Kontracepcijske tablete in telesna teža - POMOČ !

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Valentina78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Valentina78 » 25. Mar. 2014 17:05

Pozdravljene,
nujno in prosim, da mi pomagate. Leto dni nazaj (april 2013) sem imela težave z menstruacijami, obiskala sm ginekologa in dobila sm kt stederil m, od tistega dne sm jemala te tablete 4 mesece(do julija 2013) in moja teža je bila konstantna, edino koža se mi je rahlo poslabšala. Nato pa sm spoznala fanta, in s časom sem imela prve spolne odnose, zamenjala sm kt z yaz in od takrt (avgust 2013) sm jemala te tabletke, res da so bile prsi čudovite in obraz brez mozoljev, ampk moje razpoloženje, moje lasje, moje zdravje se je slabilo, usakič bolj. V začetku januarja 2014 je fant najel stanovanje, use več sem bila pri njemu, začela sva jesti hitro hrano, tudi prej sva jo pogosto, sladkarije, ker sva kupovala use živo je spadalo zraven tudi vse sladkano, pijače in hrana. Dokler nism mogla zapet svojih najljubših kavbojk, stopila sm na tehtnico in pokazala je 5 kg več, ko sem se pogledala v ogledalo sem se ustrašila svojega telesa, bila sm ogromna, moj obseg trebuga in noge, nism mogla verjet svojim očem, odločila sm se hujšat vendar mi ni uspelo, nisem bila pozorna da bi bile lahko krive mogoče kt, zato sem jemala do marca, potem pa sem šla k ginekologu, rekel mi da očitno me use kt redijo, a sm ga prosila nj poskusiva usaj še z enimi, dobila sm zoely, jutri pijem predzadnji tablet in sm stopila na tehtnico, z malo naudušenjem, a razočarano sm ugotovila da je 3 kg in pol več kot običajno. Zgrudila sm se, sedaj pa ne vem več. Potrebujem nekoga, ki bi mi povedal kakšna je zdrava prehrana, use zelenjave ne jem, obožujem pa sočno sadje, in zadne čase veliko pijem vodo, več kot sokove. Kupila sm si rolarje in vsak drugi dan sm šla za pol ure malo rolat, zadnje dni ravno ne ker je slabo vreme. SVETUJTE MI
Lp, Valentina
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Apr. 2014 23:18

na forumu je nešteto tem o KT in z njimi povezanimi sindromi/ posledicami/ ....

desno zgoraj je funkcija išči.

srečno!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]