Droga

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že poskusili drogo?

Da.
225
58%
Ne.
160
42%
Skupaj glasov : 385

Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 10. Maj. 2008 10:49

Učinki so nori+nori so tisti ljudje, ki to jemljejo! :stupid: Lih včeri smo mel debato o tem, kako lahko droge človeka čist zjebejo! Sploh horse in podobno! Ženska se je šele zavedla, kako ji je bed, ko je ležala v banji z iglo v roki! :( Zdej se proba odvadit, sam to je ful težko!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Maj. 2008 11:01

Jah imaš pa mlade ki živijo z geslom samo enkrat se živi...pojedo vse živo kar jim pod roke pride s popolno neodgovornostjo kaj bo jutri...prvo alkohol pride...potem kakšen joint...potem kakšen x ali pa speed...potem koka...potem horse ali kaj podobnega...potem pa si počasi v začaranem krogu.
Ni zdaj to zakon...ampak po takem poteku ponavadi gre...pa jointe lahko tudi ven damo...nekateri tudi direkt iz alkota na kakšno koko pridejo pa speed in x-e
Ni zdaj droga škodljiva v bistvu...ampak zloraba le nje in tempo in način življenja na drogi. Droga kot sama je po večini za moja opažanja samo povod...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Maj. 2008 11:03

ryu10kyu napisal/-a:Jah imaš pa mlade ki živijo z geslom samo enkrat se živi...


to je pa tko oguljena fraza, ker jo res za vsako stvar uporabijo...za vse, kar naredijo, jim to šteje kot opravičilo!! kr neki! potem, ko bojo že globoko zabredli, jim to šlo edino življenje šlo u k****... :?
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 10. Maj. 2008 12:12

ryu10kyu napisal/-a:
porcelain napisal/-a:
mycosmogirl
Pa enkrat sem na discoveryu gledala, kako sta se dva pozimi z avtom zgubila v snežnem metežu in sta potem misla, da neki menihi rukajo avto ter sta potem šla ven iz avta in hodila po snegu do ene utrdbe! Celo pot pa sta slišala glasove v glavi pa vidla figure! Na koncu sta obadva umrla...vse to je bilo pa posnet, ker sta klicala na policijo večkrat, sam jima niso mogel pomagat, ker niso vedel kje sta! Razlika je bla sam to, da sta bla pod amfetamini(neki tazga)! Res grozn!


na meti sta bla (crystal meth).. grozno je blo to za gledat.. hvala bogu tega (še) ni pri nas.. :?

Teta meta je tudi v Sloveniji ampak so policaji zelo občutljivi nanjo...za moje pojme je to hujša droga kakor heroin...ampak v Slo. ni v tolikšni meri...jo je pa dokaj enostavno narediti :nixweiss:


:eek: u pi***. upam da se nebo razcvetelo to.. :? to še fali..
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 20. Okt. 2008 18:23

Jst sm pa travo že probala; kr ene parkrat sm jo kadila, sam zdj je ne več, kr me itak sam zaspano nardi, pa cookije sm jedla. Probala sm tud speed, waaaaaa, tega se morm ogibat, kr mi je tok zakon, k sm pod temu vplivom, pa koko sm ene 3x vlekla, sam tega ne bom več; 1., ker te zlo lahko zasvoji, 2. pa, ker dejansko nima nevemkakšnega vpliva name; sam udna sm lahko tko like 2 dneva..
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 20. Okt. 2008 19:13

Nikoli nisem probala nobene droge, niti ne mislim ker mi je tak ogabno, da bolj menda ne bi moglo bit :tot: se pa spomnim letos, ko je bil koncert radia City, so na busu poleg mene sedeli neki tipi, kadili travo in jo še ponujali okrog :eek: in me je že prijelo, da mi enemu povedala par krepkih, ampak kaj se češ z norci ubadat . :tot: mrš, gnide so to za mene, da mi je še celo noč blo pol od tega slabo ko sem jih gledala pa vohala :tot:
Zadnjič spremenil Tamarra*, dne 20. Okt. 2008 19:14, skupaj popravljeno 1 krat.
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 20. Okt. 2008 19:13

..
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 20. Okt. 2008 20:16

eh, trava proti alkoholu ni nic...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 20. Okt. 2008 20:18

sploh ne :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 20. Okt. 2008 20:18

Tamarra* napisal/-a:se pa spomnim letos, ko je bil koncert radia City, so na busu poleg mene sedeli neki tipi, kadili travo in jo še ponujali okrog :eek: in me je že prijelo, da mi enemu povedala par krepkih, ampak kaj se češ z norci ubadat . :tot: mrš, gnide so to za mene, da mi je še celo noč blo pol od tega slabo ko sem jih gledala pa vohala :tot:

Lej, grdo, da je kadil poleg tebe oz. sploh v avtobusu. In res mi je žal, da ti je blo zato slabo, ampak še vedno upam, da ga zmerjaš z gnido zato, ker je bil neuvideven ne pa zato ker kadi. Poznam namreč ogromno kadilcev in večina jih je super ljudi. Aja to, da jo je ponujal okoli- je že tako, da špinel ponavadi potuje in edino prav je, da ga je ponudil ne pa škrtaril :D
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 20. Okt. 2008 20:22

Sp3lca napisal/-a:ampak še vedno upam, da ga zmerjaš z gnido zato, ker je bil neuvideven ne pa zato ker kadi.


Ne, ne, upam, da me ni kdo narobe razumel.. Sam zato me je toliko zmotilo, ker je bilo to na avtobusu in za moje pojme zelo nefer do drugih, da morajo to prenašat :wink: :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 10. Apr. 2009 8:39



;)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 10. Apr. 2009 10:06

- marihuana
- skunk
- hašiš
- gobice
- ekstakt salvie; ta mi je najboljši in je edina stvar ki jo na vsake toliko še konzumiram. Mogoče 2x na leto nardim par dimov ganje, medtem ko me ostalo ne interesira več, sploh ne gobice.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 10. Apr. 2009 10:09

Jz nism še nič probala in nit ne bom. Upam, da me nikol ne bo tolko trklno u glavo, da bi se mi pojaula želja po kakršni koli drogi.
Ko pomislm na moje sošolce iz SŠ kok jim je z ust smrdelo po kislem zarad trave, mi kr obrne. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 10. Apr. 2009 11:34

Vikend je tu, bo treba kakega pihnt :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov