Svetovno nogometno prvenstvo Nemčija 2006

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali boste spremljali svetovno nogometno prvenstvo v Nemčiji?

Da.
86
72%
Ne.
19
16%
Ne vem.
15
13%
Skupaj glasov : 120

Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 10. Jul. 2006 12:02

nobenga spotikanja ni blo! materazzi je umaknil nogo! dotaknil se ga je čist minimalno!francoz se je pa pač dobr vrgu po tleh :evil:

drgač je biu pa od italijanov gol veliko bolj vreden kokr pa tista francoska enajstmetrovka!

zaslužena zmaga italijanov!!
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 10. Jul. 2006 12:12

mah okol tega se da tok stvari za povedat... sam hočm povedat, da sm že od samega začetka navijala za italijo. mogoče bi si francozi zaslužl zmago le na tej tekmi v finalu.. pa še to so bili boljši le v drugem polčasu! če pogledamo skozi celo prvenstvo pa so bili italijani boljši. in nasploh vse pohvale njim, da so zdržali pod takim pritiskom, glede na to kaj se je dogajal v italiji!

aja, pa še to... enjastmetrovka od zidana mi je bla ogabna :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 10. Jul. 2006 12:18

No, meni je bla pa ta enajstmetrovka čudovita. :)

Pa še vedno mislim, da bi morali zmagati Francozi. :razz: Meni se pa ne zdi, da bi si zaslužili zmago samo v tem finalu. Imeli so zelo težke nasprotnike, mogoče celo težje od Italije. :wink:

Ampak zdaj je, kar je.
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 10. Jul. 2006 12:20

no ja... kokrkol :) bli so si dost enakovredi! that's it :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
padalo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 22. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a padalo » 10. Jul. 2006 16:04

Moram reč,da je Italija zasluženo zmagala,:D.Boljši so bili od Francije.Italijani niso nikoli zgubili in na SP so dobili samo 3 gole.Če ne štejem tistih penalou na koncu,ko se je šlo za zmago.Med temi tremi goli sta bila 2 penala in eden od teh dveh penalou je bil izmišljen.Ga ni bilo.Tisti penal so simulirali francozi,:evil:.Dobro so nategnili argentinskega sodnika,da je pokazal na belo točko proti Italiji.In ta drugi gol od tistih treh je bil pa autogol.Italijani imajo res odlično obrambo in penale so nabili mrtvo hladno,;D.
To,da je Francija 2-krat remizirala proti Švici in Koreji,SRAMOTA :!:

ITALIJA JE ZASLUŽENO POSTALA SVETOVNI PRVAK,:zustimm:
ČESTITAM,BRAVO ITALIJA,:gut:
Zadnjič spremenil padalo, dne 10. Jul. 2006 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 10. Jul. 2006 18:02

neeeeeeeeeee!!!!! :cry:
camoranesi si je odrezu svoje lase!!!buhuhu
kje je pravica? :D


drugače pa... hja... boljši so zmagali.
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2006 19:05

ok še vedno nevem o kterem golu govorimo, jst sm govorila o pravem golu ki je bil po pravilih......
če govorimo pa o ponesrečenem golu, pa je res bil offside, tko da se tud tle ni ke za bunit....

če ne pa zizu itaq končuje kariero tko, da ga itak boli kurc kaj bo zdej in blablabla...je neprofesionalen odnos bil in iz zizujeve strani in iz materazzijeve, zizuju je pa pač dojadilo in ga je....
sicer pa kakorkoli, zidan bo čez deset let poznan kot super nogometaš in na ta dogodek se nihče ne bo spomnu, ker je preveč lepih in dobrih stvari ki jih je naredu za nogomet kot pa tale..res je da nje na podlagi tega možnost, da je francija zarad njega izgubila, sam kdo je pa reku da bi zmagala če bi ostal notr...in tud trezige ni kriv da je falil...to je vse tok enga pritiska in ene živčnosti, da se kdaj še čudim da jim rata.svaka jim čast, res in enim in drugim in vsem skupaj...e to je napredek, da so sploh prišli na prvenstvo.. :)
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 10. Jul. 2006 19:09

Jaz sem bla včeraj tako zelo razočarana...
Italjani! :cry:
Žalost.
Sicer tut Francozi niso bli moji favoriti na SP, sam majo mesto daaaaaaaaaaaaaleč pred Italjani. Poleg tega so 100000x boljše igrali v drugem polčasu.
Uglavnem, jaz sem prav nesrečna zaradi izida. :cry:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2006 19:31

men je on v spominu predstavlen kot dober nogometaš, res eden najboljših in nogometaš ki je dosegel marsikaj in zihr ne zarad enga tazga izpada, pa sm jih že sto vidla pa se za nobenga več ne spomnm keri so bli......
če se bosta pa vidve spominjale njega po tem, pol pa očitno gledata tekmo iz drugih razlogov kot pa iz tistih kterim je ogomet namenjen......
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 10. Jul. 2006 19:33

narobe me razumeš purple! jaz gledam tekmo za zabavo, tako kot ti! ali ne? :D in če se ti tak spodrsljaj zgodi na svetovnem, ne moreš pričakovati da bodo ljudje pozabili.
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2006 19:44

pozabili ne bodo, sam ne bodo pa govorili un k je unga...ampak bodo rekli un k je dal 60 golov recimo....
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 10. Jul. 2006 20:26

za vse k pišete d je zidanu dopizdilo, pa d je znoru, dve vprašanji:
1) a ste slučajno vidl kva mu je un debil reku?
2) ker ne veste odg. na 1. vprašanje en namig; kaj bi vi nrdil če bi kdo žalu vašo mami?
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 10. Jul. 2006 23:22

ma somebody a misls da se je provociranje prvic zgodil? sej se skos provocirajo VSI, ne samo italijani! to je pac ena od taktik za zmago. to se non-stop dogaja na vseh tekmah, pa se ne pobijajo vsi po vrsti. zidan je cist bedn ispadu, kar se tega tice. glede nogometnega znanja je on se vedno car, ampak me je pa razocaru kot oseba! on je profesionalc in tko bi se mogu tut obnasat. se en primer provociranja: mislm da je igoru manchester (ene par crncev) v angleski ligi, ampak nism zihr, ubistvu ni vazn. uglavnom skos so jih zalil pa niso nrdil take bedarije kot veliki zizou, ki je v mojih oceh neverjetno mejhn zdj. prej mi je biu res bog, zdj pa :?
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 11. Jul. 2006 7:24

na sun-ovi spletni strani tocno pise kaj mu je rekel, in jst mu dam cist prou, da ga je butnil, skoda da ga ni se bolj[/quote]

Jaz pa mislim, da tukaj ni mesto, kjer bi spodbujali nasilje. Imaš pač svoje mnenje, spet drugi svojega. Samo brez nasilja, ker nogomet naj bi združeval ljudi, narode ne pa spodbujal nasilje. Po zastavi sodeč, si za Anglijo, saj so super, sam ne prevzet njihovega načina razmišljanja in huliganstva.
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 11. Jul. 2006 7:28

Lane napisal/-a:na sun-ovi spletni strani tocno pise kaj mu je rekel, in jst mu dam cist prou, da ga je butnil, skoda da ga ni se bolj


Jaz pa mislim, da tukaj ni mesto, kjer bi spodbujali nasilje. Imaš pač svoje mnenje, spet drugi svojega. Samo brez nasilja, ker nogomet naj bi združeval ljudi, narode ne pa spodbujal nasilje. Po zastavi sodeč, si za Anglijo, saj so super, sam ne prevzet njihovega načina razmišljanja in huliganstva.[/quote]

nc skrbet.... :wink: Lane ....
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov