ebay

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Feb. 2010 19:35

Nisi še nikoli nič kupovala? Oz. nimaš še povezanega eBaya s PayPalom? Ker meni normalno vse odpre in dela, verjetno ravno zato.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
messfox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 4. 6. 2008
Kraj: Nebesa

Neprebrana objavaNapisal/-a messfox » 10. Feb. 2010 19:38

Nisem nikol še kupovala joooooj hehe.
Love is for sharing
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Feb. 2010 19:45

Če imaš namen kaj kupit, ti priporočam da si kar zrihtaš PayPal. Samo pazi da te ne zanese (vsi smo bli tam :lach: ).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
messfox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 4. 6. 2008
Kraj: Nebesa

Neprebrana objavaNapisal/-a messfox » 10. Feb. 2010 19:48

Tud na paypal sem se prijavila, ampak useeno se ne znajdem :D
Love is for sharing
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Feb. 2010 20:24

^^nasvet: potem pa raj opusti misel na vse skupaj. :P
Ne, sam pejd potem še 3x vse pozorno prebrat in se seznanit z zadevo, da ne bo slučajno kej narobe šlo (no ja, "velik hudega" ne more bit, razen da totalno brez dnarja ostaneš :D).
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 03. Apr. 2010 19:17

Ja sm sem kupila že kar nekaj stvari in nisem bila razočarana. Malo moreš prebrskat, prebrat komentarje, preverit prodajalca...meni je vredu :)
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 04. Apr. 2010 16:00

tudi jas sem n ebayu že dobila kar nekaj stvari. Naročam pa od tam tisto kar mi je všeč pa pri nas nimajo. Sama nimam ne ebay in paypal accounta, ma pa zato stric, mu dam gnar in on naroči =)
Natekica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 29. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Natekica » 13. Maj. 2010 13:08

pozdrav:) jst mam en problem s tem eBayem, in sicer sm dala ponudbo za en telefon na nemškem eBayu. Pol sm pa ugotovila, da je predrago in sm si premislila, ampak moja ponudba je še vedno najvišja in nič ne kaže, da bi jo kdo presegel. Vem, da sm obvezana kupiti stvar, če moja ponudba zmaga, ampak a me lahko res kako terjajo z nakupom? Ker imajo pač podatke od moje kreditne kartice, a to potem po koncu dražbe kar prodajalec od tam vzame denar al te še kdo kej kontaktira glede končnega nakupa?
Ker jst res ne bi kupila in zdej ne vem kako naj se temu izognem. Sm tut kontaktirala prodajalca, pa ne odgovori.
Prosim za kak nasvet:) hvala
tadejchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 17. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejchy » 16. Jun. 2010 23:25

reklama
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 02. Dec. 2011 10:06

Pomagajte mi prosim :)
Nikoli še nisem kupovala na e-bayu. Kako naj najdem te čevlje (če sploh lahko) v št. 39 in da pošiljajo v slo?

http://www.ebay.com/itm/Cap-Toe-Womens- ... 0689017171

Hvala a pomoč,
LP*
evii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a evii » 06. Sep. 2012 17:35

Pač jaz sem gledala in majo na ebayu ful dosti stvari, ki bi jih mela, ampak se bojim, da bi šlo kaj narobe, npr. edino kar razumem je, da si moraš narediti up. račun in pol še račun na pyapalu, pol pa narocis pač npr. en izdelek ki stane na ebayu 12 evrov, pa piše poleg free shiping al pol ko dobiš domov moraš plačati več kot 12 evrov, ker sem gledala neka carina itd. nimam pojma kaj mislijo s tem. aja ..pa je bolše če kopujem na nemškem al je vseeno al je tut angleški ok, kr glih na angleškem majo tisto kaj si bi rada kupla..
Ophelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Ophelia » 06. Dec. 2012 8:09

Če je znesek s poštnino vred do 22 € ne plačaš ne davka ne carine.

Mene pa zanima nekaj glede refundacije na Paypalu:
Prodajalec mi je vrnil denar za izdelek, ki ga nisem prejela in sedaj mi na izpisku piše -7,85 EUR pod kolonov "V breme" Je to uredu? Meni bi bilo logično da bi pisalo 7,85 EUR pod kolono "V dobro". Ampak, ker je minus spredaj, bi tudi moralo biti v redu, ali kako?
Pa na Paypal računu minič ne piše, da imam kaj v dobrem. Ali se je to pač samostojno preneslo na kartico?
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 07. Dec. 2012 5:33

Na katerem izpisku ti pise -7,85? Od kartice? Ta izpisek nima nic zveze s Paypalom in ko dobis vrnjeno od prodajalca na PayPal, se to ne bo nic videlo na izpisku iz banke.

Ko dobis refund, ga moras mislim da potrdit, potem se sele prikaze na tvojem racunu. Poglej, ce kje pise funds pending. A drugace si ze dobila obvestilo po emailu, da si dobila refund? (ce ne, potem ga se nisi) Denar pa ostane na tvojem PayPal racunu in se ne prenese na kartico. Imas ga potem v dobrem za naslednji nakup (ali pa od PP zahtevas izplacilo, ampak za 7 eur se ne splaca).
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Ophelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Ophelia » 07. Dec. 2012 9:29

Od kartice s katerim je povezan Paypal piše to.
Sem pa dobila e-mail in potrdila refund, ampak še vseeno ni na Paypalu nič vidno - stanje še vedno 0 €.
Takole izgleda:
Slika
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 07. Dec. 2012 11:20

^^tole bi moralo bit vse OK.
A uporabljaš spletno banko? Tam lahko takoj vidiš vse transakcije, tudi tole.

CaliLove* napisal/-a:Na katerem izpisku ti pise -7,85? Od kartice? Ta izpisek nima nic zveze s Paypalom in ko dobis vrnjeno od prodajalca na PayPal, se to ne bo nic videlo na izpisku iz banke.
V mojem primeru se je zgodilo točno tko; imam plačilno kartico vezano na moj osnovni račun (verjetno je to razlog), PP je prenesel sredstva na ta kartični račun, kar se je pokazalo v izpisku osnovnega bančnega računa.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron