Britain's Got Talent

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 03. Jun. 2010 22:32

Jst tudi za Tobiasa!! Mi je tak car! Se ne morem odločit kateri nastop mi je bil boljši - avdicijski al polfinalni. Pri polfinalnem mi je ful dobra fora s kroglo :) Ma se kar ne naveličam gledat.

Takoj za njim pa tudi Spellbound.
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 03. Jun. 2010 22:58

*mala* - sem pregledala seznam vseh 40 polfinalistov in sezname iz dosedanjih polfinalnih oddaj, tako da sem dobila ven tiste ki še niso nastopali .. če nisem kej falila, potem bi mogli v jutrišnjem polfinalu nastopit:

A3
Alesia Vazmitsel
Dance Flavourz
Father and Son
Kieran Gaffney
Liam McNally
Myztikal
The Chippendoubles


;)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Jun. 2010 23:02

O, hvala ti :)

Finale bo pa presneto napet, ni kej :? Res ni nobenega izrazitega favorita kot prejšnja leta.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jun. 2010 20:47

No, kdo mislite da bo zmagal dons?

Kak je hitr konc te sezone.

Hihi,Tobias in make-up :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 05. Jun. 2010 21:50

joooj no, jst pomojem ne bom mogla dočakat jutri da pogledam finale :D a se ga da že prej kje dobit (kakšna tuja torrent stran)? :D
oz. ful bi bla vesela, če bi bla kakšna fora, da bi se dalo videe na njihovi spletni strani pogledat :P

EDIT: okej, rezultati so znani ... pričakovan izzid ....
and the winner is: spellbound
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Jun. 2010 23:39

hvala punce, da davate v spoiler kodo, ker še ni finala na netu oz. jaz ga ne najdem in bi res rad da mi bo napeto :)

sem pogledal zadnji polfinale in se mi ne zdi fer, da so dali tolko res resnično dobrih na kup in da so preveč pohvalili tega bobnarja, ki je sicer zelo dober ampak ne razumem zakaj ga tak noro hvalijo kot, da je najboljši bobnar na svetu. ker britanska raja je pa itak taka, da to kaj jim rečeš bojo glasovali.

Ne morem verjet, da ne bom mogo več videt seksi punc iz dance flavourz pa tud mystical so bli dobri pa seveda neverjetna ona blontna na drogu... škoda za nekatere. danes so res čist vsi bli dovol dobri za finale.

na koncu pa pride v finale toti mali, ki bo zdaj zdaj mutiral, če se ne bo čimprej šal jajce odščipnit, ko dunajski dečki... res se mi zdi malo glupo kak britanci glasujejo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 05. Jun. 2010 23:43

Dioniz napisal/-a:res se mi zdi malo glupo kak britanci glasujejo.


.. da ne bi začeli o tem kako slovenci glasujemo(jo) :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jun. 2010 0:13

to je pa že popolnoma drugo poglavje... že kak način glasovanja mamo je za pokozlat... zato ne gledam
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Jun. 2010 8:15

Men pa zadnji polfinale sploh ni bil nič posebnega. Edino ženska na drogu je bla huda, za druge mi je blo pa čist vseeno. Če bi fantje na splošno malce več glasoval, bi tud ona prišla naprej, tako pa žal ni. Sem pa takoj vedla kdo bo prišel naprej.
Se mi zdi, da drugače pa kar kul glasujejo britanci.

Dajem z ene strani dol, sam je 1 GB, tako da bo še trajalo 3 ure :lach: pa upam da ni fake.

EDIT: ni fake, še 35 min :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jun. 2010 11:01

ravnokar sem pogledal in res je zmagovalec pričakovan. Me je pa drugo mesto zelo presenetilo ampak je za moje pojme popolnoma zasluženo.

all in all zelo zadovoljen z izidom :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 13. Jun. 2010 11:29

Evo, mi je uspelo včeraj nadoknadit in pogledat zamujeno... jp skoraj pol dneva mi je šlo sam da sem pogledla tote talente, smotana jaz :D

Zadovoljna z izidom, ni kaj ;)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Apr. 2011 13:43

Je že nova sezona. 2 nova sodnika.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 18. Apr. 2011 14:41

Pogledala včeraj :D Zaenkrat še nič kaj preveč zanimivega, sem se vsaj mal nasmejala. Pogrešam pa Simona, verjetno v Ameriki snemajo avidicje za x-factor al še ne? :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Apr. 2011 14:47

Približno sedaj potekajo v ZDA, ja. Sam so ble tud v UK za talente ene skor pol leta nazaj. Škoda, da skenslal vse, razen oba X Factorja.

Mi je pa imel tisti v oranžni easyJet ( :lach: ) super glas.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Apr. 2011 18:55

^^ja je blo funny, ko je za easyJet rekel sam dečko je dejansko dobro odpel :D

Simon bo pa verjetno kar v Ameriki ostal in se x factoru posvečal glede na to, da je talente skenslal. Škoda ker ga bom pogrešala.
Yada, yada, yada...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov