Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Maj. 2019 9:50

^ Haha zakon to glede asistenta. :D
Ja, skisova popoldanski del mi je fajn zaradi free hrane, vzdusja, js sm vedno dobivala pri raznih igricah tam tudi neke free blokce/ planerje, salce, t- majcke klubov, lih ta vikend sem nosila eno za doma, ki sem jo na skisovi dobila. :D . Vecerni mi je pa ful fajn posebi tisti electro oder, mi pride ful fajn tko na prostem ta muzika (na klasicnem/rock odru so itak vedno bolj take stvari, ki si jih ze prej vsaj ene 10x slisu po zurih)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Maj. 2019 12:22

Lol, v zadnjih par letih poznam same take v starostni skupini cca. 25-40 let, ki so bili na Škisovi :D Pa vsem je bilo fajn.

Drugače pa hodim občasno, grem mogoče tudi letos (odvisno od vremena).


Kakšne žure imaš najrajši? (diskači, veselice, koncerti, domače žurke...)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Maj. 2019 12:32

^ ja js sem tudi ze slisala, da kaksni potem se vracajo na skisovo, tudi ze starejsi, zaposleni, tako kao v spomin na studentske case.. Sicer v diskacih nisem bila ze okgromno casa, ampak napram diskacem so na skisovi ljudje razlicne starosti, v kasnem diskacu so pa res v vecini bolj mlajsi, bruci kolikor se spombnem.. lani npr sm bla prvi del vecera z eno bolj mlajso druzbo, smo bli 22-25 taozji krog, drugi del pa s kolegico in njenim fantom, ki je imel 30 npr..
(Pri meni je letos naneslo, da ne bom mogla it, grem pa sigurno se kaksno leto pogledat).

Ma zadnje stvari kar sem bila so bili bolj rock koncerti tipa tivoli, ortobar, kino siska...ma so mi vsec tudi bolj za it plesat tipa diskaci, samo da je bolj elektronska glasba, ne komerciala ali balkan.. Veselice ne tolk.. Konc maja grem najbrz na en festival za en dan, kjer bo bolj elektronska..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Maj. 2019 13:02

Domace zurke. Ni sile, ki bi me spravila v diskaca ali na javno rajanje v stilu veselic, kresovanj in podobno. Niti ko sem bila mlajsa mi ni bilo prevec. Pa tu imamo klube (v smislu druzabnih klubov, ne diskaci) ki obcasno organizirajo kako tematsko zurko. To mi je kul, ker je napol privat, na pol javno (ne more vsak notri) in je ogromno poznanih ljudi.

Ponavljam
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Maj. 2019 13:17

Najljubsa so mi druzenja nekje zunaj, ob kapljici ali stotih (ce se temu sploh lahko rece 'zur'). Ne maram pa raznih sotorov, gasilskih, govejih veselic. Najljubsi mi je bil vedno pust nekje v Rozni :)

Kar se klubov tice, pa sem postala zelo zbircna in sploh ne morem verjet, da smo vcasih hodili v razne kmš-je, skelete in companerose :dead: ima pa Berlin toliko tega, da bom lahko se dooolgo raziskovala :) zagona imam na sreco se. In party scena tukaj je.. something else.

ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Maj. 2019 13:32

^ku hart! Morm it sprobaat enkrt tja gor. :) Dobivam prou asociacijo na kasne klube iz filma Mi otroci s postaje Zoo. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Maj. 2019 13:44

ni dalec od resnice :D ceprav da bi se kdo v zilo pokal pa na sreco se nisem videla.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Maj. 2019 15:04

Enako, obožujem privat srečanja ob (praviloma kvalitetnejši) kapljici (kot zunaj). Mam rada tudi gasilske in "šotorske" veselice ker se z mojim rada zavrtiva :wink: . Rada grem tudi v dober pub na pivo ali koktejl in obvezen pomfri zraven :D. V klube tbh ne hodim odkar nisem več študent. Bi pa šla, ampak so vsi res mladi + me od vedno odbija pijano grindanje neznancev na plesišču :nein: . Ne vem pod katero kategorijo se šteje Metelkova in rog, ampak tja mi je bilo kul hodit, dokler sem imela družbo, zdaj že najmanj pol leta nisem bila.
Da zaključimo, obožujem skoraj vse oblike henganja z ljudmi, kjer je vključen ples in pijača :D



Do kdaj ponočuješ ko greš ven?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Maj. 2019 15:24

Ma zadnih parkrat so bili bolj koncerti in sem bila do okol polnoči al še manj. Nisem že dolgo ponočevala. Za novo leto sem tudi bila zuni do 1ih al 2..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Maj. 2019 15:36

Tle je spet malo drugacen ritem, 'program' ponavadi zacne okoli 1ih ali 2h, traja pa vsaj do 9ih zjutraj.. kar mi osebno zelo pase, ker se nenormalno pocasi spravim ven (kar mi je na irskem povzrocalo precejsnje tezave, tam namrec vse zaprejo ze ob polnoci).

Ampak spet, cisto odvisno. Z zadnjih dveh rojstnih dnevov sem sla prva domov, ker iskreno ne morem vec toliko pit in me hitro zacne glava bolet :cry:


Bi rekel/a, da so ti starsi lahko veliko ponudili, ali ste bolj zategovali pas?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Maj. 2019 15:56

Dala mi je vse, kar mi je lahko-bila je samohranilka, brez vsakršne podpore. Ni mi pa nikoli nič manjkalo.

Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Maj. 2019 12:07

Skoraj da ne vem več kaj bi mi lahko še. Nisem nikoli rabila ničesar.


Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Maj. 2019 8:49

(hvala haley :) )

Iz meseca v mesec, sploh v začetnih letih. Osnovne zadeve so bile urejene, razvajena nisem bila.
Privoščila sem si pa, ko sem sama začela služit.


Za kaj si največkrat/najraje "zapravila" svoje prve plače, ko še nisi imela izdatnejših stroškov za življenje?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Maj. 2019 10:14

Hm. Mislim da prva je bila za nove telefone za mene in mojega. Potem pa kake cunje (ki jih sicer še vedno rabim ker prilagajam garderobo službi). Pa bolj kvalitetno hrano kupujeva.


Približno koliko si največ našparala v roku enega leta recimo? Z kaj si ta denar porabila?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Maj. 2019 13:30

O tocnih cifrah mogoce ne bi tukaj, sla sva pa na filipine za en mesec (na low budget varianto, da ne bo kdo mislil.. :) )

kdaj si se naucila plavat?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov