Bodybuilding

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Jun. 2008 19:03

shanell napisal/-a:za takšno telo je poterebno dosti odrekanja, vsakodnevni prilagojen urnik prehrane, proteini, steoridi itd...+ 3 na tedn vsaj po uro fitnesa...


Japajade.
Spet bom dala svojo lubezn za primer.
Poje kar želi in kadar želi, odreče se ne eni samo zadevi (in tle govorim o kalorično nabitih "prigrizkih"), nobenga jedilnika, še mnj urnika, kr ma pač take obveznosti, da dan ni enak dnevu, ne fila se z nobenimi proteini, še mnj steroidi (tle si totalno falila), na fitnesu je pa največ na orbitreku, razteguje se lahko tut po eno uro, nardi par vaj, ostalo je (pomlad, poletje) konkretnih neki ur treninga dneuno ... In ma totalno zdefiniran geštel, naraune (ne napihnene) mišice, da o moči ne govorim. Pa ni več rosno mlad.

Taki, k stopjo skoz vrata fitnesa, so u nasledni minuti že na benču in previsijo tm ceu trening, so mi smešni. Čist lepo se da videt, kdo hod tja zarad nekega kao imiđa, kdo pa zarad tega, d nardi neki zase, svojo kondicijo, moč, zdravje.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 18. Jun. 2008 10:04

Aloha napisal/-a:
shanell napisal/-a:za takšno telo je poterebno dosti odrekanja, vsakodnevni prilagojen urnik prehrane, proteini, steoridi itd...+ 3 na tedn vsaj po uro fitnesa...


Japajade.
Spet bom dala svojo lubezn za primer.
Poje kar želi in kadar želi, odreče se ne eni samo zadevi (in tle govorim o kalorično nabitih "prigrizkih"), nobenga jedilnika, še mnj urnika, kr ma pač take obveznosti, da dan ni enak dnevu, ne fila se z nobenimi proteini, še mnj steroidi (tle si totalno falila), na fitnesu je pa največ na orbitreku, razteguje se lahko tut po eno uro, nardi par vaj, ostalo je (pomlad, poletje) konkretnih neki ur treninga dneuno ... In ma totalno zdefiniran geštel, naraune (ne napihnene) mišice, da o moči ne govorim. Pa ni več rosno mlad.

Taki, k stopjo skoz vrata fitnesa, so u nasledni minuti že na benču in previsijo tm ceu trening, so mi smešni. Čist lepo se da videt, kdo hod tja zarad nekega kao imiđa, kdo pa zarad tega, d nardi neki zase, svojo kondicijo, moč, zdravje.


sam da je tebi všeč :wink: sam če ma pa tako telo kot tile na mojem linku sem pa nevem kaj lahko
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 18. Jun. 2008 16:51

moj kolega ima tako telo, je pa seveda pridobljeno s steroidi.
Kar najdi si takega ja, ga bo itak kmalu kap zaradi steroidov, se prej se prepricaj, da je vse napisal nate, in je :roll:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Jun. 2008 17:13

shanell napisal/-a:sam da je tebi všeč :wink: sam če ma pa tako telo kot tile na mojem linku sem pa nevem kaj lahko


Jp, ga ma. Če ne še bolšga. In ti kr bodi "ne vem kaj".
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 18. Jun. 2008 17:28

Če bi mi bil všeč moški, ki se ukvarja z bodybuildingom? Odvisno, zakaj bi se zadeve lotil. Če bi imel zadeve vsaj delno jasne v glavi, potem me to ne bi motilo.
Tukaj je fajn ločit profesionalne bodybuildarje, tiste "wannabe" ter tiste, ki to sploh niso in je "bodybuilding" le stranski produkt oziroma pripomoček za dosego cilja.

Drugače pa meni napihnjeno in izklesano telo ni preveč všeč. Je lepo, je estetsko, ampak mi v večini primerov ne deluje naravno. Mahnjena sem na "naravna" telesa. :D

Škoda se mi zdi ( po eni strani) estetike teles tistih, ki se odločijo za bodybilding, potem pa bildajo samo zgornji del telesa. In izgledajo kot ramboti na dveh zobotrebcih. Čudovito je enakomerno razvito telo. Meni.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 18. Jun. 2008 19:20

moj tud hodi u fitnes. ko negrejo z klubom gre sam.. to je cca. 2x tedensko, lahko tud večkrat, odvisno od časa.
meni (in še marsikomu) ima fuuul lepo telo (še posebi kvadratki) in tud močn je, glede na to da je še "mlad" (17) .. vzdržuje pa celo telo, ne samo zgornji del :P
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Sep. 2008 19:14

Meni so ful všeč mišice, samo naravne...take od športa - pa če ima "čez" še par kil pice pa čokolade, mi je čisto vseeno :)

Tipa, ki hodi v fitnes, zato da bo kao imel dobro postavo pa gleda na to, kaj bo pojedel, pa ne bi mogla met...to se mi zdi tko...kako bi rekla.. NEMOŠKO :D Ful mi je bolj privlačno, če gre kajjazvem, s kolegi igrat fuzbal, košarko, laufat, na tenis, ne vem, karkoli, samo da slišim, da hodi na fitnes, mi je kar malo minus na tipu, sploh ne vem, kako bi to opisala...prav en tak predsodek imam.
ivanag917
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ivanag917 » 11. Sep. 2008 15:33

Spoštujem vse , ki se s tem resno ukvarjajo!
To je garaško, vsak dan več ur!
Čestitke vsem, kim tako skrbijo za postavo.

Me pa moti, če je preveč nišic na ženskah posebej :?

Ritke pa imajo vsi tipi-top :wink:
brezlj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a brezlj » 23. Nov. 2010 16:04

Definitivno je lepš, da so mišice "naravne", saj je človek res močan, ne pa da je nabildan, v resnici je pa čist brez moči. Si pa taki ljudje pomagajo z različnimi dodatki, čeprav ko prebereš vsebino, sploh ni tako strašno. Baje je potrebno velik vode spit in se telo ščisti vseh slabosti take prehrane.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Nov. 2010 12:45

Hah, naravne misice, kaksne kvasite. Neko butasto razmejitev med sporti delate. In ne nabijaj o moci, jst se z veseljem primerjam s poljubnim kosarkarjem ali fuzbalerjem, ki se z doticnim sportom ukvarja 6 mesecev, in ki se ni prej v zivljenju dotaknu sporta.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 26. Okt. 2011 13:58

rachka_ napisal/-a:
shanell napisal/-a:
missy* napisal/-a:tistle na zgornjem linku se mi ne zdi bodybilder, pac clovek, ki redno hodi na fitnes, kar je velika razlika.


za takšno telo je poterebno dosti odrekanja, vsakodnevni prilagojen urnik prehrane,proteini, steoridi itd...+ 3 na tedn vsaj po uro fitnesa...


vse preveč je lenuhov ki ne dajo nič na sebe,,,.. preziram takšne tipe ki se jim jeb* kako zgledajo.. hec pa je da potem še mislijo da so dobri in imajo šanse...


sori za tako telo kot ga ma oni tip pa ne rabiš steroidov.. proteine pa itak morš jest, že zavoljo zdrave prehrane :D
tisti, ki pa jejo steroide in podobno pa so itak toliko sami s sabo obsedeni da nevem kako veliko vlogo bi jaz igrala v njegovem življenju.

aja, pa če nisi bodybilder še ne pomeni da si lenuh??haloo :roll: če se ti redno športaš in se gibaš maš še vedno zdravo in čvrsto telo ter zelo spodobno postavo.. ampak še vedno daleč od nabildanosti..
mislim..kakšne skrajnosti :stupid:


Sej steroidi so za nekatere itak proteini...sej veš tko kot stari fotri ail pa uni lenuhi, ki so nevoščljivi bodybuilderjem, ko vidjo enga npr. čokoladni (beljakovinski) shake pit - "lej ga, k spet steroide je" hahaha, ker folk ima take fore, ker itak pojma nimajo in vsak misli, da se nafilaš s steroidi in to je to, nihče ne pomisle, da je to večletno odrekanje normalni in okusni hrani, pijači, alkoholu, sladkorju, zabavam itd. itd., da je to način življenja, ki ga moraš sprejet, če želiš doseči kar želiš in ni lahko (npr. 3xna dan jest pustega piščanca in riž brez vsega - začimb, soli, olja, omak....)

Pol je pa itak še važno kakšne treninge imajo, al delajo na masi (velke mišice) ali definiciji...

V glavnem, sama pravim, vsa čast tistim, ki trenirajo zase in ne zato, da bi za druge dobr zgledal, ker sama vem, da tega že ne bi zmogla. Velikokrat si rečem, da hvala bogu, ker nimam težav s kilogrami, ker ne vem, če bi se lahko odpovedala hrani in če bi imela tako voljo trenirat, kot jo imajo nekatere ženske in moški, vključno z bodybuilderji
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 30. Okt. 2011 14:25

Avtorka nima pojma o čem govori, bi pa rada vedela če so vam všeč podepilirani tipi nabildani tolk, da majo dejansk večje joške od svojih oboževalk.

Torej JA/NE in mogoče še ZAKAJ?




Največje legende so tisti, k prletijo v fitnes pa grejo "sam mal za na plažo" narest :D
3ure benchanja :D

Vsakomur svoje - men se ne da in dokler bom normaln zgledu ne bom preveč fitnesiru v smeri izboljšanja izgleda :)
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 30. Okt. 2011 14:26

shanell napisal/-a:meni se pa zdi da je premalo tipov ki dajo kaj na sebe..
saj tudi me se rihtamo, skrbimo za svoje telo, se ličimo, sexy oblačimo..
zakaj bi me delale in bile zrihtane v nulo, zraven pa tip ko te ne privlači..
jaz sem rada urejena in hočem prav takšnega tipa. to je pač samo moje mnenje. :) in če ni postavn pa seksipiln ga ne rabim...
hecno je pa da vidim dosti tipov ki so res lušni zraven pa nič kaj simpatične punce in seveda obratno... jaz nebi mela nekega lepotca, hočem pa tipa ki se bo urejal in skrbel zase, ker me to privlači.


A ti preživiš 3h na dan v fitnesu kot tapru tip k si ga omenila?
NE?
Torej ne sploh mislit, da maš šanse za takega tipa ;)
PO TVOJI LOGIKI
matic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 24. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a matic » 02. Nov. 2011 19:32

jaz se tudi ukvarjam z dviganjem uteži, ni pa to edini šport(kolo, tek, ...). Zakaj uteži?
Začel sem predvsem zaradi malo več kg, pol pa me je kar povleklo v to... in zdaj traja že kar nekaj let. Ne hodim pa v fitnes, ampak sem si kar doma nabavil osnovne stvari in malo "premetavam uteži"...
Kar se tiče pa steroidov- ti so za tiste, ki povsod v življenju iščejo bližnjice!
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 21. Nov. 2011 10:12

Bravo in dva, ki jih jest poznam sta tudi iz zdravstvenih razlogov začela, zdej sta pa nekako "odvisna" od fitnesa in jest jima verjamem ;)
...in se popolnoma strinjam glede steroidov.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov