Torrent?

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Jun. 2008 20:48

Saj to sem že naredila, pa ni nič našlo. :?
Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 22. Jun. 2008 21:55

Ker film pa iščeš?
I'm turning like the sun
and like the stars
you try to sing with me baby
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 29. Jun. 2008 20:44

drgač pa glede strani za downloudanje torrentov ... ja, linka ne smem dat? .. no, napište na google The Top 35 Torrent Sites of 2008 in pridete do strani s povezavami na naj torrent strani :P
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 17. Jul. 2008 22:48

Jst sm bolj antitalent ta računalnike tko da bo to vprašanje bolj glupo :D ampak vseeno.

Sm se prijavila na partis.si in ko sem kaj zloudala, sem pustila da se kasneje tudi oddaja oz dala na sejanje oz kakorkoli temu rečete...upam da veste kaj mislim. Vendar pa moram imeti razmerje med zlowdanim in oddanim več kot 1. Meni pa to ni ratalo in so mi napisali, da če tega ne bom povečala, mi bodo zaprli račun. Kako lahko to razmerje povečam oz oddam še več. Nisem še nič brisala ali karkoli pa mi gre vseeno to očitno zelo počasi :? plis help
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 13. Avg. 2008 18:37

jowko napisal/-a:glede na to da uporabljaš azureus probaj z bitcomet-om
BitComet je skorpucalo, katerega "odlika" je le ta, da ti zjebe ratio.
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 13. Avg. 2008 18:39

hrikec napisal/-a:No sedaj pa k problemu. Port(vrata) moraš forwardirat na temu routerju. To pa narediš tako, da v svoj brskalnik napišeš http://192.168.4.1/, nato te bo vprašal za uporabnika in geslo. To najdeš v dokumentaciji, ki si jo zraven routerja dobila, če le nisi nič spreminjala. Tam pa poiščeš Port Forwarding in nastaviš port(vrata) in IP svojega računalnika.

Ni vedno ta IP. Lahko je 192.168.1.1, pa še kak.
Davor161
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 11. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Davor161 » 14. Avg. 2008 11:39

start - run - cmd - ipconfig

ip ruterja je tisti, ki ga dobiš pod "gateway" (privzeti prehod)
Zadnjič spremenil Davor161, dne 20. Avg. 2008 21:48, skupaj popravljeno 1 krat.
xtina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a xtina » 20. Avg. 2008 20:14

Men pa tole glede Torrenta ni kej dost jasno...sicer ga uporablam ze zelo dolgo ampk nikol nism mela problemov..pac vedno mi je zdownloadalo kr sm hotla zadne case pa kr neki mori...a mi lahko nekdo cist po "kmecko" razlozi kaj je fora...

Npr...pr nekem filmu se mi ustavi na cca 50 %, Seeds, Peers je 0(0)... kaj morm zdej cakat...bo sploh se vleklo naprej al ne ?
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 20. Avg. 2008 20:34

Verjetno je bil torrent izbrisan na torrent strani.
xtina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a xtina » 20. Avg. 2008 20:42

Ce pogledam na tisto stran je se vedno objavljen...kaj sploh je fora med temi seeds, peers, upload itd... ?
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 20. Avg. 2008 20:46

http://www.vladd44.com/torrent/terms.php

Upload je prenos od tebe k ostalim - oddajanje.
Download je prenos od ostalih k tebi - sprejemanje.
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 09. Okt. 2009 15:19

ok obujam ubr staro temo..
Ampak bi rabila pomoč, če se kdo kej spozna na tole..

Mam nou računalnik in treba si je blo na novo inštalirat bitTorrent.
Nobenih problemov pr inštalaciji, zdej pa ko dodam torrent, da bi ga zloudala, mi ne louda - vse ikonce so rdeče .
Prej mi je pod Loggos pisal "File not found during integrity check: C", sem zaprla program, zdaj sem ga spet odprla in pod Loggos piše "IPv6 is installed" (kar vrjetno nima veze z mojimi rdečimi ikonami..).
Torej, zakaj so moji torrenti rdeči?
Razmerje seederjev in leecherjev je supr pri vseh torretih, tko da to 100% ni problem.
Dodala sm izjemo na firewall za bitTorrent, tko da to je tud poštiman.

Na več se pa ne spoznam..

Ma mogoče to kej veze z kakimi drugimi nastavitvami računalnika? Al pa s tem da sm v študentskem domu - bi mogla met kej drgač naštiman?
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 12. Okt. 2009 0:27

Za začetek še enkrat prenesi torrent fajle s teh strani, od koder vlečeš "rdeče" fajle. Morda imaš pokvarjen keypas, pa ga je treba obnovit (da se podatki ponovno pošljejo s torrent strani).

Je pa za preverit tudi, kako imaš nastavljen port, ali je ta dejansko odprt na firewallu in/ali routerju...
Uporabniški avatar
Volcjikamen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 27. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Volcjikamen » 12. Okt. 2009 1:30

Ne splača se ti iti po straneh iskat, ker so bolj ali manj vse enake. Imaš slabe in dobre torente na vseh in pravzaprav tudi na vseh enake torrente. Imaš strani, kjer vsak dan nove filme gor nalagajo, nastane pa problem, ker te lahko banajo, če samo downloadaš in nič uploadaš. Druga stvar, ki je lahko pri posamezniku problem je tudi to, da če ti potegneš iz teh mobilnih strani dneva 34.15.10001 dol torrent za xx film, ki je bil uploadan gor 33.15.100001, potem obstaja majhna možnost, da že slovenski podnapisi obstajajo. No, ne vem... Odvisno od posameznika koliko so zanj potrebni. Če potrebuješ slovenske podnapise, potem je najbolj priporočljivo, da najprej najdeš podnapis in šele potem torrent. Več razlogov. Prvi je ta, da če je datoteka, ki jo s torrentom dolj potegneš dobra, potem je 100%, da ker je dobra verzija posneta, potem gredo po tej isti dobri verziji delati tudi podnapise. Ker če greš na vrat na nos iskati in potegneš dolj prvega, ki ima naslov, potem lahko dobiš vse sorte... Tudi potegnjeno z VHS-a. In kdo bo šel po tem sranju delati podnapise? Nobeden. Tako, da ko najdeš film, prej najdi podnapis, tudi če podnapisov ne potrebuješ. Da so podnapisi narejeni po tej in tej verziji filma, je znak, da je ta verzija dobra. Ne samo z naslovom "Summe_love.srt" ampak mora imeti podnapis tudi celotno oznako za kakšno verzijo gre. "Summer_love.XVID.DVDRIP.AXXO............srt. Ko to najdeš, vtipkaš v google celoten naslov podnapisa. Gotovo je, ker če obstaja podnapis, ni vrag, da ne bi našel tudi filma iste verzije.
En dan sem nekje delal in 10 ur smo limali kreme in neke vizitke v Cosmopolitane. Me je mikalo, da bi v vsakega nalimal še enga mastiča.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 06. Apr. 2012 20:54

Sugar_baby napisal/-a:Jst sm bolj antitalent ta računalnike tko da bo to vprašanje bolj glupo :D ampak vseeno.

Sm se prijavila na partis.si in ko sem kaj zloudala, sem pustila da se kasneje tudi oddaja oz dala na sejanje oz kakorkoli temu rečete...upam da veste kaj mislim. Vendar pa moram imeti razmerje med zlowdanim in oddanim več kot 1. Meni pa to ni ratalo in so mi napisali, da če tega ne bom povečala, mi bodo zaprli račun. Kako lahko to razmerje povečam oz oddam še več. Nisem še nič brisala ali karkoli pa mi gre vseeno to očitno zelo počasi :? plis help


mene tudi tole zanima..:/ pa še, ko odprem chrome se mi pokaže toolbar od torrentov, ki ga nočem met, ga pa ne znam stran dat. a kdo ve, kako se to naredi?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov