Viktorji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Mar. 2008 20:30

jullia_ napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a:Meni ni jasno, zakaj sta na začetku prireditve naznanila, da ne bosta govorila zlobnih opazk čez znane osebnosti, kot so to počeli vsa prejšnja leta, nato pa sta naredila ravno nasprotno. :?


Mogoče bi morala malo spoznat njun stil, potem boš pa razumela :)

Hm, v kakšnem smislu? :gruebel: Ne vem no, ampak meni se je pač to zdelo mimo logike. Tukaj stil nima kaj dosti veze.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Mar. 2008 20:33

Tamala_mrha napisal/-a:Miša Molk pač nima idej, kaj bi povedala preden podeli kipec, kar se ji (vsaj z moje strani, pa sigurno še s strani marsikoga) šteje v minus. Sicer pa, naj bo za nekatere še takšna dama, zame pač ni, ko pa je napol umetna. :roll:



mislim,da je zaj ze tam okol 80,85% umetna..plastic fantastic..bljek :?
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 17. Mar. 2008 20:39

Mogoče je pa imela bombažne hlačke ... potem je odstotek naravnega malo višji :D
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Mar. 2008 20:40

Najlepše obleke so nedvomno imele Ota Roš, Lili Žagar, Janja Zupan, Tjaša Železnik, pa tudi Nina Osenar ni imela slabe obleke in torbice, ampak z rdečimi čevlji k modri obleki je malce zgrešila (vsaj za moj okus). :wink:
Sicer pa je ful slik od Bizovičarja, na enih je prav hecen. :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 17. Mar. 2008 20:47

Najboljšo obleko je imela Sanja Grohar... Tesno ji sledi Lili Žagar. :)

Ne vem kam je Iris Mulej mislila ko se je v kanarčka našemila. In kaj je z naborki?? :eek:

Sicer pa sta med največjimi obupi še Erika Žnidaršič in Danica Lovenjak. Ahhh in Tadeja Ternar .. kam ženska misli? Da ne omenjam njenih čevljev... :?

Ne potegneta mi niti Ota Roš, niti Tjaša Kokalj. :?
Zadnjič spremenil g00fy_qa, dne 17. Mar. 2008 20:52, skupaj popravljeno 1 krat.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Mar. 2008 20:51

Ah, saj za Lovenjakovo itak ni pričakovati neke normalne obleke, kaj šele presežka glede izbire le-te. :D
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Mar. 2008 20:52

kr.ena napisal/-a:Mogoče je pa imela bombažne hlačke ... potem je odstotek naravnega malo višji :D



bombazne hlacke sm ze ustela..zakaj mislis,da sfali 10,15% do celote? :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 17. Mar. 2008 20:52

Tamala_mrha napisal/-a:Ah, saj za Lovenjakovo itak ni pričakovati neke normalne obleke, kaj šele presežka glede izbire le-te. :D

Saj to pa res...

Jaz bolje da več ne gledam... ker se mi vedno bolj zdijo vse obupne. :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Mar. 2008 21:07

najhujse od najhujsega-
Erika Znidarsic,Tia Paynich,Alya,Danica Lovenjak,Masa Kljun,Ziva Vandov.

najlbolj vsec so mi ble od Sabine Remar in Lili Zagar.Pa tud tle nism neki ful naudusena...Sm se pa zaljubla v sandalcke od Tjase Kokalj :)
http://www.mediaspeed.net/fotka.asp?id=1&foto=70488
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 18. Mar. 2008 0:19

ah ti viktorji...
mam jas tudi zdej ko smprebrala vse te komentarje od letos neki za povedat..no..predin..ja..viktor..hahaha (sam spomnimo se kuhne lani za radijsko osebnost ko je radio city zahteval neke z glasovi da vidi..pa niso nic dobil..zmagala pa špela močnik takrat napovedavalka vremena na hitu..mislim kr nekaj)...tu je res malce prevec ocitno da so viktorji kuhna z samoparodijo:D
potem tukaj sta voditelja...jure in igor...jas jimamorem dat vse pohvale...kersta imela dober humor...kr neki improvizacije..kot se za prvaka improlige spodobi...in res nista mela nekega strniscega humorjakot je ena omenla..ker ja ocitno se slovenci res se samo temu nasmejimo..zrnecu in bizovicarju..tadva sta sele bizarna..mah kaj ces sto ludi sto cudi..
glasba je bla letos res pohvalno izbrana..kozlevčarjevi slavči so vse popestrili...
podeljevalci..hm...sej boljsi nemorejo bit..pol pa dejte izbrat cvetke iz nase estrade ki jim bi bilo na odru dovoljeno odpreti usta...
misica z navjisjimiq-jem je vsem na zacetku naredla uslovo bila jetiho..tk ko bi mogu marsikter bit..(domicelj)..aja paen vprasanje...odkoga boga je avantura dobla viktorja?
no..napisem sesmato..res svetlatočka viktorjev letos...jure&igor in glasbeni vlozki..(tnx god da je enkrat to minlo brez sebastijana kumra in na matrico pojocih blondink)
aja...zehanje ladota pa jurija..ma ja..ona2 sta za svojepojme neprekosljiva..kaj te ti otrocji cejo tu neko prireditev vodit..če jeon jurij zrnec.,..on je jolandoizumu..hahaha...bulano!!!:D:D
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 18. Mar. 2008 0:27

Vse kar lahko rečem. S&S sta bla ful, ful, ful DOBRA!!! :D Men so njune finte ful smešne. Sploh ti videji, ki sta jih mela vmes. Lov na štajerca (hehe..sem sama štajerka pa se mi je zdelo pune smešno), pa ono z komercialno pa nacionalno tv..pa 24 žur (hehehe..tota zmaga :D ) pa še vsi ostali dialogi..

V glavnem..meni sta bla ful dobra..zrnec pa bizovičar pa mata vedno bolj bedne fore v svoji odaji..
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 18. Mar. 2008 1:10

molkova je bila baje kr fajno pod gasom :lach:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 18. Mar. 2008 9:01

jemina napisal/-a:molkova je bila baje kr fajno pod gasom :lach:


Zdej ne vem al sm jst čudna, ampak ne moreš no izjavit - ja, sem dobila sms, da je še od dolgočasja domov! Halo? Mislim nesramno do konca in povsem neprimerno. Bi magari rekla da je pač moral oditi, ne pa tole. Res sem bla presenečena.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Mar. 2008 17:08

Tamala_mrha napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a:Meni ni jasno, zakaj sta na začetku prireditve naznanila, da ne bosta govorila zlobnih opazk čez znane osebnosti, kot so to počeli vsa prejšnja leta, nato pa sta naredila ravno nasprotno. :?


Mogoče bi morala malo spoznat njun stil, potem boš pa razumela :)

Hm, v kakšnem smislu? :gruebel: Ne vem no, ampak meni se je pač to zdelo mimo logike. Tukaj stil nima kaj dosti veze.


Ima. Njuna besedila je običajno treba interpretirat ravno nasprotno od dobesednega pomena, potem ti je pa jasno, kaj sta skušala povedat.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov