kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 01. Jul. 2018 12:25

nezanesljivost javnega prometa.
ko greš prej s koncerta, da boš ujel bus (na postaji si za vsak slučaj še pet minut prej), pa čakaš ko budala.. in nič. prvič v lajfu štopala, po pol minute zaustavla dva fanta, pršla lepo domov :D aleluja... sam fuck... busi so pa res gnili
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 01. Jul. 2018 12:30

Uf ne govori. LPP busi so nekaj, kar nikol več v življenju nočem doživet. :lol: Saj Ljubljana je majhna, ampak spet ne tolk, da bi z busi v nekem normalnem, spodobnem času lahko prišel z enega konca mesta do drugega.

Za primerjavo: Stockholm (samo mesto brez okolice) ima površino 188 km2, Ljubljana pa 163 km2. S tem, da ima Stockholm neprimerljivo boljšo prometno povezanost.
Zadnjič spremenil Cryselle, dne 01. Jul. 2018 12:41, skupaj popravljeno 1 krat.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 01. Jul. 2018 12:40

Ma če bi blo v lj, kein problem :D
tko pa sem šla z alpe tours.... morala sn pa iz kranja pridt.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 21. Jul. 2018 8:35

Ko ljudje rečejo ali pa preberem ''vsi ki grejo iz androidnega telefona na iphone jim je žal'' / ''Z iphonom so zadovoljni samo tisti, ki še niso uporabljali androida'' / ''Iphone nima gumba za nazaj it in to vsem dela full preglavic''.

Eeeem what?

Mam ga že skoraj 3 leta, nič ne šteka, nič mi ni žal. Tko da ne, ne rečemo vsi tega. :lol: Edini razlog, zakaj razmišljam počasi o menjavi, je ta, da imajo novi modeli boljši fotoaparat.
Tista tipka za nazaj je pa itak na ekranu, tko da je isti sh*t.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 26. Jul. 2018 1:58

^^
Prvič slišim! :) Na splošno je Android za naprednejše uporabnike. Za vse ostale (manjšino) pa je iPhone, čeprav Apple že od leta 1984 obljublja we shall prevail! :biggrin:
All is vanity, nothing is fair.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 26. Jul. 2018 2:10

Cryselle napisal/-a:Uf ne govori. LPP busi so nekaj, kar nikol več v življenju nočem doživet. :lol: Saj Ljubljana je majhna, ampak spet ne tolk, da bi z busi v nekem normalnem, spodobnem času lahko prišel z enega konca mesta do drugega.
...


Čedalje bolj se vidi, da je Ljubljana izključno kolesarjem prijazno mesto. :( Fools in town are ruling now! :sauer:
All is vanity, nothing is fair.
liiliija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a liiliija » 02. Avg. 2018 14:24

Tale vročinski val bi lahko že mal popustil :/ :oops:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 02. Avg. 2018 17:54

Eni frendi od mojega, ki VSAKIC vprasajo, ce ze delava na otroku. Wtf kaj te briga?! Ker pac oni komaj cakajo, da imava midva pamza, ker bo baje ful luskan, ker bo "mixed." Dej nehi. Res.
Macek, ki prehitro golta piscanca, po dveh grizljajih zbruha vse nazaj V POSODICO in potem lacno mjavka, ker jasno hrana ni vec uzitna. In lahko vse stran vrzem. Sej ne, da posebej zanj kuham.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Avg. 2018 19:39

Moj maček že dva dni posune vse, kar pusti nova mačkica. Briketov sploh ne zgrize in isto, posledično bruha. Danes je 4x. Tako da ja...ločeno hranjenje, vsaj za nekaj časa.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Avg. 2018 19:39

_patchouli_ napisal/-a:Eni frendi od mojega, ki VSAKIC vprasajo, ce ze delava na otroku. Wtf kaj te briga?! Ker pac oni komaj cakajo, da imava midva pamza, ker bo baje ful luskan, ker bo "mixed." Dej nehi. Res.


Meni gre to že zdej na živce (pa me še nihče ne sprašuje) in se mi smilijo pari, ki morajo skos odgovarjat na ta vprašanja. Kako mi bo šlo šele na živce, ko me bo folk to spraševal v prihodnosti. :lol:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Avg. 2018 19:40

To je šele začetek. Težijo, sprašujejo. Najprej o poroki, potem o otroku, nosečnosti, vzgoji, korakih razvoja, nikoli konca. Najbolje čez eno uho not, čez drugo ven, besedna zveza "te ne briga" je opcijska, odvisno od hormonov. No. V resnici si je potrebno postaviti meje, pa se ljudje hitro navadijo. Malokdo pomisli, da eni enostavno nočejo ali ne morejo imeti otrok.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Avg. 2018 4:26

Jaz ponavadi kar odgovorim s podobno vsiljivim vprasanjem. Ce niso se poroceni, o poroki, ce imajo ze otroka, kdaj bodo imeli se enega itd. :wink:
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Avg. 2018 19:32

Šlampasto/nejasno napisana navodila, obrazci itd. :mad:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 22. Avg. 2018 21:23

Folk, ki stopi na kolesarsko, ne da bi prej malo okrog sebe pogledal. Ker bog ne daj, da bi lepo hodil po tistih dveh metrih pločnika, mora biti ravno na tiste pol metra kolesarske. In potem skoraj zbijem žensko, ki mi je skočila tik pred kolo in ona me pogleda kot kokoš, ki poskuša iz sebe iztisniti kokosov oreh. Njen izgovor je bil seveda to, da je "turistka".
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Avg. 2018 9:03

ja, ker imamo kolesarske steze samo v ljubljani ane :D v amsterdamu bi bila že pokojna
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov