The Sims

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 09. Avg. 2009 18:05

Zanimivo, jst prvič slišm za tak primer, pa sm si jih naložila z neta in mi normalno delajo.

A update-ala si jih? Ker je neka nova verzija s popravki pršla vn za tiste, k mate original igrco, mogoče je to narobe?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 09. Avg. 2009 18:07

*mala* napisal/-a:Eno vprašanje: Kako svojo družino preseliš v novo hišo?


Greš na telefon in klikneš move ali nekaj takega...pač klikni na telefon in med izbirami imaš tudi to opcijo samo ne vem kako se imenuje...mislim da je move...malo sprobaj pač
Zadnjič spremenil ryu10kyu, dne 09. Avg. 2009 18:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 09. Avg. 2009 18:08

n4stk4 napisal/-a:Evo, the sims 3 so mi bp delovali en dan, zdej pa se mi na vsakih 10 minut zaprejo, ugašat moram računalnik, v glavnem ne delujejo, tako kot bi se spodobilo. Glede na to, da se za igrco precej globoko pogleda v žep, sem pričakovala malo boljše delovanje, ne pa to bedno ugašanje na deset minut in podobne stvari, ki se dogajajo.

Probleme pa ima itak ogromno uporabnikov sims 3, ampak še vedno ne vem česa naj se prej lotim. Računalnik ustreza vsem merilom (ram: 1,99GB, prostega placa imam vsega skupaj okrog 120GB, itd). Za delovanje pa bi naj izklapljali antivirusne programe, nadgrajevali grafične kartice, neke video gonilnike ... skratka, če vse to seštejem je tako, kot da bi kupila dve igrici sims 3. :?

Je imel kdo podobne probleme in jih je na kakršenkoli način rešil. Pri nas imamo dva računalnika, ker je en precej star, zapolnjen in ima premalo rama, sem igrco naložla na prenosnik (ki ustreza merilom), en dan je delala, potem pa nič več. Šteka mi v building mode, do buying mode pa danes nisem niti uspela priti, ker mi je zaštekalo že v live!!! katastrofa-

kaj naj?


Preglej forume...tam je napisanih veliko nasvetov. Če tam nič ne najdeš, potem ti preostane samo to, da počakaš, da izidejo patchi oz. popravki.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Avg. 2009 19:47

n4stk4- pomoje nimaš dovolj zmogljiv računalnik. Si prepričana da ustreza vsem specifikacijam? Ker še posebi če je original, nebi smelo zafrkavat. Ni treba gledat samo ram in prostor.

ryu10kyu- hvala! Sem mislna da je pač tam kjer je celotno mesto (kot je blo v 2 in 1). Bom še mal sprobavala. A ti tud Simske igraš? Nekak si ne predstavljam, da tudi moški jih igrajo :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 09. Avg. 2009 22:46

o ja, jih igrajo :D

Drugač pa, če mislš familijo iz "koša" oz. tistga nabora familij preselt v hišo, klikneš na familijo, in potem izbereš al prazn "lot" al pa hišo, kamor jih hočeš vselit.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Avg. 2009 0:40

Jaz sem si dol snet iz neta igrico in jo malo igral...sicer s cheati...
Videl sem polno reklam in sem rekel ajde da vidim za kaj gre in ali je v redu igrica.

Moram reči da mi je bila kar všeč in je v redu igrica.
Ampak nisem toliko fan igric :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 10. Avg. 2009 8:59

je prenosnik, čist nov, tko da bi mogu bit (kar se tiče prostora vredu)
ne vem pa za grafično kartico in te video gonilnike. kako se pa za to prepričam, če je v redu? :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Avg. 2009 9:38

Zahteve za igranje. Citiram:

The official "The Sims 3" minimum system requirements are available and are as follows:

Windows XP
* Windows XP (Service Pack 2)
* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 1 GB RAM
* At least 6.5 GB of hard drive space with at least 1 GB additional space for custom content
* 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0


Windows Vista
* Windows Vista (Service Pack 1)
* 2.4 GHz P4 processor or equivalent
* 1.5 GB RAM
* At least 6.5 GB of hard drive space with at least 1 GB additional space for custom content
* 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0

* For computers using built-in graphics chipsets, the game requires at least:
o Intel Integrated Chipset, GMA X3000 or above.
o 2.6 GHz Pentium D CPU, or 1.8 GHz Core 2 Duo, or equivalent
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Mistika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 21. 7. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistika » 10. Avg. 2009 16:13

n4stk4 napisal/-a:kako se pa za to prepričam, če je v redu? :D


Evo tuki -> klik pa pop-up blocker se more skenslat, če ne so sami vprašaji. Pa mislm, da ne dela s firefox-om, ampak sam explorer...
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 11. Avg. 2009 19:03

No, jaz si jih v tej simsomaniji tudi dol vlečem! Upam, da je moj računalnik dosti zmogljiv! Drugače sem pa v bratovem Jokerju vidla, da imajo dosti visoko oceno (8.5) pa tudi opis je napisan res smešno!
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 08. Sep. 2009 17:59

Jaz sem jih pobrala z mojblink in delajo ok, ampak me moti nekaj stvari v primerjavi z dvojko - ali lahko ustvarim čisto svoje mesto? Torej da vse postavim sama? Ker to eno in isto mesto mi gre že na živce :D
There are no shortcuts to any place worth going.
fashion.freak
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a fashion.freak » 11. Sep. 2009 13:21

Jas sem nora na njih. Ful mi je simpatična igrica (:
Vedno sem igrala dvojkico, zdaj sem si pa trojkico kupla, pa morem rečt da je res super! Boljše obleke, obraz lahko narediš prav po svojem okusu, ven lahko prostovoljno hodijo itd. Zadnjič mi je uspelo da sem dva skupaj spravla, čeprav je trajalo dobre tričetrt ure. (:
Aja pa božične sem mela, samo mi niso tak dori, razen one krogle v diskotu.. =P
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 13. Sep. 2009 13:37

mene pa zanima kje jih dol potegnete da jih loh igrate?
Tko da ni treba ksnga originala kupovt.
Uporabniški avatar
miau
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a miau » 27. Nov. 2009 10:48

Jst jih obožujem!! Priznam, sem simsodvisnica :D :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Nov. 2009 17:42

Mene pa že minilo navdušenje. Vedno ko izidejo novi sem 2 tedna obsedena z njimi, potem pa mogoče parkrat na leto.

A so že kakšni dodatki?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov