Nujno potrebujem! (info, linki, pomoč...) #9

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 20. Nov. 2010 11:54

v-e-s-n-a napisal/-a:Novo

Potrebujem nasvet....kje v Lj bi se dalo kupit etui za kreditne kartice. Nekaj podobnega temu:
Slika


v lj se spomnim da jih je mel tisti gospod ki stoji na začetku čopove pri pošti in je nekoč prodajal mesečne, zdaj ne vem kaj vse ima.

in če preveriš papirnice.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 20. Nov. 2010 12:10

purple_rain napisal/-a:^^ bi rekla, da kar povsod (več bo znala povedat *mala*? :D).
Jz sem bla v enem v Dublinu (ki se sicer imenuje Penneys, ampak spada pod to firmo) in je bil tud smešno poceni; "kmalu" (ok, čez 3 mesece) preverim pa še kakšno je stanje v Barceloni. :freude:


Pa ne pozab sporočit kako je v Barceloni :) , me glih ta kraj najbolj mika.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Nov. 2010 13:30

Bi rekla, da so povsod poceni, ampak zna biti zaradi nizke vrednosti funta, v VB še malce ceneje (ugibam, da drugje namesto 2 funta, kar 2,5€, kar pa seveda ni isto, ampak ok, minimalna razlika :D).
Nisem pa še nikjer izven Londona bla. Tako, da purple_rain, kar poročaj :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 20. Nov. 2010 13:46

NOVO

A je že kdo bil na kakšnem koncertu na stadionu Maksimir pa da je sedel na tribunah? Je dober zvok? A je boljše v prvih vrstah ail bolj na sredini? Tribuna vzhod ali zahod (tukaj se sicer nagibam k zahodu, da ti sonce ne prbija glih v glavo)? Do sedaj sem bila vedno v parterju tako da s tribunami nimam izkušenj...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Nov. 2010 13:57

Kakšno sonce? Na kakšen koncert pa misliš jit, da bo podnev? :D
In spodnje tribune so definitivno boljše. Si dovolj dvignjen, ampak ne predaleč in seveda prve vrste najboljše :D.

Sicer ga ni čez parter.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 20. Nov. 2010 14:20

Se mi je zdel da bo tako kot si rekla najbolš :) Glede na to, da bo koncert poleti, ko sonce ne zaide tako hitro, na stadion pa prideš tudi par ur prej ni glih fajn če ti skos v glavo sveti :wink:

Parter je itak najbolj kul, samo prvi del je že razprodan, v drugi polovici se pa ne mislim drenjat ker z mojimi meteršestdeset ( :lol: ) nič ne vidim.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Nov. 2010 15:14

^^ Bon Jovi? :D Moram vprašat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 20. Nov. 2010 15:23

Makismir je super....ampak tudi jaz priporocam parter. :D
Ko sem bla avgusta tam lani na U2 se je koncert predskupine sicer ze zacel ko je bilo se svetlo, ampak ni blo neke panike s soncem. Potem ko je pa koncert zvecer, pa se itak ze stemni...
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 20. Nov. 2010 16:03

Ja, Bon Jovi. Sem bila tudi jaz lani na U2 v parterju in mi je blo ful fajn, sam smo imele srečo ker smo kmalu prišle in smo ble dost spredaj. Ker zadaj jaz ne bi nič vidla, mi je pa fajn da jih tudi vidim, ne samo slišim.

Za Bon Jovi bi pa kupila karto v sprednjem delu parterja, če bi se dalo. Ampak je možno samo v aranžmaju, jaz pa hočem samo vstopnico. Oderuško se mi zdi dajat 30e za prevoz, če imam do Zagreba eno urco z avtom, pa če gremo 4 se ful prišpara. Tako da bo kar tribuna.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Nov. 2010 16:11

Pa saj se da kupiti samo vstopnico: KLIK. Razen če bi ti Golden Circle? Samo kakor sem videla fotke z drugega koncerta, so ta prva mesta verjetno znotraj tega "kroga", za njim pa parter (in potem upaš da čimveč na zunanjem krogu :D):
Slika
Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 20. Nov. 2010 16:37

Ja, Golden Circle sem mislila. Prav za parter pa vem da se da kupit.
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 20. Nov. 2010 20:27

NOVO!

sicer ni nujno, vendar si vseeno želim pogledat show victoria secret 2010, ki se je odvijal v NY. na spletu ga ne najdem oz je plačljivo.
če ima katera povezavo, se priporočam- najraje na ZS, ker ne spremljam teme.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Nov. 2010 20:29

Ni še bil predvajan na TV, je bil le posnet, tako da bo treba počakat še točno 10 dni, da ga CBS predvaja v Zda. Bom tudi js takrat v iskanju :) Sporoči če 1. decembra ne najdeš :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 20. Nov. 2010 21:29

*mala* napisal/-a:Ni še bil predvajan na TV, je bil le posnet, tako da bo treba počakat še točno 10 dni, da ga CBS predvaja v Zda. Bom tudi js takrat v iskanju :) Sporoči če 1. decembra ne najdeš :)
ok, velja:)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 21. Nov. 2010 10:56

purple_rain napisal/-a:^^ 1. nenavadno .. to so običajno znaki menopavze :D, kar pa pri teb predvidevam, da ne pride v poštev, tko da bi rekla, da se kar pogumno obrni na osebnega zdravnika.

2. jz bi ti predlagala, da probaš dobit delo kot aupair - če te sploh veseli delo z otroki (in imaš kaj izkušenj).
Pa mal tu pobrskaj (čeprav ne boš mela statusa študenta, lahko kakšne uporabne informacije najdeš).


Au paira ne morem dobiti, ker imam med poletjem časa samo kakšen mesec in pol do dva. V Au pair pa vzameja za minimalno 3-4 mesece.
Je pa povsod problem s časom oziroma s tem, da nimam statusa študenta.
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov