Barcelona

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 13. Okt. 2011 19:48

LuvDancin napisal/-a:
Veerle napisal/-a:
Mene Barca ni navdušila; je OK za par dni tam pohajat, več pa ne.

Podpis.

Tudi tukaj. :D
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 19. Okt. 2011 13:22

Meni je Španija super, tudi Barcelona mi je bla všeč, ampak v primerjavi z npr. Parizom, Londonom,.. sta mi P&L bol všeč. :)
kittybaby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 29. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kittybaby » 14. Jan. 2012 14:43

v-e-s-n-a napisal/-a:^^ zato me zanima, s katerimi letalskimi prevozniki ste vi tja leteli in iz kje? kakšne so cene letalskih kart?

:D

jaz sem jeseni letela iz Trsta z ALi italia, karta je bila 250 Eur, prestop v Milanu za nazaj čez Rim, vzame 4 ure časa. LAhko bi letela za 100 Eur iz Benetk mislim da Ryan air ali kaj podobnega, ampak se mi ni dalo vozit do tja.
barcelona je super:)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 14. Jan. 2012 17:05

Jaz sem letela s Spanair iz Zagreba. Mislim, da sem dala ene 70 eur za povratno karto... nisem čist ziher je skor dve leti od tega.
Yada, yada, yada...
Arden
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Arden » 02. Mar. 2012 23:04

hvala za pomoč :)
Zadnjič spremenil Arden, dne 29. Mar. 2012 20:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Mar. 2012 23:06

Ryanair je tud ena izmed precej ugodnih možnosti :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Arden
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Arden » 02. Mar. 2012 23:19

hm, sem že brskala, ampak je vueling cenejši.. sem pa z ryanairom že letela brez problemov, z vuelingom pa ne, me je malo strah :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Mar. 2012 23:56

^^če je trenutno ugodnejši ponudnik, go for it.
Sem letela z njim, nobenih problemov...celo letalo je blo vidt v boljšem stanju :D (no, že dolgo sicer nisem potovala s FR; pa bojda so se neki posodobili)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 03. Mar. 2012 12:53

Arden napisal/-a:živjo! s fantom se konec avgusta odpravljava v barcelono. zanima me, kateri letalski prevozi so še aktivni? gledala sem vueling, je zanesljiv? se najbolj splača iz benetk in nato barcelona ali kako drugače? hvala za pomoč :)


ryanair s koncem marca uvaja novo linijo; trst-barcelona in sicer leti do el prata (to je prav barcelonino letališče, drugače iz benetk letijo do girone, ki je 2h vožnje izven barcelone).
drugače se pa (vsaj kar se tiče ryanaira) cene ful spreminjajo. svetujem ti, da čimbolj spremljaš. jst sm recimo sredi septembra dobila karte za začetek oktobra za 7€... težko gre ceneje :D
Arden
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Arden » 03. Mar. 2012 21:18

hvala! :)
Zadnjič spremenil Arden, dne 29. Mar. 2012 20:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Mar. 2012 21:57

Brez doplačila je možno do 10 kil, v dovoljenih merah (bo kira druga napisala točne mere :) ). Načeloma lahko imaš samo 1 kos prtljage, torej le tisti manjši kovček, brez torbice. Tako pravijo pravila, ampak nazadnje, ko sem jaz potovala, na to niso gledali (v Trevisu). Je pa bolje, če računaš na to, da bodo natančni, da ne bo potem presenečenj.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 03. Mar. 2012 23:04

mogoče je namesto kovčka bolje imeti nahrbtnik - se mi zdi, da se (če je potrebno) da ful bolš stisnt. če ne gre drugače, lahko na koncu navlečeš nase kolikor moreš cunj in tako povečaš prostor v prtljagi.
aya, pa te osebne prtljage (do 10kg) nikoli ne tehtajo, važno je, da je v točno določenih merah (maš na njihovi strani- je par centimetrov odstopanja v tvoj prid). sem prav vprašala eno uslužbenko enkrat kako je s tem tehtanjem, pa so rekli da nikol ne tehtajo, ker je težko v take mere spravit več kot 10 kg (kar niti ni res) :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Mar. 2012 0:23

somebody napisal/-a:pa te osebne prtljage (do 10kg) nikoli ne tehtajo
To govoriš za Barcelono (katero letališče?) ali na splošno? Ker to ne drži; sem tudi jz že doživela, sicer se ne spomnim kje (Gatwick mogoče?), da so zahtevali tehtanje še na terminalu, pred vkrcavanjem (sicer pa jz itak doma najprej večkrat tehtam, pa še potem sama stopim do kakšnega šalterja in še 1x preverim; nazaj grede pa itak, sploh če se kakšen šoping zgodi).
Je pa res, da easyJet nima več te zahteve, samo da "mora bit takšna prtljaga, da si jo sam sposoben normalno/neovirano prekladat".
Mere za ročno prtljago so pa sicer 56 x 45 x 25 cm (easyJet) oz., huh, 55 x 40 x 20 Ryanair & Vueling.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2012 5:43

Meni je pa najbolj idealen ravno kovček, skoraj takih mer, kot navedene (imam enga za easyJet in enga za Ryanair :D), pa vem koliko lahko notr spravim, vidim po placu. So pa tudi meni že tehtali konček (preverjali dimenzije pa skoraj vedno- easyJet in Ryanair) :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 04. Mar. 2012 9:11

meni ga niso tehtali nikoli... tudi mere so mi redko preverjali. je pa res da se ponadi spravim v največji gužvi, da mi dajo mir.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov