ples:)

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 24. Jul. 2010 13:31

hey hey:) mene zanima, če katera ve kako zgledajo začetni hip hop tečaji..vem, da je od vsake plesne šole odvisno, sam verjetno je težavnost koreografij povsod približno enaka.. :) se da sledit, al si moreš prav od prvič ko jo "učitelj" pokaže že zapomnit? kolko članov pa približno obsega ena skupina? :)
hvala
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 24. Jul. 2010 14:16

itak, da se da sledit :razz:
js sm pršla na novo v skupino, ki je obstajala že nekaj mesecev, pa smo se čist fajn ujel, začel z novim koreografijam :)
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 24. Jul. 2010 15:15

reees? :razz: sam, kaj si že prej kdaj trenirala al si prišla tja čisto brez predznanja? kolko pa vas je v skupini? :)
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 24. Jul. 2010 16:10

prišla sem brez predznanja..je pa res da sem do tokrat doma itk skoz neki plesala, in še zdj...tko da kao mam neki talenta :twisted:
mislm pa da ti res ne bo težko sledit, ker začetniki majo itk lahke koreografije, znanje se stopnjuje, če maš kul trenerja je pa super ker ti večkrat pokaže pa tko :D
v skupini nas je prbližn 12..ker en čas enih ni, drugi so.. :roll: upam da bo zdaj skupina bl stalna, ker bomo tekmovalna skupina.
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 24. Jul. 2010 17:10

aja, hehe, pol si bla na začetku ko jst zdej, ki sam doma prakticiram :D zdej se mal boljše počutim, ko praviš da na začetku niso težke koreografije pa vse to :) upam da se bom znašla, ker imam res veliko željo :) v kateri plesni šoli pa si? uh 12 je pa kr ql, sem misnla da jih pride tam okrog 6,7 :D ker sem nekje zasledila da so ful majhne skupine :D
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 24. Jul. 2010 17:47

sj je odvisno..nas je blo večinoma po 7,8 tam..ampak če pa gledam kok različnih ljudi naj bi blo pa nekje tam..ene so tud pršle samo 1x,2x.

plesna šola urška, je biu edin termin ki mi je ustrezal :)
kam pa nj bi ti šla?
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 24. Jul. 2010 21:54

aha..verjetno res od plesne odvisno kolko jih sprejmejo v eno skupino..boo :D uglavnem, ni jih ful :D pa jst nameravam it v kazino, bom pa morda še kej drugega pogledala :) nevem še kako bo s termini, če mi bo ql :( :(
Lu Beckford
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 7. 2010
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a Lu Beckford » 27. Jul. 2010 11:19

js že 10 let plešem .
p umes sm šla tud u zahteunejše grupe ..
mal mi je blo na začetku težko sledit ..
samo se da . mislem .. pokažejo večkrat in če kakga giba ne razumš ti loh tud posebej razložijo ..
tko d nč se ne sekjri zart tega ..
je pa res d mi je blo najpraj težko predusem zto k sm sam js od mojih frendic napredvala p pol nobengla nism lih dobr poznala .. samo čez čas se je itak use uredilo . :P
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 27. Jul. 2010 11:24

Lu Beckford napisal/-a:mal mi je blo na začetku težko sledit ..


meni je pa težko sledit tvojemu pisanju
(s)mej se
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 28. Jul. 2010 13:51

Lu Beckford:

no pol se da zgleda :) :) vem da na začetku se moreš uklopit in use to, pa še ne veš kako bo zgledalo use skupi..najbolj me je to zanimalo, če se da sledit, ker če bi sam enkrat pa še to na hitro pokazali, pol nebi blo vlih fajn se mi zdi :? :D upam, da bo ok :)
NoraVila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a NoraVila » 28. Avg. 2010 20:30

Ojla punce :)

Mene zanima, če mi katera lahko priporoči kakšno plesno skupinico v Ljubljani, ki bi se ji dalo priključiti. Ples treniram priblžno 7 let in zadnja 4 leta sem bila članica plesne skupine, ki pa bo sedaj na žalost razpadla. Punce smo bile letos maturantke in oktobra odhajamo vsaka svojo pot, zato skupni treningi na žalost ne bodo več možni. :?
S plesom bi res rada nadaljevala, pa nimam pojma, kje naj iščem. Ne bi se rada priklučila npr. plesni šoli Urška, ker mi je res predrago. Iščem stalno plesno skupinico, ki ima super trenerja, plesala bi kaj energičnega... Do sedaj je bilo vse skupaj mogoče še najbolj podobno cheerdance-u. Kakšen hip-hop me ne zanima. :)
Rada bi nekaj cenovno dostopnega in da je fajn družba. :) :) Tekmovanja mi niso nujna, samo da so kakšni nastopki. :)

Bolj iz firbca, kot kaj drugega me zanima, kar je že ena spraševala.. Kako se lahko pridružiš Zmajčicam, a se to sploh da? :) Jaz drugače najbrž nebi imela ravno časa, da se posvetim treningom 4x na teden (baje treninrajo 4x na teden?) in se mi zdi, da one niso ravno to, kar iščem, ampak vseeno malce vprašam. :)

Poleg tega sem vaditeljica aerobike in iščem kakšno zaposlitev tudi na tem področju. Ima mogoča katera kakšna priporočila? :) Tu mi je lažje, res ni težko najti, pa vseeno, če je katera kaj na tekočem... :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 14. Sep. 2010 14:56

kje v okolici domžal so kakšni dobri plesni tečaji trebušnih plesov. Po možnosti med vikendi oz enkrat tedensko- zvečer.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 21. Sep. 2010 17:08

Naj bi bili trebušni plesi tudi v otelo domžale, pa me zanima če ima katera kakšne izkušnje kako je tam?
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 29. Sep. 2010 15:22

plešem že odkar pomnim. Ko sem bila majhna sem trenirala balet, vendar so mi na koncu vsa tista odrekanja prišla čez glavo.. ker nasplošno je tak, da če imaš talent te zelo forsirajo da se še dodatno trudiš.
No pol ko sem prišla v najstniška leta sem se navduševala nad temi plesnimi filmi in mi je k srcu prirastel tudi hip hop. Začela sem ga trenirat pri dvanajstih in mislim da je to trajalo nekje 4 leta, vmes pa sem menjala več plesnih šol. Žal pa zaradi finančnega stanja nisem mogla nadaljevat, čeprav sem se v hip hopu izjemno našla pa imela sem občutek da mi res leži.

Pa mogoče kdaj čez par let spet =). Čeprav bi me zdaj bilo strah spet it plesat ker imam občutek da sem kr malo ven padla s kondicijo in vsem.. :)
Breakfast is my religion! (The Mask)
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 07. Okt. 2010 12:17

gre kdo danes na dan odprtih vrat v kazino? :)

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov