maturantski izlet - KRF

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 29. Feb. 2008 16:13

urshaster napisal/-a:jest sm bla avgusta dol najhuj je blo šli smo pa z Jupitrom pa še ni blo tok drago 80jurčkou za 4 dni...

sicer ne vem, kaj ste mel v ceni ampak men se zdi to za 4 dni kr drago ;)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 29. Feb. 2008 18:45

Kvaaa??80jurjev za 4dni???Pa sej ste nori,mi smo šli z mondialom pa je blo 70jurjev za 7dni,pa pač prevoz pa use,pa zajtr zjutri,k sm ga itak zmeri zamudila!!Razn pol zapestnca je bla okol 40e če se ne motm,al še več,sam za 4dni je pa to res mau pretirano veš!!!!
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 11. Mar. 2008 21:57

ja mi mamo 8 dni 400€ ampak zto k smo uzel še svoj avtobus s sabo pa še v apartmajih bomo ne v hotelih in to so pol še doplačila
Gymnastics tells you no. All day long. It mocks you over and over again. Telling you- you're an idiot.
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 11. Mar. 2008 22:10

Ja, mi pa za 6 dni 600 EUR. Drago ja... Se mi zdi, da še nisem zasledila take cene. Ampak, ko to omenimo profesorjem, pa oni, da kaj je že vse vključeno - kabine(ki so obvezne!brez tega profesorji ne pustijo), letalo, letališka pristojbina,...pa vse kar spada zraven.
Gremo s Palmo. Ladja-letalo. Klasična Grčija+Zakintos.
Če bomo uživali (kar bomo 100%) se splača teh 600 evrčkov :D
jzt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 22. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jzt » 22. Mar. 2008 12:41

Mi smo šli z Monidalom na Krf konc avgusta. Moram rečt, da je bla organizacija res dobra, tut tista zapestnca, ki je sicer kar velik stala, je bla zlo uredu oz. če si jo mel, nisi mel nobenih dodatnih stroškov z vstopninami.
Krf sam me res ni pritegnu, tko da ne bi šla še enkrat. Aja, dal smo pa men se zdi takratnih 69.000 sit.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 07. Maj. 2008 12:08

Mi smo sli 2 leti nazaj na maturanca z agencijo Jupiter, v lastni režiji( brez šole). Blo je noro ugodno-63.000 biuših sit za 10 dni...blo je pa ful zakon, nore žurke, animatorji res legende...(med njimi tud Gustl.v Big brotherju je animiral folk k je čaku zunej, pa pospremu stanovalce do hiše). Bli smo v hotelu k je biu narjen na uno varjanto-povezane hiške, v sklopu hotela je biu tud bazen in zravn bar, kjer je bla pjača praktičnoo zastonj ko je biu happy hour, ki je trajou od 20h-23h :D (za 2€ si dobu dva koktejla pa za 1€ dva pira)...pa še zdjšnga fanta sem spoznala tam in se zalubla :love: :hearts:
Uporabniški avatar
urshaster
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 9. 10. 2007
Kraj: ma ene rovte bogu za hrbtm:D

Neprebrana objavaNapisal/-a urshaster » 29. Maj. 2008 16:10

Kika napisal/-a:
urshaster napisal/-a:jest sm bla avgusta dol najhuj je blo šli smo pa z Jupitrom pa še ni blo tok drago 80jurčkou za 4 dni...

sicer ne vem, kaj ste mel v ceni ampak men se zdi to za 4 dni kr drago ;)



ja avion-ladja, po večerja u restavracij, zajtrk u hotelu, kosilla nismo mel, pa usak dan smo šli za ceu dan na en kopališe z busm, pa še kj bi se najdl


jah sj je drgao naprot temu k gre brat letos pa prbižn isto bo plačo pa da gre za 1 tedn prek iste agencije
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 14. Jun. 2008 18:02

urshaster napisal/-a:
Kika napisal/-a:
urshaster napisal/-a:jest sm bla avgusta dol najhuj je blo šli smo pa z Jupitrom pa še ni blo tok drago 80jurčkou za 4 dni...

sicer ne vem, kaj ste mel v ceni ampak men se zdi to za 4 dni kr drago ;)



ja avion-ladja, po večerja u restavracij, zajtrk u hotelu, kosilla nismo mel, pa usak dan smo šli za ceu dan na en kopališe z busm, pa še kj bi se najdl


jah sj je drgao naprot temu k gre brat letos pa prbižn isto bo plačo pa da gre za 1 tedn prek iste agencije



aja pol pa itak da je blo tok drago če ste šli z letalom ... ko mi gremo tudi z jupitrom - za 8 dni, ladja-ladja, svoj bus, apartmaji pa mamo ene 400€ ..

aja a gre še kira z jupitrom na krf od 18. do 25. avgusta? :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Avg. 2008 20:36

^^anyone? :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Avg. 2008 20:37

sleepyheadgirl napisal/-a:ja mi mamo 8 dni 400€ ampak zto k smo uzel še svoj avtobus s sabo pa še v apartmajih bomo ne v hotelih in to so pol še doplačila


mi mamo isto 400€ za 8 dni, pa svoj bus pa apartmaje :D + še doplačilo za zavarovanje pa še neki ... edino pol je še zapestnica 99€ ki jo plačaš na busu ...
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
urshaster
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 9. 10. 2007
Kraj: ma ene rovte bogu za hrbtm:D

Neprebrana objavaNapisal/-a urshaster » 01. Avg. 2008 20:54

jah grčija je draga :?

moj tamau gre 23 dol za en tedn tud ladja- ladja pa u apartmajih nj bi bli (pa še sami nj bi si kuhal kokr sm slišala kar mi je zlo čudn an)

še bol čudn mi je pa da je zapestnca 99€ k mi smo zano dal 30€! nwm kwa mate še zravn uklučen?
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 02. Avg. 2008 17:38

^^za zapestnico ugodnosti?no, za tistih 99€ nej bi vključevala naslednje:

1x Izlet: Glifada + beach party
1x Izlet: Sidari + tequila body shot
1x Popoldanski izlet: mesto Krf
1x Celodnevni izlet: Boat party
Ipsos pub Crowl
4x vstopnina v diskoteko Monte Christo
1x pena party v diskoteki Monte Christo
5x welcome drink v Jupiter baru
1x majica Jupiter
1x brezplačno članstvo v SMS clubu
Profesionalne fotografije s potovanja

vem pa da lani ko je šla kolegica z mondialom so meli isto 100€ ... samo nevem pa točno kakšne ugodnosti so meli pol s to zapestnico ...
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 03. Avg. 2008 16:56

Libido. napisal/-a:^^za zapestnico ugodnosti?no, za tistih 99€ nej bi vključevala naslednje:

1x Izlet: Glifada + beach party
1x Izlet: Sidari + tequila body shot
1x Popoldanski izlet: mesto Krf
1x Celodnevni izlet: Boat party
Ipsos pub Crowl
4x vstopnina v diskoteko Monte Christo
1x pena party v diskoteki Monte Christo
5x welcome drink v Jupiter baru
1x majica Jupiter
1x brezplačno članstvo v SMS clubu
Profesionalne fotografije s potovanja

vem pa da lani ko je šla kolegica z mondialom so meli isto 100€ ... samo nevem pa točno kakšne ugodnosti so meli pol s to zapestnico ...


Jaz sem šla z Mondialom lani in smo imeli tudi zapestnico, skratka podobne fore, + še acqualand. Se pa spomnem, da je blo skoraj obvezno vzeti zapestnico, saj brez bi si mogel vse doplačat za dražjo ceno.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 15. Avg. 2008 9:59

Js grem pa z Mondialom na Krf in me zanima kko je kj s prostim časom? Ali so ti eventi res nonstop in niti nimaš časa za počitek? Tko mi je ena rekla, da je bla tam samo zmatrana in nič drugega...
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 15. Avg. 2008 14:30

jz sm bla lani z mondialom pa nism bla nč tok zmatrana ..sej če je tok hudo loh tud spustiš kej ..naši tipi(sošolci) vem da so nakonc zadn dan rajš doma spat k tja šli ker ene 5dni bit nonstop pijn je kr kriza se zmatraš ja:)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov