Jahanje konj

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 07. Mar. 2010 13:08

sirova štručka napisal/-a:kavbojci so bli tud v kavbojkah Slika


ja, ampak so te kavbojke oblikovane posebej za jahanje :) na notranji strani, kjer si v stikus konjem, nimajo šivov
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 13:34

željo, da bi se naučila jahati imam že od otroštva. Ko sem bila stara okoli 12 let sem se hotela vpisati na tečaj, ampak nisem zbrala dovolj poguma ker sem imela neprijetno izkušnjo s konji. Zdej ko sem prebrala celo temo pa se mi spet cedijo sline, tko da mogoč bom pa le šla :) edina ovira je strah, ker nevem ali bi se lahko čist sprotila in pa kako bi na to reagirali konji... :/
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
cookie.monster
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 15. 12. 2007
Kraj: Stara Nova vas

Neprebrana objavaNapisal/-a cookie.monster » 26. Mar. 2010 21:09

positive vibration napisal/-a:Torej imajo kaj za začetnike? Sicer nimam pojma, kdo nas uči, al ta, ki nas ima športno, ali kak njihov trener. Kakorkoli, jahala sem ene parkrat kot froc, ampak sem že vse pozabla. Sem pa vedno mela neko željo se naučit.
Sicer ena banalna: opremo za jahanje si bom sposodla (hlače, škornje), me pa zanima za vsak slučaj, če je ok, če grem v kavbojkah al lahko kaj ribajo?


mene so kavbojke zlo zažulile. če maš to možnost si opremo sposodi drugače pa je najboljše imeti trenirko in čevlje s trdim podplatom in čim manj profila. čelado si lahko sposodiš tam. uči te pa njihov trener
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 02. Apr. 2010 23:00

Men je zelo všeč, ko poženeš tistih...n kil... noro. V manežu je bolj dolgčas, ko greš pa ven... :twisted:
Vsekakor začni z nižjim manjšim mirnim konjem, dobri čevlji, če nimaš jahalnih lahko tudi gojzarje... ostalo ni pomembno... čelada :D
Boš pa smrdela... hebat ga, konj švicajo, sploh če ga goniš, musklfiber v mišicah, za katere ne veš, da jih imaš, žulji, tut padu sem že...
Skoraj boljše kot vozit motor, ne bo ti žal...
minav
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a minav » 27. Avg. 2010 8:01

Lp! V zadnem času sem se zelo navdušla nad jahanjem, zato razmišljam da bi se naučila vsai nekih osnov jahanja. Zanima me če je kdo tak oz. pozna koga ki bi v mariboru privat učil jahati??? Jahalne šole me ne interesirajo najbolj, ker si odvisn od urnika. Hvala že vnaprej!
Nastja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 30. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nastja » 12. Dec. 2010 10:33

Jaz pa jaham že 9 let. Imam tudi narejeno tekmovalno licenco za dresurno jahanje, drugo leto pa nameravam opravit izpit za inštruktorja jahanja :)
Furesta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Furesta » 22. Mar. 2012 9:15

Pozdravljeni,

da malo osvežim temo. V Leskovcu nad Višnjo Goro, cca. 15 min iz Ljubljane Jahalna šola Furesta nudi tečaje jahanja (začetni, nadaljevalni 1. stopnje in nadaljevalni 2. stopnje), učenje dresure in preskakovanja ovir.
Tudi najmlajši otroci ste vabljeni, ponujamo vam sprehode na konju in druženje z njimi.

Smo v naravi, stran od prometa in dnevnega vrveža...

Če imate svojega konja in želite izpopolniti znanje ali pa se preizkusiti v dresuri ali preskakovanju, ste tudi vabljeni.

Kontakt in termini:
furesta.team@gmail.com
prodaja@furesta.si

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov