Fitnes ali aerobika?

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 07. Okt. 2009 19:57

^^ Beljakovine.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 17. Feb. 2010 13:48

kje za Bežigradom se izvaja aerobika? da ne lazim v center vsak dan 2x...
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 17. Feb. 2010 14:17

Js sm za kombinacijo obojega :) imam rada fitnes in aerobiko; fitnes zato ker čutim vsako mišico, aerobiko pa zaradi adrenalina in družbe. Je pa res, da sem zadnje leto zeloooo zanemarila oboje, in me je zelo sram :oops:
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 01. Mar. 2010 22:31

Jaz sem za aerobiko, ker fitnes mi deluje bolj za moške.
A tiste, ki hodite na aerobiko hodite same, ali skupaj s kakšno prijateljico?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 01. Mar. 2010 23:12

oprosti samo to je pa bulshit... kaj za moške? popolnoma enako kot si lahko mi oblikujemo lepo telo s fitnesom si lahko tud punce. saj pa to ne pomeni, da ti bojo misice rastle, ker za kaj takega moras ti tud prehrano imet drugacno, da sploh misice majo iz cesa rastit. Fitnes je zelo dober za oblikovanje postave in punce ste same krive, da se ga tak izogibate...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
moj_zlobni_jaz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moj_zlobni_jaz » 02. Mar. 2010 12:33

No moram povedat, da mi je včeraj končno uspelo vpisat se v fitnes in sem popolnoma navdušena nad vadbo tam :) To glede tega, da je fitnes samo za moške pa brezveze, da o tem sploh razglabljamo...to so ene strae urbane legende...no, sicer pa...kak komur paše..meni je v glavnem super in že komaj čakam, da grem zvečer spet :)
Why be an angel when I can play god?!
katarinca_89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a katarinca_89 » 02. Mar. 2010 20:43

men je pa fitnes tok fajn :)..odkar sem nehala z kickboksom je fitnes kot nekakšen nadomestek le-tega..pač ful so mi ble moje mišice na rokicah in ko sem seveda nehala trenirat sem takoj zgubila na mišični masi :?
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 04. Mar. 2010 10:44

Jaz sem za oboje. Ker ravnoprav vsakega, ti lahko zelo dobro oblikuje postavo.
Sama doma izvajam vaje na fitnes napravah, kar se tiče pa aerobike, se pa še odločam, da bi se vpisala. Takoj ko bo priložnost, jo bom seveda izkoristila.
O tem, da je fitnes samo za moške, se absolutno ne strinjam. Sploh pa katera punca je odločena, da si bo oblikovala postavo,utrdila telo, in na kakšen način, se bo med drugim odločila tudi za fitnes.
Sicer pa pomembno je, da daš nekaj nase, glede svojega izgleda, pa naj si bo to fitnes, aerobika, ali pa zgolj tek, ali kakršnekoli vaje, ki jih izvajaš. Glavno, da se športa :wink:
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 04. Mar. 2010 11:33

sokolja napisal/-a:kje za Bežigradom se izvaja aerobika? da ne lazim v center vsak dan 2x...


Malo z zamudo..
Gibis-em ima pilates in aerobiko na osnovnih šolah in gimnazijah. Tuki imaš seznam:
http://www.gibis-em.si/urnik-in-vpis.ph ... 8d3ccda207

Pri šou športu pa tudi lahko izbiraš med dvoranami po OŠ ali blizu študentskih domov: http://www.sousport.si/?T=99800001
Uporabniški avatar
jurcek3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a jurcek3 » 04. Mar. 2010 17:48

novim clanom fitnesa priporocam za prvo uro najem osebnega trenerja, da ne bo prislo do kaksnih poskodb pri nepravilni izvedbi vaje. v nekaterih fitnesih sta dve uri z osebnim trenerjem zastonj.

pred zacetkom vadbe je potrebno vedeti kaj je namen vadbe,..hujsanje, masa, definicija, max moc...

na fitnesu videvam veliko ljudi, kateri v bistvu sploh ne vejo kaj pocnejo,in si po domace povedno delaju bruke, na koncu so pa nezadovoljni z rezultatom in seveda odnehajo...
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 04. Mar. 2010 23:39

sunset21 napisal/-a:za letos, sem se odločila da kombiniram, aerobika-fitnes. :)



Edino prav, če hočeš lepo obliko, kondicijo etc.
Samo fitness... govejko/a
Samo aerobika...težko dobiš dobro obliko, če ni že podedovana.
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 04. Mar. 2010 23:42

a_pikica_a napisal/-a:^^ Beljakovine.


:lol:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Mar. 2010 9:01

http://www.youtube.com/watch?v=hfLaVp3Br80

osebna trenerka razbije nekaj mitov o fitnessu, med drugim tudi to, da se bodo zenske nabildale v fitnesu...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 02. Apr. 2010 23:07

Več, ko imaš mišične mase, več maščobe pokuriš. Vsekakor je fitness za žensko pozitiven. Ženska lahko dela vse... malo manjše teže. Dobro je tudi, ker lahko poudariš del, ki ti manjka... rit, rame, noge...
Obvezno pa kombinirat z nečim aerobnim... tek, rolanje, če ni druzga tudi aerobika.

lolitaa napisal/-a:Lepše shujšaš s fitnesom??aj dont think so.Kaj pa lahko ženska sploh dela na fitnesu?Goni uni bicikel in še dve napravi zraven.Dviganje uteži se za žensko zdi res neumno razen če ni kaka metalka krogle al kaj podobnega.Pr aerobiki pa ti praktično dela celo telo, pridobiš na kondiciji in mišice se ti oblikujejo veliko lepše kot pa pri fitnesu.
Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 03. Apr. 2010 21:31

Aerobika! Nekaj časa (dve leti - s premorom) sem hodila na TNZ in bilo je fantastično. Všeč mi je, da se fajn prešvicaš, hkrati pa se pri tem zabavaš, ker ni monotono.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron