijo, ker sem se napacno izrazila :).
Zadnjič spremenil Hyades, dne 13. Jan. 2009 21:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 13. Jan. 2009 21:25

Hyades napisal/-a:
Samo pri njemu nebi deloval ultimat 'ali gres do zdravnika ali abstinenca'. Kot prvo bi mene pobralo in kot drugo bi on verjetno izbral drugo.


Popoln par.

Pa srečno :wink:
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 13. Jan. 2009 21:27

MsN napisal/-a:
Hyades napisal/-a:
Samo pri njemu nebi deloval ultimat 'ali gres do zdravnika ali abstinenca'. Kot prvo bi mene pobralo in kot drugo bi on verjetno izbral drugo.


Popoln par.

Pa srečno :wink:


Am, drugo opcijo ne drugo punco :).
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 14. Jan. 2009 12:39

Doktorju se naj spravi, za božjo voljo. Naj ne bo smotan! To so resne zadeve.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
AniMaLisTik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 6. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AniMaLisTik » 14. Jan. 2009 22:25

Neodgovornež
____AniMaLisTik____
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 15. Jan. 2009 8:28

Ne rabim pljuvanja cez mojega fanta, hotela sem samo odgovor kako naj ga spravim do zdravnika.

Z besedami kot so 'neodgovornez' ipd. ne spravite nobenega na lep nacin nikamor. Upam, da se ne obnasate tako do ljudi okoli sebe.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 15. Jan. 2009 9:45

Sicer se ne spoznam najbolj na take bolezni, ampak če grdo zgledajo, in če so se kar naenkat pojavile ne more bit nič dobrega... Kaj če so kake bradavice??

Kako ga spraviti k zdravniku? Povej mu da je lahko to tudi resna bolezen (sej nikol ne moreš točno vedet za kaj gre a ne :? ), da nočeš zboleti tudi ti, pa povej mu, da tud punce hodmo ginekologu, da pregled ni nič strašnega, in da tist zdravnik na dan vid po 1000 različnih kurcev vseh barv, oblik, velikosti in z vsemi mogočimi sranji in težavami.

Predvidevam da to že ve, ampak mogoče bo pomagal da ga spodbujaš... :? Kolk je pa star da mu je tako hudo jit k zdravniku?
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 15. Jan. 2009 12:07

Hyades napisal/-a:Ne rabim pljuvanja cez mojega fanta, hotela sem samo odgovor kako naj ga spravim do zdravnika.

Z besedami kot so 'neodgovornez' ipd. ne spravite nobenega na lep nacin nikamor. Upam, da se ne obnasate tako do ljudi okoli sebe.


Če nekdo ravna neodgovorno in škodi samemu sebi, dodatno pa še drugim (v tem primeru partnerju), potem ne vidim nobenega žaljivega podtona v oznaki 'neodgovornež', ker tak tip to dejansko je. Bolje zanj in zate, da ne gre za spolno prenosljivo bolezen. Me zanima, kako ga boš označila, če bo po pregledu prinesel izvid z neko boleznijo, s katero je po možnosti okužil še tebe, za kar bi bila delno kriva tudi sama, če ne uporabljata kondomov pri takih simptomih. Verjetno ga takrat ne bi potrepljala po rami in mu rekla 'hvala, ker si me okužil' ali pač? Ne krivim človeka, ki naleti na spolno prenosljivo bolezen, zaplete pa se pri toleranci nekoga, ki se zaveda, da vse ni ok, pa zdravnika dlje časa ne obišče in seksa brez dodatne zaščite ter širi potencialno okužbo - tole je še kaj drugega kot samo neodgovornost.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 15. Jan. 2009 13:46

Msn, vse lepo in prav, ampak mores razumeti, da sem prosila za nasvet in ne za mnenje o mojemu tipu. To, da je kar se zdravja tice neodgovoren mi je povsem jasno.

Sicer sem ga pa ze prepricala da gre k zdravniku :D. Bom rekla raje tako.. popenla sem, ker me je zacelo prekleto skrbet (ceprav niso bradavice, se ne sirijo ne nic).. In sva se zmenila, da se bo spravil do VSAJ splosnega zdravnika.

Bomo videli kaj bo on/a rekel/a.

Samo.. ali ni neka ful dolga cakalna doba pri urologu? Ni mi jasno zakaj.. ampak menda?
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 06. Sep. 2013 11:40

tut js mam eno vprašanje. fantu se je zdej parkrat po spolnem odnosu na konici penisa pojavla rdečica, ki zgine čez kakšen dan. nič ga ne srbi, nič ne peče, samo rdečica je. kaj zna to bit, kakšne glivice? sej bo šel k zdravniku, sam bi rada že prej pršla do kakšnega mnenja. :) js nimam nobenih znakov kakšnega glivičnega vnetja, tako da ne vem kaj bi lahko bilo.. drugače sem pa na tabletkah, ne uporabljava kondoma. vem pa da na začetku, ko sva bila na kondomih, da je vedno fasal podobno rdečico, ki je izpadla kot nekakšna preobčutljivost na kondom.
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 06. Sep. 2013 14:30

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov