Modne zavese

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Nov. 2005 22:50

Mene pa zanima kakšna je truntna moda pri zavesah???
V moji sobi še nimam zaves. Sploh nimam nobene ideje kako bi lepo "zrihtala" okna. Okvirje imam bele omare v sobi pa rjave. Ampak jaz bi kaj takega da malo poživi. Pisalno mizo imam pa postavljeno tako, da ko sedim gledam skozi okno. To se pravi zraven okna.

Imate kakšno idejo?? Kaj se vam zdi lepo. Pa nalepite kakšno slikico.

LP :wink:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Bina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: pod pohorjem

Neprebrana objavaNapisal/-a Bina » 26. Nov. 2005 23:02

Jaz živim z mojim lubčkom skupaj in sva letos po celem stanovanju dala šivat zavese. Jaz tud nisem mela idej, pa je prišla gospa domov, prinesla polno vzorcev, vse izmerila in sva kar kupla. Stanovanje imava moderno opremljeno. V dnevni imava na sredini bele, na strani pa barvne - rdeče (sliši se mogoče staromodno, samo so res ful moderne). V pisarni (to bi prišlo v poštev zate, če rabiš samo za sobo) pa imava bele z zelenimi vzorci. Visijo na karnisi (s trakci)in niso nabrane, ampak enojne in v dveh delih. En del je do police, en pa samo do pol. Ja, če bi znala sliko prilepit bi ti pokazala. Se bom potrudla :idea:
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 26. Nov. 2005 23:11

ja jst mam bele pol pa ob strani modre...taka ful lepa barva,drugač bi si pa jst kašne retro kupla s kakšnimi krogi al pa kej...

v glavnem kupi lepe stranske da se bodo ujemale s kakšnim pohištvom oziroma sedežno,deko,...pa bo kul...men so najbolš kakšne pastelne barve za to..
Uporabniški avatar
Bina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: pod pohorjem

Neprebrana objavaNapisal/-a Bina » 26. Nov. 2005 23:12

http://www.bonprix-shop.de/bp/bundle.htm?id=175605241670892648-0&bu=273656

Nekaj takega, samo v dveh delih in z zelenimi kvadratki. Ne me kregat, če slika ne bo uspela, se še učim
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 26. Nov. 2005 23:12

Jst sm definitivno za panele oz. panelne zavese.
Pridejo dolge in ravne, širina je po želji, tudi vzorce maš lahko različne. Sama jih mam in sm zelo zadovoljna. Tri mam enake, eno drugačno. Sestra ima pa dve po dve enaki in pride tudi full lepo.
Tukaj sta dve slikci moje sobe in se vidijo zavese, če si recimo ne predstavljaš kako to zgleda ... ena, dva-loh jih premikaš (ena bolj not, ena bolj ven, siva na sredini, siva na koncu ... kokr hočeš jih razporediš). Pa jst si jih na vsake tok cajta zamenjam- barvo in vzorec :D

Vse pa je odvisno od tega, v kašnem stilu maš sobo ...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 26. Nov. 2005 23:15

kiki* napisal/-a:v glavnem kupi lepe stranske da se bodo ujemale s kakšnim pohištvom oziroma sedežno,deko,...pa bo kul...men so najbolš kakšne pastelne barve za to..


ja men so tud všeč zavese, ki se v barvi ujemajo vsaj z enim kosom pohištva v sobi.
Pri kolegici mi ful hudo zgelda, k ma sobo celo v modrem (tudi stene) in ima tudi modre zavese....ful hudo.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 26. Nov. 2005 23:45

sam tele prevleke so pa res kul...pa še niso tok drage :)

btw, nism vedu, da obstaj moda tut pri zavesah :?
Tko nekak...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 26. Nov. 2005 23:49

metron napisal/-a:btw, nism vedu, da obstaj moda tut pri zavesah :?


Haha, jaz tut ne. :D
Drugač pa mi niso niti ene tukaj napopane všeč... :)
Z zavesami se bom pa ubadala, ko jih bom mela kam dat. Če jih bom sploh dala. :)
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 26. Nov. 2005 23:51

Jz pa upam da bom mel v naslednm placu tok zatemnena okna, d se mi nou treba še s takimi neumnostmi ukvarjat :D
Sam postlca je pa fina, koj bi jo sprobu :oops:
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Nov. 2005 23:55

Sej drugače pa sploh nevem al bi jih dala al ne. Sam zdi se mi zdaj, ko jih nimam da je tako pusto in prazno. :wink:

Poznate na gorenjskem kako dobro trgovina da je dobro in poceni???
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 26. Nov. 2005 23:59

sofia83 napisal/-a:Ja sej "moda" je itak pr vsaki stvari ... Po moje še za šraufe za v steno ... Pač proizvajalc mora bit inovativen, da vsako leto neki novga ponud kupcu ...


ne boš verjela da res.....tud pri šraufih je isto....moj kolega dela v eni firmi (se mi zdi da Iskra, nisem prepričana) in riše šraufe, v bistvu izboljšavo tistih, ki so že na tržišču :lol: :lol:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 27. Nov. 2005 11:01

Men so pa tud teli roloji všeč....
http://img400.imageshack.us/img400/3589/1im3th.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/4545/7im2vj.jpg

al pa takšne..barvno se ujemajo dost pa poživijo stvar...te so edine mal bolj da so mi všeč...način pa to...

SlikaSlika

http://img519.imageshack.us/img519/1021/phot24a8zj.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/2350/phot255fi.jpg
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 27. Nov. 2005 11:12

Mau mi je dougčas...
http://www.ikea.com/PIAimages/23259_PE078889_S3.jpg
http://www.ikea.com/PIAimages/38018_PE129977_S3.jpg
http://www.ikea.com/PIAimages/11449_PE019049_S3.jpg
Tale bambus zna zelo dobro izpadt :cool:

So mi pa zelo ušeč tiste, ki jih je Sofia prlepla...ampak pol more bit use v takem stilu :)
This too shall pass.
Uporabniški avatar
nana*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nana* » 27. Nov. 2005 11:13

nogica napisal/-a:Jst sm definitivno za panele oz. panelne zavese.
Pridejo dolge in ravne, širina je po želji, tudi vzorce maš lahko različne. Sama jih mam in sm zelo zadovoljna. Tri mam enake, eno drugačno. Sestra ima pa dve po dve enaki in pride tudi full lepo.
Tukaj sta dve slikci moje sobe in se vidijo zavese, če si recimo ne predstavljaš kako to zgleda ... ena, dva-loh jih premikaš (ena bolj not, ena bolj ven, siva na sredini, siva na koncu ... kokr hočeš jih razporediš). Pa jst si jih na vsake tok cajta zamenjam- barvo in vzorec :D

Vse pa je odvisno od tega, v kašnem stilu maš sobo ...


Ej jst ma čist iste :D sam da mam krajše (ker so samo čez okno) pa da mam 3 panele. pa modre kvadratke :)
Da se pa not ne vid zvečer mam pa plise...to so pa take zavese k se pritrdijo čist ob šipo. podobn kot žaluzije, sam da so iz blaga.

Mi je pa oboje ful d best :wink:
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 27. Nov. 2005 12:02

V Ikei majo same hude, itak :)!
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov