Kaj manjka spletni strani

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Avg. 2010 15:36

Barvni trendi se vrtijo okrog modre, vijolične in turkizne barve. <-- ne se ne. Prov vse obleke so posiljene s to turkizno in svetleče, punc, ki pridejo na maturantski ples oblečene, kot tortice je 5% zato pa ni povpraševanj.
Črna je mnogo preresna za mlade, za tak vesel dogodek. <-- ne, ni.
Ne omejujte se na klasične kroje, v vaš idealni model vklopite asimetrijo, plise, drape, večplastnost…<-- tortice yum yum.
Poročne obleke so naravnost obupne z izjemo ene svetlo bele koktajl oblekce, ki pa prav tako ni baš poročna.
Ogroomen minus so barve in materiali. Sj se vse vrti okoli štirih barv. To so oblačila za barbike. :roll: Ena ali dve stvari, ki sta nosiljivi na celotni strani.
Zaradi tega ni povpraševanja, ni pomembna stran! In pa ja, cene so potrebne.
Drugače pa zelo slabo pregledne fotografije, galerija oblačil, ne veš kaj kam spada..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Alex1986
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 2. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Alex1986 » 10. Sep. 2010 23:07

Glede na to, da je vprašanje vezano na spletno stran in ne samo na oblačila...
Prvo kar je mene zmotilo je popolnoma zgrešen dizajn...Ta je staromoden, neprimeren, pust. Vse je preveč kvadratasto.
Fotografije so pravtako poppolnoma neprimerne. Velika večina jih je posnetih frontalno, da ne omenim tega, da obleka na lutki deluje popolnoma drugače kot na osebi. Lutke niso za v galerijo na spletni strani ampak kvječemu za v izložbo ( pa še to ne črni torzoti).
Font pisave je moteč-glede na to, da želite s spletno stranjo nagovoriti stranke, bi font lahko bil bolj mehak in tanjši, morda s kakšnimi viticami. Sploh pa ni nekako primerno, da je črn.
V meniju bi morala biti predstavitev takoj za zavihkom domov, potem zavihek kaj nudimo, nato novice in na koncu kje smo in kontakt.

Vidim, da je vaša stran nova...
Osebno se mi zdi največja napaka v dizajnu.
Kakšna aplikacija kar se tiče galerije tudi ne bi škodila.

Okrito povedano je po mojem mnenju stran dolgočasna in popolnoma preprosta. Kaj pa je všeč večini ljudi? Svežina, inovativnost, privlačnost.

Klikov verjamem, da imate veliko...Koliko časa pa se obiskovalci dejansko zadržijo na strani?

Ne vzeti mojega mnenja kot veliko kritiko. Kritika je konstruktivna in podana na podlagi mojega osebnega mnenja.

LP pa veliko uspeha v prihodnje
"I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn to let go. Sometimes good things fall apart so better things can fall together."
modra_kapica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 14. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modra_kapica » 21. Sep. 2010 12:11

mirjam18 napisal/-a:Pozdravljeni,

Naša stranka se ukvarja s prodajo poročnih, maturantskih in podobnih svečanih oblek po meri, in ima en problemček.

Obiskovalcev na spletno stran pride ogromno (večina preko iskalnikov in oglasov), povpraševanj pa skoraj ni. In iščemo kaj bi bil lahko razlog? Nekaj možnih razlogov imamo že, toda zanima me vaše mnenje, da potrdimo hipotezo. Tako da prosim lepo če se postavite v vlogo ženske ki išče na primer maturantsko obleko, in pride na spletno stran...

Pa še naslov: http://www.svecana-oblacila.si

Res najlepša hvala za vse odgovore!


stran je lepo oblikovana. mogoče se jim zdi da si cenovno ne bi mogl privoščt oblek :wink:
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 21. Sep. 2010 12:42

Spletna stran izgleda, kot da jo je postavil nekdo v letu 2002 in se od takrat ni spreminjala. Kvaliteta fotografij - groza. Npr. modra oblekica v razdelku za družice...nočem bit nesramna, ampak mate jajca, da si upate dat tako spocano fotografijo na net. Itak, da bi blo boljše, če bi obleke kazalo lepo dekle, ampak ne na vseh fotografijah enako z enako frizuro.
Okvirne cene so vsekakor dobrodošle.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov