Smučanje vs bordanje vs ...

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 11. Jan. 2008 16:04

Sm smučala, ene 3 leta, zadnje leto pa bordam:D. Hm, resnejše poškodbe.. Jih ni.. Razen.. ko sem prvič stopila na bord še tri dni zatem nisem mogla normalno sedet, ker me je trtica tako peklensko bolela :? :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 11. Jan. 2008 21:01

Smučanje je zakon, letos sploh uživam, ker sem si končn nabavla opremo..najbol zakon mi je pa it takoj zjutrej na smučišče, ko se odpre k ni skor nobenga+proge odlične..
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 11. Jan. 2008 22:06

Sam ne vem če se bo še splačalo sploh it smučat, ker se vsako leto grozn podražajo karte :roll:

Se bomo pa po okoliških "hribih" spuščali in štamfali :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 11. Jan. 2008 23:15

js smučam. Mam brand new skis. Komaj čakam, da se z njimi spustim smuk. Sankala bi se, pa ni snega :( pičkomar.

Bordala pa verjetno ne bom.. me sploh ne zanima.. prav odbija me tist bord, način zavijanja. Jaz&smučke, smučke&jaz Forever :D
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 11. Jan. 2008 23:25

Zdej ko so razprodaje, bo verjetno ful gužva na smučiščih :D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 12. Jan. 2008 1:18

gregalina napisal/-a:Sam ne vem če se bo še splačalo sploh it smučat, ker se vsako leto grozn podražajo karte :roll:


Ma ja, to je pa res ... karte so ful drage, čedalje bolj. Js se spomnem ene par let nazaj sma z atijem skor vsako nedeljo šla na Roglo, če bi si zdej to hotla privoščit, bi pa tak bankrotirala. :?
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 12. Jan. 2008 1:49

Včasih sem smučala, zdej bordam. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
netline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 10. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a netline » 12. Jan. 2008 7:40

Aloha napisal/-a:Bordam, kajpak :D . Sedem, osem let.

Na smuče se od prve sezone bordanja ne bi spraula več. Naučila sm se sama na prostranih smučiščih Dolomitou, takrat je bolel, bla sm plava, zelena, rumena, vijolčna, kolena dve cifre večja, ampak kr sm trmasta in zlo ustrajna, me ni ustavl nič - in dons veselo diujam in uživam.

Najraj mam powder, ampak lih na kšn heli boarding si ne bi (še) upala :P , prakticiram ceuc vedno tm, kjer je varno, se prau ni nobenih razpok in sumlivih luken, kr sm se enkrat zafurala (srečno) čez eno in mi je srce padu čis nekam dol do bootsou :? ... Ampak powderja nism vidla že dve sezoni, buaaaa.

Parka ne prakticiram, kr se mam preveč rada, kolena so že tko mal načeta, pa recmo, da sm še rahlo štorasta in mi je škoda sezone zarad enga raila. Čeprou sm za ene pozerka, kr mi ni do parka, ampak hej, don't care at all, men sede narava, ne pa železje in rasuta trtica :wink: .

Sovražm smučarje, k mi rinejo dile čez bord, pikce dobim pa, kadar mi kdo žoka s palco gor :motz: , a-a, sam tega ne! In pa seveda mi žiuce para folk, k ne spoštuje fis pravil, pol si drzne pa še dret in pametvat ... take sam zavalit po hribu nauzdou.


Mogoče si pa moja sestra. No... kar se tiče kolen in mnenja glede parka in celca zagotovo. Drugače pa... celc je -> v hribih. Pa v Ameriki ter Kanadi tudi. Sam še nisem bil tam, sta se pa dva bogatuna pri sosednji mizi zadnjič pogovarjala o tem, da tam nekaterih prog sploh ne ratrakirajo in je celc dokler ga ne zvozijo.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Jan. 2008 12:13

In kolko ste kej zapravli za vašo smučarsko/bordarsko opremo?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 12. Jan. 2008 12:20

Uf...sigurno čez 500€.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Jan. 2008 12:27

Jst sm si letos poleg mojih 1leto starih fischerc prvošču še ene TechnoPRO smučke 152cm dolge in z 11,6m radija, za 180eur zato da probam še ene smučke za "ultrakratkezavoje"....zdej je pa tole sranje z vremenom, tako da jih niti probat ne morem.....bemumilomater... :evil: :evil:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 12. Jan. 2008 13:19

McLarnovc napisal/-a:In kolko ste kej zapravli za vašo smučarsko/bordarsko opremo?


Vse skup ne vem točn, ker ene stvari mam že kr dolg, ampak je blo pa dost ... Ker razn vse opreme je itak še kombinezon (oz. no bunda pa smučarske hlače, kombinezone smo nosli 10 let nazaj :D), kar tud drago pride, pa še pol kakšna očala itd. ... Si pa morm kupit zdej nove pancarje in palce, kar bo verjetn počakalo do naslednje sezone, ko bom mela dnar. :( :D Drugač za same smuči pa mislim da smo dali okrog 60 000 bivših SIT - pač neka srednja varianta. Mam pa Atomic in so res najboljše in najlepše. :hearts: Sicer so pa stare mal več kot 3 leta.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Kala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kala* » 12. Jan. 2008 13:46

Prej sem smučala skoraj 10 let, sedaj pa že 5. leto bordam. Na splošno nimam nič proti smučarjem, na žice pa mi gre, ko tapkajo s palcami po bordu (ko čakam v vrsti za sedežnico) in ga imam zaradi tega že fino spraskanga :evil:
Jah, z opremo je pa tako, bolj kot si izmišljuješ in hočeš firme, dražje je. Se da tudi dosti ceneje skoz priti kot pa z bundo za 500€. Odločitev je pa vaša.
Uporabniški avatar
Nutella`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 19. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nutella` » 12. Jan. 2008 14:35

Smučam že od cca. 5. leta in nimam želje, da bi nehala ali pa začela bordati. Smučat pa ponavadi gremo na Roglo, v načrtu pa imamo Kaprun v Avstriji enkrat v bližnji prihodnosti.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Jan. 2008 14:36

Eh, nimam pojma več, kok je use skp koštal, kr sm skor usak let neki nouga (do)kupvala.

Dila je bla tri leta nazaj mal pod 1oo jurjeu, hlače pa jaknca po 30, cene bootseu se ne spomnem, k jih mam že od začetka (mogoče dobim letos zaston elan chicas :) ), spodn periu oboje skp ene 20, dvojni googli pa po ene 80 eurou ... kapce se pa itak menajo :D .
Čelade pa želve nimam.

Kupujem kar mi pade u uč, pol pa seveda še počekiram kok je kej kvalitetn (in se tut lepo zajebem, kr so tele Sessions hlače desetkrat slabše k pet let nošene Roxy :evil: ) ... Če mi je neki oh in sploh, bom pač dala tok kokr je, načrtno si pa nikol nism šla kupvat opreme sam zato, k je najdražja al pa kao najbl firmarska.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron