Prvič v srednjo šolo-krst fazanov

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Krst fazanov

Podpiram to!
1
7%
Traparija
13
93%
Skupaj glasov : 14

Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 02. Sep. 2013 20:16

*Lani* napisal/-a:To je ena totalna neumnost, ki jo podpirajo taki osebki, ki jim niso jasne niti najbolj osnovne človeške pravice. :P :)

lol.. Ti ne ločiš med izživljanjem, ki ga počnejo nekateri primitivci in osebki s parimi celicami možganov in neko tradicijo. Obsojam izživljanje, kakršnokoli fizično nasilje, če ti kdo na obraz nariše kak F ali dva, pa ni nič narobe.

Poppy. napisal/-a:Drugače pa mastermind, sklepati in posploševati, da so na strokovnih šolah večji primitivci, je tudi neumno. Jaz sem hodila na strokovno šolo, pa, kot sem rekla, takega početja ni bilo. :roll:

Ne posplošujem, dejstvo pa je, da se na strokovne šole ne prijavijo najinteligentnejši otroci in tako je veliko "manj pametnih" otrok. Se pa absolutno najdejo kreteni povsod, nekje je le odstotek kretenov višji.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 02. Sep. 2013 20:37

mastermind napisal/-a:
*Lani* napisal/-a:To je ena totalna neumnost, ki jo podpirajo taki osebki, ki jim niso jasne niti najbolj osnovne človeške pravice. :P :)

lol.. Ti ne ločiš med izživljanjem, ki ga počnejo nekateri primitivci in osebki s parimi celicami možganov in neko tradicijo. Obsojam izživljanje, kakršnokoli fizično nasilje, če ti kdo na obraz nariše kak F ali dva, pa ni nič narobe.


Ti pa ne prepoznaš izživljanja, ko je družbeno uveljavljeno. :P
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 02. Sep. 2013 20:56

*Lani* napisal/-a:
mastermind napisal/-a:
*Lani* napisal/-a:To je ena totalna neumnost, ki jo podpirajo taki osebki, ki jim niso jasne niti najbolj osnovne človeške pravice. :P :)

lol.. Ti ne ločiš med izživljanjem, ki ga počnejo nekateri primitivci in osebki s parimi celicami možganov in neko tradicijo. Obsojam izživljanje, kakršnokoli fizično nasilje, če ti kdo na obraz nariše kak F ali dva, pa ni nič narobe.


Ti pa ne prepoznaš izživljanja, ko je družbeno uveljavljeno. :P


Podpis pod Lani. Pa tudi med ''primitiven'' in ''manj inteligenten'' očitno ne ločiš, kaj? Namig; IQ 150 ne zagotavlja, da oseba ni primitivna, samo sporoča, da v kolikor je primitivna, bo zelo verjetno bolj prevejano primitivna kot oseba, ki ima 80 IQ.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 02. Sep. 2013 21:02

Sej pravim.. Groza kaj si dovolijo. Onečastijo kožo s flumastrom. Mislim, da bodo zdravstveni domovi v naslednjih dnevih nabito polni z fazani, ki bodo potrebovali psihološko pomoč. Grdi, grdi, starejši dijaki, ki si upajo narisat f na čelo nekoga!

Abby, ne me drkat na besedah. Dobro veš kaj je bil point mojega sporočila.
Zadnjič spremenil mastermind, dne 02. Sep. 2013 21:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Sep. 2013 21:03

mastermind, ti bi moral priti na našo srednjo strokovno šolo in potem čvekati, da so tam manj inteligentni "otroci".
Če pa česa ne maram, je pa posploševanje v smislu oh, na gimnaziji so samo pametnejši in sposobnejši otroci, medtem ko na strokovne šole pridejo pač... ostali, ne tako pametni/sposobni.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 02. Sep. 2013 21:13

Če si ti dovoliš offtopic, si ga bom pa tudi jaz.

Ne bit zdej užaljena, samo zaradi tega ker si ti hodila na strokovno šolo. Ne trdim, da so sami bumbarji na srednjih šolah, na gimnazijah pa sami cvetovi inteligence. Daleč od tega. Če pa vzamemo neko povprečje (ne rabiš preveč raziskovat, poglej omejitve točk na gimnazijah in omejitve na srednjih strokovnih šolah) boš lahko videla, da je struktura otrok na strokovnih šolah učno slabša kot na gimnazijah.

Če mi pa ne verjameš, se sprehodi malo po strokovnih šolah potem pa še po gimnazijah in sporoči svoje ugotovitve.

Mater ej, kaj se nekateri takoj počutite užaljene, kot da bi vas osebno napadal. Imam zelo fajn kolege iz strokovnih šol, poznam pa prav tako bumbarčke iz gimnazij. Ama ne me prepričevat, da so na strokovnih šolah pametnejši in manj primitivni kot na gimnazijah.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Sep. 2013 21:16

eh mastermind, enkrat sm že mela debato s tabo o generaliziranju in stereotipom, ki pridejo poleg v luštnih paketkih ala "sj mam prjatle.." pa nam več.. :D
nazaj na TOPIC O FAZANIRANJU, prosim..

Hvala.
It was forever..but it didnt last long..
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 02. Sep. 2013 21:32

mastermind napisal/-a:Sej pravim.. Groza kaj si dovolijo. Onečastijo kožo s flumastrom. Mislim, da bodo zdravstveni domovi v naslednjih dnevih nabito polni z fazani, ki bodo potrebovali psihološko pomoč. Grdi, grdi, starejši dijaki, ki si upajo f na čelo nekoga!


Ja, težavno je to, da imajo nekaj črnila na telesu, in ne to, da si je nekdo vzel pravico delati s njihovimi telesi kar si je želel on in ne kar so si želeli oni, tudi če jim je 'samo' napisal en F. Lahko bi jim poleg napisal še en A, ko je že bil pri tem. To je tudi bil en tak lep običaj. :P :lach:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Sep. 2013 21:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Sep. 2013 21:45

Komaj zdaj vidim da je cel halo po tv glede tega :D. Tu se strinjam s sirovko, mularijo bi morali danes popoldne nagnat ribat ulice.
No, na fb od mojega brata je vsaj 6 različnih skupin punc objavilo bolj ali manj gole slike (kot je že nekdo omenjal - majčka nadekoltirana, popek ven, hlače ki komaj pokrijejo rit) njih in prijateljic, s počečkanim vsakim cm2 kože, zraven pa napisi Jeii uradno na tej in tej šoli. Človek ne ve kaj naj si misli.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 02. Sep. 2013 21:49

Da so te punce podlegle marketingu, ki ima negativen vpliv na njihovo samozavest, njihove vrednote ter njihovo dojemanje sveta?
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 02. Sep. 2013 22:20

Ravno danes sem se sprehajala po mestu in sem se prav čudila kako popisane so ble punce po celem obrazu (zanimivo nisem nobenga fanta videla, da bi bil popisan). Skratka ni jih blo za razpoznat vse so mi bile iste :D Ne spomnim se niti, da bi v mojih časih kake hude krste imeli. Pri nas na srednji sploh nič ni bilo, običajen dan. Sem pa dobila koruzo v obraz, ko sem bila v tretjem letniku od enega iz drugega letnika tak da, sem pač dobila svojo dozo dve leti prepozno. Pa pred dobrimi 10 leti so se fazani bali raznih krstov, a zdaj si pa želijo al kako?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Sep. 2013 15:34

Na Žurnalovi spletni strani sem našel sliko, kjer se jasno vidi pretiravanje in to s barvo za kovine

Slika
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Sep. 2013 16:09

No to je res bolno.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Sep. 2013 16:44

Res je! Potem bi bil pa jok in stok s strani "napadalca", če bi fantu barva prišla v oči, kolikor sem danes opazoval folk, večinoma fantje fazanirajo tako dekleta in fante prvih letnikov, punc ne zanima to področje in grejo raje na "kafe" :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov