Kmetija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 03. Dec. 2009 15:42

:( bogi revček
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 03. Dec. 2009 17:45

Ne vem no.... :roll:
Nikomur nočem silit svojega mnenja,sam rada bi slišala od tistih,ki vam je Salome všeč,če se vam zdi to normalno,kako se ta ženska vede do drugih?

http://kmetija.24ur.com/clanek/novice/napeto-salome-majo-p-spravila-v-jok.html

Men nobena od duhovotih izjav Salome ne odtehta reakcije Maje in ostalih,ki jih je prizadela ta ženska!!
Vedno mislim,da Salome ne more iti še nižje,a me vedno znova preseneti!
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 03. Dec. 2009 17:52

meni je salome vredo oseba, ker pove v obraz kar si misli... mi je zelo dobro to, da ničesar ne skriva, nikoli ne govori za hrbtom in ničesar.... torej pri njej mi je všeč ta njena odkritost...
sovražim pa to napadanje in žaljenje... mislim, da bi tako odrasla oseba morala včasih pomislit, kaj se reče in kaj ne... sploh takrat, ko je marjanu rekla, da če ma kurca potetoviranega, kak je žele v glavo... mislim kak-a je pa ona v glavi, da si ga je dala odrezat... in takšno provuciranje... to pa itak glupo...
tak da js pr nje spoštujem, da ni zahrbtna, sovražim pa nepremišljene besede...
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 03. Dec. 2009 17:56

Sej je prov da ji je povedala DIREKT.Maja P. je pobarvana z vsemi barvami....Ko je Maki bil na obisku in ko je hotel sex z njo ...kaj je ona rekla...ja nooo ne pred kamerooo, kaj pa zdej!? Ma dej nooo...Goran pa lahk, al kaj :evil:

Zdej vemo kakšna je Maja P. :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 03. Dec. 2009 18:01

pa si ziher da sta z gorano??

js se pa ne strinjam z tem, da žali ljudi... tega ne maram in tud pri nje ne spoštujem...

je pa res da je tud maja namazana z žaubami in da je zelo zahrbtna...
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 03. Dec. 2009 18:10

Po netu sm brala da so....zdej če tm lažejo potem pa nimam pojma!


Sej, Se strinjam s tabo, da ni treba Salome govorit kdo je skom spal, ampak ta mi punca tok gre na živce da sm po eni strani vesela ker ji je Salome povedala to kr je!
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 03. Dec. 2009 18:11

Pa saj Goran in Maja nista sexala pred kamero! :?
Kar pravi Salome,pa jaz itak ne verjamem kaj dosti,ker je tako maščevalna,da se je zmožna tudi zlagati,da bo le "pičila!"
Se pa strinjam,da je lepo,če je človek iskren in direkten,ampak tudi direktnost ima postavljene neke meje,do kje se sme iti,ali kako?Salome vtikuje nos v zadeve,ki so najbolj osebne in intimne narave in nimajo blage veze z njo.
Nevem ,kako ji pride na misel,da pred kamero razčiščuje o morebitnem sexu,med Majo in Goranom,ko se ve,da to gleda tudi Maki,ki ni ne kriv ne dolžan,poleg tega,pa sploh ni rečeno,da sta res spala skupaj.Kaj pa če nista?Mi nismo ničesar videli,nje pa najbrž tudi nista povabila zraven,če sta.Torej ne vemo.In tudi če sta,je to stvar njiju in Makija.Ne pa stvar Salome.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 03. Dec. 2009 18:15

Ma veš kaj, naj delajo po svoje, itak bomo vidli na koncu kako in kaj :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 03. Dec. 2009 18:17

pa ja no.. sej se niti ne gre zato, ampak resnično je totalno zgrešeno to vtikanje v druge stvari... mislim včasih se mora pač človek pobrigat zase... in salome nažalost tega ne zna... ona pravi, da je zaradi tega, ker so jo doma zaničevali ipd... ampak imam raje človeka, ki je malček preveč oster in pove v obraz, kot pa nekoga ki isto hantle pelje in to za hrbtom...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 03. Dec. 2009 21:42

Miki je pa kar simpatičen dečko.Kmetije nisem gledala od samega začetka,ravno tisti teden,ko je šel Miki ven,sem jo začela,tako,da si o njem nisem uspela ustvariti kakega mnenja.Skratka uredu se mi zdi.Med sodniki se mi zdi pošten tudi Fredi,čeprav mi pred prihodom na kmetijo sploh ni bil všeč.Zanimivo se mi zdi,kako ne marajo Maje P.glede na to,da ni bila nikoli z nikomer v sporu.Sicer name ni naredila nikakršnega vtisa,tudi slabega ne,a ne razumem,zakaj toliko kritik leti nanjo?
Razočarala me je Maja M.,ki ima sedaj,ko se je vrnila nazaj ne kmetijo o svetnikih povsem drugo mnenje,kot takrat,ko je bila še sama kmetica.
Vsem zoprna Alenka,je pa meni všeč,ker je iskrena in razumna sploh pri kritikah.Tudi v tistih,ki so se ji zamerili,najde nekaj pozitivnega in ta redka lastnost pri ljudeh mi je zelo všeč.:)
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 04. Dec. 2009 12:39

PeggySue* napisal/-a:Prav nesrečna sem,da se je Salome vrnila.
Ravno ušesa sem spočila od njenega prepričevanja,kako iskrena in poštena je,ko se vrne,še bolj maščevalna,polna sovraštva,spletk in intrig!
Pri vsem skupaj,še neznansko uživa.
Zame to,ni niti senca iskrenosti,pač pa primitivnost brez primere!
PeggySue* napisal/-a:Salome vtikuje nos v zadeve,ki so najbolj osebne in intimne narave in nimajo blage veze z njo.
Nevem,kako ji pride na misel,da pred kamero razčiščuje o morebitnem sexu,med Majo in Goranom,ko se ve,da to gleda tudi Maki,ki ni ne kriv ne dolžan,poleg tega,pa sploh ni rečeno,da sta res spala skupaj.Kaj pa če nista?Mi nismo ničesar videli,nje pa najbrž tudi nista povabila zraven,če sta.Torej ne vemo.In tudi če sta,je to stvar njiju in Makija.Ne pa stvar Salome.

PeggySue*, jaz sem pa zelo podobnega mnenja, kot ti. In poleg vsega, kar si ti dodala, mi je bil v včerajšnji oddaji višek hinavščine glede njenega vtikovanja, kaj je bilo oz. ni bilo med Majo P. in Goranom. Pa če keja bilo ali pa ne, se to nje pač ne sme tikat. Ker so vsi na kmetiji skeptični, da je sploh kaj bilo, ona še kar naprej nekaj rine, da je pač bilo. In da sta to počela v sobi, kjer je bila tudi ona notri. Ja lepo te prosim, pač delite si spalnico in se lahko dogaja še kaj, mene bi npr zelo motilo smrčanje tujega človeka, pa pač smrčimo skoraj vsi. A ona, ko si je pa moco širila v tisti isti sobi, je bilo pa v redu? In da se tako podlo spravi na Majo P. - ne vem, nekako sem začutila ljubosumnost, da se nihče od moških članov ni takole spraviv nanjo, kot je ona začutila, da se je kao Goran in pa neprivošljivost do finalostov, ker nje ni vmes. In jasno, spravi se na najšibkejši in čustveno občutljiv člen. Ravno tako jo je Alenka takrat, ko sta se odmaknili od ostalih, prosila, da naj ne govori pred kametami o njenem tesesnem vonju in celo pritrdila ji je, da tega ne bo govorila in sedaj (vključno s ponedeljkovo oddajo, v kateri je bila) ona nonstop tupi, kako je Alenka smrdela. Mislim, tako zelo se vtikuje v osebne stravi drugih, da se ti gabi ta njen odnos in mnogo predolg jezik. Saj človek mora biti iskren, vendar mora istočasno vedeti, kako zelo bo s tm nekoga onečastil in prizadel. Kot da bi senco spustil na kmetijo, ko se je ona vrnila. In Fredi ji je lepo rekel - daj nehaj zdej o tem razpravljat, ko ne veš nič, kaj je bilo, če je bilo. A ona še z močnejšim tonom naprej. Mislim, s kakšnim užitkom bi ji prisolila eno krepko okol ušes. V enem telesu je sedaj kombinacija moškegainženske in očitno čist premočna koncentracija vsega.
Mi je pa žal, da sta Goran in Atrur v finalu. Najraje bi imela Marjana za zmagovalca kmetije, je prijeten in ravno tako iskren, samo na omiljen način in pa poleg Fredija tisti, ki se je bil pripravljen z delom žrtvovat za vse, samo da bi nalogo opravili.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 04. Dec. 2009 14:21

meni sicer Salome je nenako všeč ker je iskrena in ne olepšuje zadev. Ja tud strinjam se da je Maja P. taka-ne veš kaj misli ker ne pove tega. Mislim pa da ni zlobna in verjamem da nista sexala. Itak pa Salome sploh ni pravzaprav NIČ videla, le sugestira folku to idejo, da bo Maja izpadla ko neka prevarantka.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 04. Dec. 2009 21:06

ne spremljam redno, parkrat sem slucajno kaj pogledala (recimo zdajle sem 20minut gledala) pa vcasih kak video na netu pogledam ce me kaksno cudno nakljucje do tja pripelje. toliko da sem si ustvarila okvirno mnenje:

Artur:
zelo pameten in inteligenten clovek ki se mu jeb* za ostale, on uziva, zivi cist neko svoje zivljenje ki je dalec od povprecnega, zajebava se, mislim da je zanj zivljenje kot neka igra :D men je car. lahko bi sicer svojo pamet v kake raziskovalne namene uproabu ampak ok. car v glavnem, mislim da se ga ne sme vse dobesedno jemat :D

Salome:
na zacetku mi je bal kul, zdaj sem pa tudi jaz mnenja da je zafrustriran clovek ki ma za nazaj rect samo zalitve, ne zna se normalno pogovarjat, saj res pove v obraz ampak mocno pretirava, prevec vpleta custva v pogovore...totalno antipaticna mi je

Maja
kot je rekel Fredi - lisicka. simpaticna lisicka. ne vem tocno kaj ma za bregom, ni pa taka mal amiska kot se je na zacetku delala.

Goran in Marjan: nimam nekega posebnega mnenja =)
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 05. Dec. 2009 16:20

Mene moti,da je Marjan tako spremenljive narave.Najprej je menjal razpoloženje in mnenje vsak teden,zdaj že vsakih nekaj ur.Sploh ne ve s kom bi držal,komu verjel in s kom bi bil skupaj.Jaz med štirimi svetniki verjamem,da bosta denar res razdelila edino Arturju in Maji.Seveda ne po tem,ko bosta videla kako Marjan razmišlja.
Sicer sem pa že takrat,ko so sodniki prepričevali Marjana kako priljubljen je med občinstvom,podvomila,da bo denar res delil.Se mi zdi,da je takrat precej zrastel in pomislil,da denar res pripada le njemu.Ne zaveda se,da so vsi štirje prišli tako daleč s skupnimi močmi in,da eden brez drugega nebi bili,tu kjer so.
Zgleda,da je Marjanu vendarle precej več do denarja,kot prizna na glas?
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 05. Dec. 2009 16:27

Itak bo zgubil v dvoboju....zdej mi kr vsi grejo na živce :evil:
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron