Smučanje vs bordanje vs ...

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 12. Jan. 2008 17:20

~NIA~ napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Nia :eek:, a ti si mene, enga maleckega pa še enga dedija zbila zanč in pobegnla s kraja nesreče?!

Hecam, ampak nekontrolirano dirkat pa lih ni treba :wink: .


js še nikol nism nobenga zbila.. raj zapelem nekam drgam pa fuknem z vso hitrostjo v drevo kot da se zaletim v človeka.. vse se pa lahko zgodi..
povej če prideš kej na cerkno


Nia, upam, da boš to še naprej prakticirala, ker je ravn zdej en moj kolega v bolnic, ker je en "smukač" prbil v njega s čelado, ko je on lepo carval. Ima pa zlomljeni obe čeljusti, bil je operiran in situacija res ni prijetna ... :?
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 12. Jan. 2008 22:21

Jaz sem pa full grozna, saj ne znam ne bordat ne smučat.. Še sankat ne vem, če bi še znala..

Sem pa 2 leti nazaj imela željo se naučit smučat.. Ja za nagrado kakšne 3 dni nisem mogla hodit, ker sem imela boke čisto modre.. Huh.. Očitno sem antitalent za zimske športe..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
[MaLa]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a [MaLa] » 12. Jan. 2008 23:33

Aloha napisal/-a:Bordam, kajpak :D . Sedem, osem let.

Na smuče se od prve sezone bordanja ne bi spraula več. Naučila sm se sama na prostranih smučiščih Dolomitou, takrat je bolel, bla sm plava, zelena, rumena, vijolčna, kolena dve cifre večja, ampak kr sm trmasta in zlo ustrajna, me ni ustavl nič - in dons veselo diujam in uživam.

Najraj mam powder, ampak lih na kšn heli boarding si ne bi (še) upala :P , prakticiram ceuc vedno tm, kjer je varno, se prau ni nobenih razpok in sumlivih luken, kr sm se enkrat zafurala (srečno) čez eno in mi je srce padu čis nekam dol do bootsou :? ... Ampak powderja nism vidla že dve sezoni, buaaaa.

Parka ne prakticiram, kr se mam preveč rada, kolena so že tko mal načeta, pa recmo, da sm še rahlo štorasta in mi je škoda sezone zarad enga raila. Čeprou sm za ene pozerka, kr mi ni do parka, ampak hej, don't care at all, men sede narava, ne pa železje in rasuta trtica :wink: .

Sovražm smučarje, k mi rinejo dile čez bord, pikce dobim pa, kadar mi kdo žoka s palco gor :motz: , a-a, sam tega ne! In pa seveda mi žiuce para folk, k ne spoštuje fis pravil, pol si drzne pa še dret in pametvat ... take sam zavalit po hribu nauzdou.


no, to je pa skor tk ko bi za mene pisala :D s tem da js bordam okrog 11 let, od začetka me je učiu ati, tiste osnove pač, pol pa sama, mal me je popravlav še pri carvingu itd... zdaj pa tud js učim bordat :)
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 13. Jan. 2008 16:33

meni je pa smučanje zelo všeč, predvsem zj ta carving. bordanje me pa nikoli ni privlačil, tko da to tud probala nism. sm pa pri smučanju opazila da je velik odvisn kakšne smuče maš. prej sm skoz mela dolge smuče, zj mam pa carving smuče, kar mi je res zakon. če se glih prav nagneš te u bistvu smuče same vodijo skozi zavoje in to se mi zdi fascinantno
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 13. Jan. 2008 18:47

Jst tud smučam in noro uživam u tem. Sm tud učitlca smučanja drugač...

Bordat sm se pa 1x hotla učit, pol sm si pa nogo pred tem zlomila, pol me je pa nekak minil :)

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov