Evropsko prvenstvo v nogometu 2012

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Jun. 2012 22:23

Danci me ful pozitivno presenetili danes.

Skomina za finale! :cool:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Jun. 2012 8:28

Huh, Nizozemci so si pa zakomplicirali uvrstitev v četrtfinale.

Nemci bodo ipak prvi v skupini.

Danci morajo še kak remi iztržiti in lahko dejansko zasedejo kakšno 2. mesto v skupini, kar bi pomenilo da gredo domov dve odlični reprezentanci.

Rusi so očitno dobro uigrani saj niso imeli problemov z učinkovitostjo, in mogoče bodo oni presenečenje.

Zdi se mi da so na uvodnih dvobojih še vsi neuigrani, da začenjajo taktično in previdno, v naslednjih krogih pričakujem bolj na nož in na zmago.

Hrvati lahko danes osvojijo 3 točke, Italijani se bolj ukvarjajo z aferami kot z nogometom tako da bomo videli samo oni ali popušijo ali zmagajo, medtem ko bomo pri Špancih videli kateri napadalec bo zabijal gole, in če se jim kaj pozna Real-Barcelona rivalstvo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 10. Jun. 2012 11:23

@led zepelin, katerikoli reprezentanci iz te skupine gresta domov, sta dobri, ker ta skupina je nenormalno težka napram ostalim, C je še nekako, A in D, sta pa lahki, tam bi Nemci, Danci, Portugalci in Nizozemci z lahkoto šli dalje.
Zanimivi tekmi pričakujem ta večer, morda Italija preseneti Španijo. Hrvaška - Irska, odprta tekma.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 11. Jun. 2012 23:09

Vse reprezentance so odigrale svojo prvo tekmo, na hitro bom ocenil 1. kolo.
Reprezentance, ki so pokazale najboljšo igro : Nemčija, Rusija, Italija.
Reprezentance, ki so pokazale najslabšo igro : Anglija, Češka, Grčija.
Najboljša tekma do sedaj, Švedska - Ukrajina.
Od igralcev ni nihče posebej izstopal, morda Ševčenko, Džagojev ali Mandžukić, ker so vsi zadeli dvakrat.
Sodniki so kar vredu odsodili.
RTV ima slabe goste v studiu, in slabe komentatorje ( Milovanović)na terenu.
Od boljših reprezentanc visita Portugalska in Nizozemska, kar pa ni nič čudnega, glede na to, da igrata v skupini, kjer so zbrane štiri res dobre reprezentance.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 12. Jun. 2012 3:06

:S
Zadnjič spremenil brandibelle, dne 16. Avg. 2013 12:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Jun. 2012 14:27

Najboljša tekma do sedaj mi je bila Ukrajina - Švedska.
Upam, da se bodo tudi ostali razigrali in da nas čakajo v tem drugem kolu boljše tekme.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 16. Jun. 2012 7:16

Vse reprezentance so že odigrale dve tekmi, pred njimi le še zadnje kolo po skupinah.
2. kolo, je bilo kar zanimivo, par res dobrih tekem, Nemčija-Nizozemska, Švedska-Anglija, Danska-Portugalska.
Po igri odstopa Nemčija, blizu so Francozi, Italijani, Španci, Portugalci, Rusi.
Od igralcev je pomoje 2. kolo najbolj zaznamoval Gomez ( NEM ), njegov drugi gol v derbiju proti Nizozemski je bil res lep, prav tako kot gol Varele ( POR ), Blazickovskega (POL ), Pirla (ITA ) , in tudi angleški so bili odlični.
Še moja napoved, kdo gre v četrtfinale:
Skupina A : Rusija, Poljska
Skupina B : Nemčija, potem pa, DAN, POR, NIZ, pa imajo dokaj enake možnosti.
Skupina C: Španija, Italija
Skupina D : Francija, Anglija
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 17. Jun. 2012 23:40

tor napisal/-a:Reprezentance, ki so pokazale najboljšo igro : Nemčija, Rusija, Italija.



Italija? Si ti sigur/en/na, da gledaš pravi turnir? Kdaj točno te je Italija navdušla s tako dobro igro? :D

rokerca napisal/-a:Jaz sem za Nemce, za druge pa ne vem :P


Jaz tudi. :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 18. Jun. 2012 5:57

tor napisal/-a:Še moja napoved, kdo gre v četrtfinale:
Skupina A : Rusija, Poljska


Fail.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 18. Jun. 2012 8:59

Dioniz napisal/-a:
tor napisal/-a:Še moja napoved, kdo gre v četrtfinale:
Skupina A : Rusija, Poljska


Fail.

Pametni :roll:
Za Ruse je bla vsaj 90% verjetnost, da gredo dalje, za Poljake pa ne dosti manj, presenečenje za ves nogometnisvet, kar se je zgodilo, razen za pametnega cosmo butlerja ne.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 18. Jun. 2012 11:15

maš se za nekega poznavalca nogometa pa lahko rečeš, da je 90 % blo za nekoga ziher, da gre naprej. In to na Evropskem prvenstvu, ko ni še nič odločeno. Še Nemcem se je skoraj zalomlo... kaj veš kaj bi se zgodlo, če bo sodnik sodo tisti čisti penal pa rdečega za vlečenje. Zato sem napisal, da je fail. Za niti eno ekipo ne upam napovedovat, če bo prišla dalje ali ne, razen za Švede sem ziher, da ne grejo. :) Nogomet je nepredvidljiv.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 18. Jun. 2012 12:13

Ti bi bil lahko gost v RTV nogometnem studiu, pri njih nič ni zihr, vse je težko napovedat, hvalijo zmagovalca in marsikaj očitajo poražencem PO TEKMI. zato gledam prenose na nemški ali pa hrvaški nacionalki. Včeraj so na HTV gostje pred derbijem Nizozemska - Portugalska, jasno povedali, Nizozemska nima šans, pa tudi zakaj jih nima. Isto so pred tekmo Rusija -Grčija, rekli na HTV in ARD, Grki nimajo šans, so se ušteli, samo to se zgodi redko.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Jun. 2012 12:57

mah v fuzbalu noben ne more biti poznavalec....

dejstvo je, da je 99% folka pričakovalo Rusijo, in pošteno upam da Švabi po**kajo tisto k**čevo Grčijo, spet uničujejo je**n fuzbal...je**mti pa Chelsea taktika.

To da Poljaki gledajo preostanek prvenstva doma pred tv mi je všeč, tudi to da so šli Rusi domov, pa če grejo še Hrvati pa ne bo nobenih huliganov več in ostalih pi**rij, upam da še Ukrajina odleti pa bo rešeno.

Nizozemci pač niso nili ekipa, isto je bilo z Francozi na SP 2002, odletel že v skupinskem delu...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 18. Jun. 2012 14:25

Tako, tako, Led Zeppelin.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Jun. 2012 14:27

Pa sej je tor sam napisal, da so le njegove napovedi. Seveda se ve, da je nogomet nepričakovan in da se vse lahko še obrne. Js tud nisem pričakovala napredovanje Grčije in Češke po prvih 2 tekmah.

So mi pa včeraj Portugalci lepo igrali.

Dons pa na zmago Španije :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov