Pretty Little Liars

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Avg. 2013 17:07

65 neodgovorjenih vprašanj o PLL

Jaz sem nekje pri koncu druge sezone prenehala gledat, postalo tako nezanimivo, počasno in dolgočasno, da..meh. :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Avg. 2013 17:18

Pa daj, ka je z mano zaj narobe da še edina to gledam z vnemo :D Js pa komi čakam da zvem zaka je zaj kr kao po novem Ezra the bad guy :D Pa obožujem z belo pisat EzrA :D
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 29. Avg. 2013 18:42

..Evelyn.. napisal/-a:65 neodgovorjenih vprašanj o PLL


65. Most importantly, how is any human being supposed to keep track of all this? It’s basically impossible. :D
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 30. Avg. 2013 13:37

Tearjerker napisal/-a:Pa daj, ka je z mano zaj narobe da še edina to gledam z vnemo :D Js pa komi čakam da zvem zaka je zaj kr kao po novem Ezra the bad guy :D Pa obožujem z belo pisat EzrA :D


Tudi jaz vedno bolj zavzeto spremljam in me sploh ne sekira, da so nekatere stvari že čist absurdne :D
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 02. Sep. 2013 18:05

Jaz imam svojo teorijo, navkljub tistem intervjuju :D. Menim, da Ezra ni A. Pomojem je zasledoval Ario iz meni še neznanega razloga. Glede na to, da sta tam na žagi bila dva A-ja... Mogoče je bil drugi red coat, ki je rešil Emily, Ezra? In je Spencer potem odpeljal v lair... se preoblekel in pritekel za njimi? :D
Če pa že je 'A' bi pa rekla, da je začasni. Da mu je ta glavni A nekaj obljubil v zameno. Malcoma, mogoče?


Zakaj bi v s04e12 (ali e11, ne spomnim se točni) delu Cece bila pred njegovimi vrati? Pa v 'lairu' ne morem pozabt tistih modrih oči.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Sep. 2013 15:51

Ok, js ne bom več pisala z belo, zato če kiri zaj še to ni pogledo pa bi, v nadaljevanju zna past kak spojler :D Consider yourself warned :D

sicer pa na ^^^shine: Js sm v dvomih kaj mislijo zdaj naplet vnaprej. Glede na tiste poglede ženskih oči iz ozadja v brlogu od A, ki je vse opazovala, so nam vrgli kost, da bi naj bla ženska. Glede na to da je zgodba Ezra-Malcolm očitno resnična, mi je absurdno da bi Ezra kot A ted A ukazala Spencer naj spi*di Malcolma da ga Aria bi iskala. Tak da Ezra ni pravi A, v bistvu je to mnenje širše populacije ki še vedno spremljamo PLL :D Po drugi strani pa, ko se je Toby izkazal kot del team A in se je potem razpletno da ni, da sam fejka, bi blo preveč očitno da bi se stvar ponovila. Unga njegovga wrraaaa whhhyyy na koncu si res ne znam interpretirat najboljš.

Sicer pa, po zgodbi originani sodeč Ezra ni pravi A :D Muahaha EzrAAA :twisted:

Pride pa zaj še spin off, Ravenswood. Ne vem a misljio Caleba kr ugrabit pa ga tam pstit al ka, da se bus pokvari forever and even in ne more nazaj u Rosewood in je predaleč da bi šel peš al ka ne veeeem :D Niti me ne zanima, mam raj Lying Games :D
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 17. Sep. 2013 1:24

o kul zdaj je kar ezra A al kaj? :D ko sem jaz se gledala je bil toby glavni krivec zdej pa ne gledm vec, sam ezra... wow.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Sep. 2013 15:48

Ja, tak, kao. Ista fora ko s Tobyjem, pač na konc Ezra uleti v novi štab ob A in se neki drži za glavo, v smislu, da so mu spet spiz.dile. It's a.... who's who and who knows what and who did what or who thing.... :D
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 25. Sep. 2013 8:32

Jaz sem pa čist obsedena s to serijo pa naj bo komurkoli že ne vem kak tečna :D
Upam, da Ezra ni A... sicer je ogromno teorij, da je ampak počakajmo. Jaz mislim, da ni, ima pa definitivno neko vlogo. Po mojem je board shorts...beach hottie :) s katerim bi naj Ali bila eno poletje. Sem poslušala intervju z Ianom Hardingom kjer je bilo rečeno, da se bo v drugem delu te sezone veliko dogajalo okoli Ezre in Arie in, da bomo videli tudi temno plat Ezre... Igralec je namreč ravno zaradi tega ostal v seriji.
Sem pa prepričana, da fora ni ista kot pri Tobyju, ker to bi blo pa preveč lame.
Mi je pa mal neumno, da do zdaj niso še niti enega morilca našli in niti enega napadalca pa je že bilo tolk vsega...
Bedaste so mi teorije okoli tega, da je ena izmed deklet A... Velik jih govori, da bi lahko bila Aria... Dvomim.

Zgleda v halloween epizodi ne zvemo nič pametnega, razn kot zgleda, da je Ali živa... Na Ezro bomo pa mogli počakat do januarja :|

Sem pa jezna, da Caleb odhaja v spin-off :/ Ravn včeraj sem videla nov preview Ravenswooda in mam občutek, da so liki v bistvu mrtvi... mal grozno no, ker sta mi Caleb in Hanna taaaak lepa skupi.

In OMG, a niso izbrali najlepših moških (ja pa tut ženske) igralcev za to serijo? :love:
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 27. Okt. 2013 17:59

Sem edina, ki še to gleda? Ste gledale halloween epizodo? Boring as hell...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 27. Okt. 2013 22:40

Jaz sem jo gledala, pa mal sem bila razočarana, nič novega!!!

Pa nova serija Ravenswood (vzporedno dogajanje z Rosewoodom (PLL), grozno dolgočasno!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 28. Okt. 2013 8:23

Ta Ravenswood mi gre na .... :D Caleba so vzeli, zdaj pa še, če je Ezra A bog ve kaj bo z njim in Ario... :s

Bedna epizoda je bla...bolj uvod v Ravenswood.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Okt. 2013 10:11

Halloweenska je bla vse najslabše na enem kupu. Dolgočasna, nepotrebna, razvlečena, nezanimiva. Poanta vsega je bla da so boge dekline mogle dat svoje dekolteje na ogled. Una srota tam na busu poleg Caleba mu je pa tak podobna, da nisn vedla kir je Caleb kir pa una ko sta bla skupi v kadru.

Pa una stara baba, z unim groznim frisom jao.... Naj se neha dret you shouldn't be here, pa pove raj zakaj!

Kr neki. Men je pa všeč evil Ezra, upam da bo še bolj evil. :twisted:
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 29. Okt. 2013 12:30

Hah se strinjam... bedna je ta povezava za Ravenswoodom kjer se grejo neko čarovnijo al kaj.

Ezra je ratal čist še bolj hot :D Slika
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Nov. 2013 17:00

Tearjerker napisal/-a:Una srota tam na busu poleg Caleba mu je pa tak podobna, da nisn vedla kir je Caleb kir pa una ko sta bla skupi v kadru.


Haha, my thoughts exactly! :D

In spin off, s katerim odstranijo enega redkih likov, ki ima vsaj nekaj soli v glavi? Oh, PLL....
Aja, pa ubistvu je vseeno, če sta Caleb in njegov ženski klon mrtva, ker dvomim, da Caleb pride kdajkoli nazaj v Rosewood.
Ezra mi od nekdaj ni bil preveč pri srcu, in ta zveza, ki sta jo furala z Ario, je bila enostavno preveč pocukrano sladka.
In zakaj je bil tak oh in sploh hudič glede Tobyja in Jenne. Sej imata različne starše.... Mogoče pa je samo meni ASOIAF spremenil pogled na to temo :D.
Od prikupnih lažnivk sta mi najbolj všeč Spencer in Hanna, ostali dve mi nekako ne potegneta najbolj, zdaj ko je pa tudi Mona v teamu, pa se počasi navdušujem tudi nad njo.
Ful ne strukturiran post, vem. Ampak moram neki komentirat, ko me pa ta serija tako ful zelo jezi :D. Ogromno enih epizod pa ful malo dogajanja.
Dugače pa tearjerker, moraš priznat da so bli kar simpatični dekolteji :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov