Aerobika [ZT]

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Apr. 2009 10:55

Ne, k eni Maji ki ima v telovadnicah po OŠ organizirano - Gibisem se imenuje njena firma. Meni se zdi ugodno - zdej sm za dva meseca (dvakrat tedensko) dala 33 EUR.

Mi je fajn, ker imam 3 minute do telovadnice :D
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 02. Mar. 2010 18:29

Malo obnavljam temo... odločila sem se da bom tudi sama začela hoditi na aerobiko in končno malo razmigala svojo leno rit :D
Zanima me, tiste ki že hodite, kje je kakšna ugodna varianta za študente v območju Lj, Kr, Škofje Loke, Medvod..? Hodila bi do 2X tedensko najraje na step aerobiko, lahko tudi tnz. Tukaj pri nas sem se že pozanimala in pride 30€ na mesec za 1X tedensko vadbo...ali katera ve za kakšno ugodnejšo varianto?
lp
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 06. Mar. 2010 20:54

V Ljubljani mas skor u usakem fitnesu aerobiko. Js sm gledala bl dopoldanske karte pa pridejo mesecno okol 40. Use neomejeno do dolocene ure, torej si lohk usak dan tm tut po vec ur, ce cs :P ksne majo kombinirano zravn se fitnes. Poglej recimo Konex, Fit&Fun, Moj fit, Sokol, Sunny (ta je mau drazji) pa najbrz se jih se pouhn najde ;)

Tko da men se 33 za 1x na teden zdi ful drago.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 06. Mar. 2010 21:57

Ma jaz ne bi te karte za neomejeno, ker je ne bi izkoristila dovolj. Jaz bi hodila 2X tedensko, ker več niti nimam časa. Pa še to zvečer (tiste dopoldanske so cenejše kot popoldanske).
Kolegica hodi v Sunny-ja in daje 60€ na mesec za neomejeno študentsko karto za aerobiko, ampak meni je to preveč.
Uporabniški avatar
Ursa7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursa7 » 09. Mar. 2010 11:47

jessyca napisal/-a:Malo obnavljam temo... odločila sem se da bom tudi sama začela hoditi na aerobiko in končno malo razmigala svojo leno rit :D
Zanima me, tiste ki že hodite, kje je kakšna ugodna varianta za študente v območju Lj, Kr, Škofje Loke, Medvod..? Hodila bi do 2X tedensko najraje na step aerobiko, lahko tudi tnz. Tukaj pri nas sem se že pozanimala in pride 30€ na mesec za 1X tedensko vadbo...ali katera ve za kakšno ugodnejšo varianto?
lp


V Prošportu (Stražišče pri Kranju) je za študente 28 eur za 12 vadb, ki jih lahko izkoristiš kadarkoli (ni nujno v enem mesecu).
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 09. Mar. 2010 17:53

^^ hudo, hvala :D
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 01. Avg. 2010 11:45

mal me zanima če katera hod v kranj, kok kj stane...? :)
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 01. Avg. 2010 14:12

Poglej 2 posta višje.. v Prošportu je dosti ugodno http://www.prosport.si/?stran=cenik
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 29. Avg. 2010 11:00

Mene pa zanima če katera hodi na aerobiko v Ljubljani. Rada bi našla kakšno ugodno ponudbo za študente. Pa niti ne vem kje nej začnem iskat.

No, če katera ve za kakšno ugodno ponudbo, kar na plan z besedo :)
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 20. Sep. 2010 21:13

Vse govorite o izgubi kilogramov, ampak pri meni se niso zgubili. Mogoče zato ne, ker sem suha. Sicer mi ni cilj izguba kilogramov, ker nisem pretežka, ampak res se vprašam, če vse izgubite kilograme?
Pridobila pa sem na kondiciji, kar je bil moj cilj in seveda upam, da tudi na zdravju.

Kako pogosto obiskujete aerobiko in koliko plačujete?
Uporabniški avatar
BlackDahlia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 26. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackDahlia » 26. Jan. 2011 19:15

...
Uporabniški avatar
BlackDahlia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 26. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackDahlia » 11. Feb. 2011 22:52

Zanima me, če ve kdo, kje v Mb imajo aerobiko ob različnih urah in lahko hodiš po želji? Trenutno hodim (blizu mojega domačega kraja) v en rekreacijski center na TNZ in dance aerobiko, a je vsak dan ob 19. uri ali najkasneje ob 19.15, ta teden pa sem začela delat in bom večinoma delala popoldneve, kar pomeni, da na aerobiko več ne bom mogla hodit. :? Imajo kje kombinirane ure? Včasih bi mi ustrezalo dopoldan ali najkasneje do 15. ure popoldan, včasih pa zvečer - pač odvisno, sproti bi se odločala, karto pa bi kupila profi (torej da hodiš neomejeno in kadarkoli. Kje v Mb imajo prilagodljiv urnik?
barabca00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barabca00 » 30. Nov. 2011 17:39

Živjo dekleta! Ugodno prodam vadbo newbody attack aerobike v Ljubljani na Vojkovi. Več info na: http://www.sousport.si/?T=001100229. Pišite na ZS. Lep dan :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Dec. 2011 20:24

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jE3KWhUCros[/youtube]

punce kakšna aerobika prosim, ve rabte tole. :lol: :lol: :lol: :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov