Vadbe, workouti, trening plani ki se jih poslužujete?

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 01. Avg. 2013 10:25

HuDoBa napisal/-a:ful pripomočkov (lih tak P90X)...Mishela kak ti to rešuješ? Pozna kdo še kako obliko vadbe kjer ni nobenih pripomočkov?


sej rabiš samo lestev, uteži pa tisti elastic band :D jaz mam uteži (0,5 - 12 kg) in z njimi nadomestim band (baje ga lahko vsepovsod, če pa kje res ne gre, pol pa pač brez), lestev pa sem si včasih risala s kredo, ampak sem se pol navadla brez, ker mam itak parket in se vidijo črte :D
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 01. Avg. 2013 12:09

^^mja, sam to vse stane...iščem low budget variante (beri:totalno zastonj), ker sem trenutno zelo brez denarja :D so pa uteži želja za enkrat v prihodnosti :) (in ja vem, da so ful poceni...ampak ko gledaš na vsak evro pač...)

vlečem dol trenutno turbo jam, bom kombinirala z insanity-jem, da se ne naveličam shaun T-ja poslušat cel čas :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 01. Avg. 2013 12:46

kaj pa če si 2 literske plastenke napolniš z vodo? :D
al pa peskom?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 01. Avg. 2013 12:51

http://www.fitnessblender.com/

oni majo ful enih vaj, zastojnsko na jutubu ali njihovi strani.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Dec. 2013 1:27

Jaz sem totalno skenslal fitness, ker mi je totalna bedarija in ga raje zamenjal za TRX vadbo. Ker se mi ne gre za sam videz in samo napumpanost mišice, bolj za samo uporabnost.

3x na teden treniram po uro lažjo obliko Crossfita, pač samo drog, vaje z lastno težo, kettle, medicinka, jumping jacki, počepi, skoki čez ovire, vaje za koordinacijo, sklece, trebušnjaki, preteki.
Trx delam sam doma, ker sem si kupil ribstol..vsak dan, za 10min.

4x na teden tečem, 2x je daljši tek, 2x šprinti, 1x na teden grem na daljši pohod z naloženim ruzakom.

1x na teden grem na fitness in le dvigujem uteži

1x na teden streljam z lokom


Da ne bo nesporazuma, večji del tega opravim že v okviru službe.

Cilj je, dvignit sam core telesa, zmanjšat telesno maso za vsaj še 15kg, napredovati na bolj intenzivne vaje Crossfita, da bodo treningi krajši.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
bela_cebela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 28. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a bela_cebela » 14. Jan. 2014 15:46

Js sem pa začela hodit na fitnes ker je čisto drugo vzdušje tam, ali pa če telovadiš doma. In ker sem imela nekoč velike težave se spravit k telovadbi me je vzdušje tam gnalo naprej, ko vsi telovadijo izpadeš precej butasto, če nič ne delaš :wink: Doma sem tudi probala pred tem telovadit, ampak imamo bolj malo prostora, pa še lažje se odlaša...sicer ne vem ali so moje vaje v redu ali ne, ampak si program napišem kar sama, en dan: noge, rit; drug dan: roke, rame, prsi; tretji dan: hrbet, trebuh. Na fitnes grem 3x na teden, ostalo vrtim doma sobno kolo. :freude: Insanity sem tudi probala, ampak kot sem že napisala imamo premalo prostora, pa še trenutno živimo v prvem nadstropju stare hiše in se vse trese ob poskokih. :/
But if we hold on to the past
too tight, the future may never come (GG)

http://jutripazacnemzares.blogspot.com/
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 14. Jan. 2014 20:58

Ko sem si še lahko privoščila fitnes, sem hodila vsak drug dan. Sedaj pa imam doma trenažer in grem vsak dan za cca. 30 min gor+trebušnjaki+vadba z utežmi, pa sem zelo zadovoljna. Če pojem kakšen dan kaj manj, se pozna, drugače pač vzdržujem linijo in lahko obenem normalno jem, tudi kakšno čokolado kdaj pa kdaj, medtem ko sem včasih skakala z ene diete na drugo.
Fitnes pogrešam zaradi vzdušja in družbe, zaradi cene karte pa prav gotovo ne :P
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 24. Jan. 2014 19:09

tai bo doma pa vaje po carmen electra (napol sexy ples)
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 24. Jan. 2014 21:19

jeej ja carmen electra vaje so zakon :mrgreen:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Jan. 2014 11:24

That's a thing? Kje bi lahko dobila te reči? (Ko guglam mi vrže enega črnca, ki navdušeno komentira njene fotke ko se nekaj preteguje :D )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 26. Jan. 2014 12:24

^^na youtube poglej. :)
Yada, yada, yada...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov