Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jun. 2018 22:09

emanuela napisal/-a:trenutna misel: prenosnik, naslonjen v trikotnik je vseeno vroč in ti kljub temu, da ne leži direktno na tebi peče v noge. Bljeh.


Mac.

Ventilator je pri pregibu zaslona in ne na podnu. Kar fajn, navaden laptop se ti po nekaj letih na kavču začne pregrevati.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 22:56

Če ne paziš, še veliko prej kot po parih letih. :?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Jun. 2018 23:05

Vedno imam neko obliko podloge, ker sem takšno napako naredila pri prejšnjem prenosniku.
Mac mi ne diši.
To je podobna fora kot Canon in Nikon.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Jun. 2018 23:12

Cryselle napisal/-a:Je možno tudi za velke prsi. Itak se ti tist silikon samo nalepi gor. Kot neka nalepka vbistvu. :D oblika je pa meni lepša kot pri navadnem. Zgleda naravno, nikjer se nobenih odtisov na majici ne pozna. Sanjsko. :love:


Hehe, tole je utopična misel-da bi mi kaj takega zdržalo in dalo podporo. Ni pogojev. Sem enkrat za hec poskusila in se smejala sama sebi.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 23:18

Ma ja saj niti ne vem, kako je, če rabiš full opore tko da če pravte, da za velke ne pride v poštev potem pač ne. Če se pa najde še katera z majhnimi, ki to bere, pa ji svetujem naj poskusi. :mrgreen:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jun. 2018 23:19

Mene bi motlo, da bi mela neki nalepljeno gor. :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Jun. 2018 10:04

Manjše prsi se tako ali tako bolje upirajo gravitaciji in bi temu rekla, da imaš srečo, da si načeloma lahko brez modrca oz ti ustreza tale silikonski.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 04. Jun. 2018 12:09

Cryselle napisal/-a:Dobro samo sej jaz na svojih 55 kg realno D niti ne morem met. Še ce bi mela C bi mi verjetno vsi govorili, kako sem obdarjena za svojo postavo. :mrgreen:


Ja, človek se res naveliča poslušanja o danih talentih :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 04. Jun. 2018 13:40

hayley napisal/-a:Ot: Joj a ni bla ta abby tko kaksno desetletje nazaj ze :D

Desetletje lih ne :D Pod Abby pa res že dolgo ni bila prijavljena.
Kasneje je bila pod Oblomov, MarijaNana...
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 07. Jun. 2018 8:11

in slovensko birokracijo in administracijo, ko se spokaš za dlje časa izven Evrope je očitno to faking birokratska nočna mora, pooblastila, odjave, zamrznitve, overitve....


Joj, kaj pa imaš toliko za uredit? Jaz sem edino zamrznila Vzajemno (15 minut), odpovedala obvezno zdr zavarovanje (preko majla plus mama je šla enkrat sproti (15 minut + mojih 10 minut za računalnikom), kar itak ti samo zaradi daljšega potovanja NAČELOMA ne moreš, pa moj oče je šel moj mobilni paket spremenit na bivši Simobil v takega, da nič ne plačujem (10 minut, ker je šel med tednom dopoldne, ko ni gužve). Pooblastil še nikoli nisem za nič rabila, enkrat je mama za neko pošto moj podpis ponaredila :D
Je pa res, da sem jaz te stvari urejala bolj, ko se je pojavila potreba po njih, ti imaš zgleda bolj sistematski pristop.
Chill, take it easy :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Jun. 2018 21:56

Res je da sem intenziven ko pride do planov, ampak birokracija mi gre res na k., urejanje nove dokumentacije, stvari na banki, več zavarovalnih polic, urejanje zadev z bajto, potem imam fotokopije dokumentov, razne odjave in pooblastila za urejanje stvari z hišo ko me ne bo...

Priznam pa da imam rad vse tipi top, ker ne maram nobenega obremenjevat in imam rad ne A,B plan, ampak A,B,C,D.
Moja osebnost je v resnici ful ziheraška :lach: .

In kljub vsemu me potem vrže na rit, ko mislim da me bo celoletni Coriss stal 160 evrov, cena je pa 500, ker tist velja samo če se na tri mesece vračaš.

Potem se vprašaš pa, hej, zakaj bi pa plačal tok za zavarovanje, aja frend je imel hudo poškodbo na treku in je stalo 87000 da so ga spravili domov (imel zavarovanje).

Potovanja so draga, bodimo raje doma.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Jun. 2018 10:19

Ja, jaz sem imela to srečo, da nisem niti mogla vsega načrtovat, ker niti nisem vedela, da grem za dlje časa :lach:
Ja, ta zavarovanja so hudič. Nisem še zasledila poceni varijante. Jaz sem bila dolgo časa brez, kar ni najbolj pametno, samo jebiga. K sreči se je vse dobro izteklo. Pa še tudi če imaš zavarovanje, dostikrat ti kakih povsem običajnih popotniških aktivnosti, kot so trekkingi nad določeno nadmorsko višino ali potapljanje, sploh ne krijejo.

Se strinjam, doma ostat :D
Turizem je itak zlo, ki uničuje naš planet in lokalne skupnosti.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Jun. 2018 19:11

saarijarvi napisal/-a:Medvedjih uslug tudi noben ne isce, ker cloveku prinesejo skodo. :)


Jih iščejo, ker si želijo kratkoročne rešitve, si zatiskajo oči, čeprav vedo na dnu srca, da na dolgi rok ne bo rešilo problema. :) Sem mela pred kratkim tako izkušnjo z eno osebo.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Jun. 2018 19:20

Aja, ok :lol: je tudi mozno, ja. Se vedno ful folka misli, da je to 'ogromna' usluga.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Jun. 2018 18:07

Crkuuujem xD. Prevozi so zakon :D

Po dolgem času se peljem spet s prevozi, nek najbolj fensi šmensi daddy z nekim malim otrokom ( pri katerem sedim js ) najbolj na svetu osvaja sopotnico :D. Umiram. Oba dva fliratata en z drugim in hkrati si razlagata kako imata oba dva ful super zveze :D.

"Kako dolgo si pa bila samska?"
"4 leta"
"Ni možno, šit ej da bi js to takrat vedu! No sej zdej mam že eno! leto punco in je ne bi nikoli prevaral, to je res grdo"

"Neverjetno, a z vsem tem se ukvarjas, wow. Še kar ne morem verjet da si bla samska tako dolgo, vidim zakaj je tvoj fant tako nor nate"

"Joj nikoli ne bi rekla da si x star. Se vidi da delaš na sebi"

Itd :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov