Plastenke za vodo

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 29. Sep. 2011 19:27

Jaz imam Tupperwarovo in Bistro vodo. Prva je sicer super, oblika je zelo vsecna, AMPAK je precej nerodna, ker je odprtina za pitje zelo siroka. na vlaku sem se ze uspela polit zaradi tega. Na sreco z navadno vodo. Druga flaska je, kar se tega tice, veliko boljsa. Me pa nervira ogromen pokrov, ker po nepotrebnem zavzema prostor v torbi.
krinoloina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 6. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a krinoloina » 29. Sep. 2011 20:17

Uporabljam plastenko Aladdin in mi je zelo všeč - všečna oblika ter poslikava in primerna velikost (6 dcl, obstajajo pa tudi druge velikosti). Tudi pije se enostavno, odprtina se mi ne zdi prevelika; všeč mi je tudi, ker se lahko pomije v pomivalnem stroju. Edino kar me moti je to, da se včasih tako močno zapre, da jo je težko odpreti - ampak v tem primeru pač natočiš vodo skozi odprtino za pitje (je ravno prave velikosti).
I'm just ... happy. I've never felt that before. I'm just exactly where I want to be.
[Eternal Sunshine of the Spotless Mind]
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Sep. 2011 22:55

FemmeFatal napisal/-a:Jaz imam Tupperwarovo in Bistro vodo. Prva je sicer super, oblika je zelo vsecna, AMPAK je precej nerodna, ker je odprtina za pitje zelo siroka. na vlaku sem se ze uspela polit zaradi tega.

Ja. Jaz mam tud tupperwarovo in mi je vse supr razn malce širše odprtine(kokr pr Fruc flaškah :)).
It was forever..but it didnt last long..
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 29. Sep. 2011 23:09

Jaz imam Bobble flasko za sabo nosit in mi je fajn, ker ima filter, doma imam pa Filtrete (vodna postaja s filtrom in 4 flaskami). Oboje mi je super za uporabo.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
matejmatej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 9. 2011
Kraj: Slovenska Obala

Neprebrana objavaNapisal/-a matejmatej » 29. Sep. 2011 23:19

Jaz sem za prijatelja naročil to 500ml alu flaško:
Slika
Je čisto podobna SIGG flaški
Super zadevca, dovolj majhna, priročna in ni draga - Cena le 7 eur (poštnina že vključena).
Zeitgiest! ;-)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 30. Sep. 2011 10:30

Jz sem si pa za svojo SIGG flaško dokupila tale nastavek (čeprav pravijo, da je za otroke :oops: :lach:), sam mi je res dost lažje sam tole odpret, kot pa potem še na zamašek pazit.
ekologinja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ekologinja » 09. Nov. 2011 11:18

Js mam pa tole stekleničko:

http://www.eco-bistravoda.si/eco/product/reggy.html


Imam jo že več mesecev in mi ne pušča in ne smrdi. Zelo je priročna za na aerobiko pa za v hribe...Skoz jo imam tudi za na predavanja. Priporočam jo vsem, ki pijejo premalo vode. Opazila sem namreč, da odkar imam to stekleničko popijem veliko več kot prej...

Kupila sem si pa tudi Flaško, ki je sicer zelo lepa,ampak me malo moti, ker je za prenašanje v torbici precej težka. Zarad tega jo uporabljam doma namesto kozarca ali pa v avtu...[/url]

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov