Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Sep. 2018 14:08

Ja js tudi nimam dosti stvari, en pdf, sporočila, internet..

Koliko dolgo je bilo najdaljše obdobje, ko si bil/a samska, (odkar si začel/a z zvezami) ?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Sep. 2018 14:39

Ne spomnim se točno. Nekaj let? 2,3?

Ti?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Sep. 2018 14:50

1 in pol, če štejem bolj 'tauradne' zveze

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 01. Sep. 2018 19:18

Eno leto.

Kaj najpogosteje kuhaš doma?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 05. Sep. 2018 7:51

Testenine. nerada kuham, pa v tem flatu imam to električno ploščo in je bedno kuhat na njej :D rabim indukcijsko...


Kaj si sanjala?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Sep. 2018 8:12

Zadnje, da se jih res spomnim so bile, da sem bila delno paralizirana, kot neka spalna paraliza, samo da sem stala in sem vidla velikega škorpiona zraven sebe in se nisem mogla premaknit, je potem prišel do mene in začel lezti po meni, po roki in se nism mogla premikat in sem samo čakala kdaj/ če me bo pičil.. in razmišljala kakšen bo ob tem občutek/ bolečina in kaj je potrebno naredit po piku..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 05. Sep. 2018 8:23

Redko sanjam (na srečo), če pa že, pa pozabim takoj, ko se zbudim. Tako da se tudi zdej ne spomnim, kaj je blo nazadnje.

Kakšen stil opremljanja sobe/stanovanja ti je všeč?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Sep. 2018 13:53

Moderen, minimalističen, s pridihom topline in domačnosti. Nekakšna mešanica. Trenutno lahko o tem sicer samo sanjam, ker je velik del hiše igralnica aka povsod je kakšna igrača in je minimalizem iluzija.


Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Sep. 2018 14:33

Prvic opremljam, tako da sem laik - ampak za prvic mi gre kar ok. :) Tudi meni je vsec cisto, nekricece, pac ta basic ikea stil. Cesar ful ne maram so police in odprte omare nabasane s 1001 kosom prasne krame, tudi razne stenske nalepke so mi bruhci.

Ponavljam, in pa: kateri prostor v svojem bivaliscu bi najraje prenovila, ce bi imela cas, denar?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Sep. 2018 7:35

Minimalističen, z veliko prostora za knjige :) Enkrat bi rada imela čez celo steno knjižni regal. Sovražim kakšrne koli spominke, prte etc.
Zdaj trenutno imam samo večjo sobo s kuhinjo haha, bi bilo pa fino, da bi vse prepleskala, nova indukcijska plošča, popravljena polica, kakšen manjši predalnik.
Mislim, da je to to. Na tej kvadraturi na kateri zdaj živim, se žal ne da kaj čarat :)

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Sep. 2018 9:43

Stil, odvisno od prostora. Spalnica bolj minimalisticno, cisto, umirjene barve. Ostali prostori so pa lahko malo bolj zivahni, rada imam naravne materiale, veliko blaga, da naredi sobo bolj mehko (blazine, zavese, preproge, kake zadeve za na steno obesit...), potem kake bolj etno navdihnjene zadeve, recimo okraske blazine iz traditionalnega materiala in nacina sivanja, neko staro dekico od tasce, ki jo je sesila na roke iz starih sarijev, bolj tradicionalne slike na stenah, tako nekako. Aja, pa obvezno vec razlicnih svetil, od fairy lights do kakih lepih stojecih luci. Ampak ne prevec vsega na kupu, bolj detajli :) Tako, cozy. Je se v oblikovanju vse skupaj, ampak pocasi bo.
Bi pa, ce bi, popolnoma prenovila kuhinjo, ker je stara in pa kopalnico za goste. Samo ni najino stanovanje, tako da ne bova.

Hm, novo vprasanje... Recimo, da se vozis v taksiju ali preko prevozov in voznik po tvojem mnenju vozi neprevidno, prehitro itd. Ali reces kaj ali raje pac upas, da prides v enem kosu na cilj? :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Sep. 2018 10:05

Rečem. Se pa nikoli ne vozim na tak način, tako da se srečna temu izognem.


Pa ti?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Sep. 2018 10:40

Hmm... do zdaj sem bila vedno tiho, ker si nisem upala soliti pameti :D sicer pa nikoli nisem še naletela na tko ekstremn primer.

POnavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 08. Sep. 2018 11:41

Ja, rečem, če je res kaj ekstremnega. Se mi je na žalost zgodilo že ene parkrat.

Hitro/pogosto odpisuješ na smse ali si bolj med tistimi, ki se jim ne da/pozabijo in raje telefoniraš npr.?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Sep. 2018 12:30

Uf sem med tistimi, ki se jim ne da pa kdaj kej pozabjo odpisat..

Raje uporabljas messenger, viber al kaj tretjega za komuniciranje?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]