Big Brother slavnih 2010

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 29. Nov. 2010 19:48

Tudi jaz upam,da gre Gena domov. :squee:
Neverjetno,kako mu je narastel ego,po vrnitvi v hišo. :D
Še vedno,pa ne dojamem,da Sandra ni šla ven,da je niso še enkrat nominirali in,da bo prišla celo v finale.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Nov. 2010 20:30

je že v finalu :roll:

Tudi jaz navijam da gre Gena domov ampak mislim da se to v nobenem primeru ne bo zgodilo :?
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 29. Nov. 2010 21:02

Jaz pa mislim,da je kar nekaj možnosti,da gre.
Glede na to,da spremljam tudi forum BB-ja,lahko povem,da je precej nepriljubljen.Res,da je tudi Ines,a vseeno se mi zdi,da je Gena izgubil svoje privržence ta teden,ko je s tako vnemo opravljal nalogo.Tako,da je ostalo še zelo malo tistih,ki ga podpirajo.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Nov. 2010 21:43

upam da res!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 30. Nov. 2010 20:33

To ni res,kaj Sandra počne!!Zdaj,ko ni bila izseljena in nominirana,se ji je povsem utrgalo!Včeraj se je sprla z Ines,Geno,Činčem.Najbolj silovit prepir je bil med njo in Ines...Mislim,da bo to jutri prikazano po tv.Groza od ženske.Sprašujem se,kaj se človeku zgodi,da postane tak? :eek:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 30. Nov. 2010 21:32

ma sandra je obupna in ines ni daleč za njo :roll:

Mi je pa malo butasto da dajo zdej za na konec tako fajn nalogo prej smo pa 2 mesca gledali dolgčas :roll:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 01. Dec. 2010 12:03

Baje pride Murko v hišo,a samo za vikend... :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Dec. 2010 12:10

^^ :lol:
Meni je zaenkrat najbolj simpatiča in normalna Ines.Po mojem mnenju je zelo potrpežljiva, jaz bi se že veliiiko prej razkurila.
Saj ne,da Sandra žlepma pivo kot sok, kadi kot Turk, na koncu si pa Ines po skoraj dveh mesecih ne more kupiti salame.Kot da so cigareti neka nuja.Ne, luksuz so in se čisto strinjam z Ines :D (če priznam, me je včeraj na mene spomnila, tudi jaz rečem ok vreji je, vtihni že :oops: )...
Tako da navijam za Ines :D Pove tako kot je, tudi osebi ki je namenjeno, ne pa samo drugim.Go štajerka :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 01. Dec. 2010 12:53

^^ jp...

cela zmeda... mi je še sedlo gledat včasih če sem imela ravno čas... pa me je najprej ob živce spravil Zlatko, pol ko je pa Sandra začela s svojimi izpadi sm pa nehala gledat... edina kar na 24ur vidim kaj se dogaja. brez besed sm. in zdj še Murko :D očitno jim gledanost pada. čeprav se mi zdi nelogično da so ga dali v zadnji teden, ker takrat je gledanost itak visoka.
Our passion is our strength <3
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 01. Dec. 2010 15:35

emanuela napisal/-a:Saj ne,da Sandra žlepma pivo kot sok, kadi kot Turk, na koncu si pa Ines po skoraj dveh mesecih ne more kupiti salame.Kot da so cigareti neka nuja.
Tako da navijam za Ines :D Pove tako kot je, tudi osebi ki je namenjeno, ne pa samo drugim.Go štajerka :D


se strinjam:D pa kak ji je naprej metala tiste kosmiče ej... najbolj smešno mi je blo, ko so vsi že ležali v posteljah, onidve pa sta se še kr druga na drugo drli, potem pa je prišel Gena, pa celi živčn samo: joj, daj punci, dost je blo za dans, umirita se, daj vležita se...
:D

pa ono salamo bi ji kupili, pa pač eno škatlico čikov manj. big deal. :D nevem zakaj bi naj kadilci dobivali čike, nekadilci se "žrtvovali" za njih, hkrati pa potem kadilci nekadilcem nebi pustili nekega priboljška kupit.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 01. Dec. 2010 18:35

Kar nekaj jih na BB-jevem forumu trdi,da Sandrin stric dela v ekipi,ki ustvarja oddajo in je nasploh redno zaposlen na Pop tv-ju.
Glede na to,kako se Sandra obnaša in koliko časa je navkljub temu še v hiši,začenjam že verjeti,v te govorice...
Nekateri trdijo,da je možno,da Sandra celo zmaga.
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 01. Dec. 2010 19:54

ja ampak spletna stran BB-ja in vse... sandro ne prikazuje glih v prijazni luči :)
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 01. Dec. 2010 21:41

Morda je pa premalokrat prijazna,da bi jo ujeli? :)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 01. Dec. 2010 22:24

ma na forumih pride svašta vn...

Sandra je zmešana! Vpraša Mišota za mnenje o njenem petju, on ji lepo pove kaj se mu ne zdi vredo pa spet začne pametovati pa kontra sekati. Joooj punca ali res še dobronamerne kritike ne preneseš :mad: :roll:
Mi pa Mišo kar lepo poje.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Dec. 2010 22:26

Mišo ima res kar dober glas, medtem ko Sandra?Eh ja....ne zna peti, potem se pa še hvali da je hodila na solo petje.
Brrr, njeni učiteljici dela slabo reklamo :D
The world is as you are.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov