Virus prašičje gripe

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 26. Jun. 2009 11:29

Ok zdaj pa nekaj kar vas bo verjetno zanimalo. Vse skupaj to z gripo je majhni problemček, ki ga lahko človek takoj reši ampak so vsi tak neumni da celi čas o tem govorijo. In posledica? Še več gripe in njena širitev. Rešitev mamo pred nosom.
Se spomnite bolezni kot so sars, ptičja gripa, nore krave, itd. ? Takrat ko se je stvar pojavla so vsepovsod na vseh novicah govorili o tem, kolko se je razširla, kak je grozna, kolko ljudi je pobila... potem ko pa so počasi nehali govorit pa je stvar izginila. Mogoče ne popolnoma, ampak v večini. Tak bo tudi tu. Čim bojo nehali blablabla o tem bo konec.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 04. Jul. 2009 0:20

Smetka_ napisal/-a:http://www.infowars.com/journalist-files-c...it-mass-murder/

She charges that the entire “swine flu” pandemic business is premised on a massive lie that there is no natural virus out there that poses a threat to the population. She presents evidence leading to the belief that the bird flu and swine flu viruses have, in fact, been bioengineered in laboratories using funding supplied by the WHO and other government agencies, among others.

There is no pandemic potential unless mass vaccinations are carried out to weaponize the flu under the guise of protecting the population. There are reasonable grounds for believing that the mandatory vaccines will be purposely contaminated with diseases that are specifically designed to cause death.


Using the “swine flu” as a pretext, the defendants have preplanned the mass murder of the U.S. population by means of forced vaccination. They have installed an extensive network of FEMA concentration camps and identified mass grave sites, and they have been involved in devising and implementing a scheme to hand power over the U.S. to an international crime syndicate that uses the UN and WHO as a front for illegal racketeering influenced organized crime activities, in violation of the laws that govern treason.

She further charges that the complex of pharmaceutical companies consisting of Baxter, Novartis and Sanofi Aventis are part of a foreign-based dual purpose bioweapons program, financed by this international criminal syndicate and designed to implement mass murder to reduce the world’s population by more than 5 billion people in the next ten years. Their plan is to spread terror to justify forcing people to give up their rights, and to force mass quarantine in FEMA camps. The houses, companies and farms and lands of those who are killed will be up for grabs by this syndicate.

By eliminating the population of North America, the international elite gain access to the region’s natural resources such as water and undeveloped oil lands. And by eliminating the U.S. and its democratic constitution by subsuming it under a North American Union, the international crime group will have total control over North America.


To je preprosto smešno. Ja, nekdo hoče eliminirat celotno populacijo Severne Amerike, to bo to.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 04. Jul. 2009 9:30

Hej, jaz sem samo prilimala neki, na kar sem naletela med pregledovanjem novic.
Drugače pa medijem itak ne verjamem kej preveč. Manj bereš boljš se maš.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 24. Jul. 2009 1:30

Smetka_ napisal/-a:Hej, jaz sem samo prilimala neki, na kar sem naletela med pregledovanjem novic.
Drugače pa medijem itak ne verjamem kej preveč. Manj bereš boljš se maš.


word on that.

sicer pa sem jaz vedno bolj skeptična glede te gripe.. okej, mogoče sem zaradi vsega sranja, ki se dogaja povsod, ratala že preveč nezaupljiva, ampak mi daje misliti dejstvo, da se o tem govori nekako preveč splošno. predvsem mediji imajo drugač navado, da dodajo vsemu neko emocijonalno noto, tako da sem najkasneje sedaj pričakovala mogoče tudi kakšno osebno izpoved od kakšnega sorodnika katere od žrtev, kakšne bolj osebne informacije ali kaj podobnega. nevem ponavadi se mediji grebejo za kakršnekoli informacije in to objavljajo eni čez druge, tokrat pa nič!
nevem no.. mogoče sem res malo paranoična in preveč navajena na senzacionalne novice, polne slik, opisov in pretiravanj.
pa ne rečem, da ne obstaja in da ljudje ne umirajo za tem, ampak se tega filinga enostavno ne morem znebit.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 25. Jul. 2009 13:55

sončk napisal/-a:
Smetka_ napisal/-a:http://www.infowars.com/journalist-files-c...it-mass-murder/

She charges that the entire “swine flu” pandemic business is premised on a massive lie that there is no natural virus out there that poses a threat to the population. She presents evidence leading to the belief that the bird flu and swine flu viruses have, in fact, been bioengineered in laboratories using funding supplied by the WHO and other government agencies, among others.

There is no pandemic potential unless mass vaccinations are carried out to weaponize the flu under the guise of protecting the population. There are reasonable grounds for believing that the mandatory vaccines will be purposely contaminated with diseases that are specifically designed to cause death.


Using the “swine flu” as a pretext, the defendants have preplanned the mass murder of the U.S. population by means of forced vaccination. They have installed an extensive network of FEMA concentration camps and identified mass grave sites, and they have been involved in devising and implementing a scheme to hand power over the U.S. to an international crime syndicate that uses the UN and WHO as a front for illegal racketeering influenced organized crime activities, in violation of the laws that govern treason.

She further charges that the complex of pharmaceutical companies consisting of Baxter, Novartis and Sanofi Aventis are part of a foreign-based dual purpose bioweapons program, financed by this international criminal syndicate and designed to implement mass murder to reduce the world’s population by more than 5 billion people in the next ten years. Their plan is to spread terror to justify forcing people to give up their rights, and to force mass quarantine in FEMA camps. The houses, companies and farms and lands of those who are killed will be up for grabs by this syndicate.

By eliminating the population of North America, the international elite gain access to the region’s natural resources such as water and undeveloped oil lands. And by eliminating the U.S. and its democratic constitution by subsuming it under a North American Union, the international crime group will have total control over North America.


To je preprosto smešno. Ja, nekdo hoče eliminirat celotno populacijo Severne Amerike, to bo to.


Pa sej to je res. Noben še ni umrl zaradi take gripe. Niti ne objavijo imen oseb ki bi naj umrle za tem. Preprosto zato, ker jih ni. In ni dokazov da je sploh kdo umrl. Tak da če dobite kako vročino ali kaki simptom, lepo v posteljo, kamilični čaj, kaki lekadol, dosti spanja, pa boste zdrave.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Jul. 2009 16:28

Lady_Cristina napisal/-a:Pa sej to je res. Noben še ni umrl zaradi take gripe. Niti ne objavijo imen oseb ki bi naj umrle za tem. Preprosto zato, ker jih ni. In ni dokazov da je sploh kdo umrl. Tak da če dobite kako vročino ali kaki simptom, lepo v posteljo, kamilični čaj, kaki lekadol, dosti spanja, pa boste zdrave.
Zakaj bi pa morali objavljati imena? Samo zato, ker se jih ne omenja, ne pomeni, da ne obstajajo..

Se pa sicer strinjam, da je mal preveč pretiravanja okol vsega.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 26. Jul. 2009 8:45

Lady_Cristina napisal/-a:Pa sej to je res. Noben še ni umrl zaradi take gripe. Niti ne objavijo imen oseb ki bi naj umrle za tem. Preprosto zato, ker jih ni. In ni dokazov da je sploh kdo umrl. Tak da če dobite kako vročino ali kaki simptom, lepo v posteljo, kamilični čaj, kaki lekadol, dosti spanja, pa boste zdrave.


To ni prehlad. To je GRIPA. Od gripe ljudje umirajo. Izmed šestih, ki umrejo za H1N1, jih ima pet že prej zdravstvene težave, slabo srce, astmo... Če tvoj dedek, ki je že tko na 15 tabletah, dobi tole gripo, mu boš predpisala čaj in v posteljo? :roll:


In hvala bogu, da ne objavljajo imen umrlih.
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 26. Jul. 2009 10:32

En je umru na Madžraskem, tko da..

Je pa res da napihujejo vso to stvar in kr neki ljudem sploh niso dali tamiflu, al karkoli že dobiš proti girpi, ampak samo poslali so jih domou in jim priporočali naj tam tudi ostanejo in naj pijejo čaj pa to.. kot pr navadni gripi
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 26. Jul. 2009 10:41

tamiflu dobijo kritični. Tisti, ki so že bolni od prej in aktivna delovna sila :D
pa starejši in otroci.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 27. Jul. 2009 21:38

purple_rain napisal/-a:
Lady_Cristina napisal/-a:Pa sej to je res. Noben še ni umrl zaradi take gripe. Niti ne objavijo imen oseb ki bi naj umrle za tem. Preprosto zato, ker jih ni. In ni dokazov da je sploh kdo umrl. Tak da če dobite kako vročino ali kaki simptom, lepo v posteljo, kamilični čaj, kaki lekadol, dosti spanja, pa boste zdrave.
Zakaj bi pa morali objavljati imena? Samo zato, ker se jih ne omenja, ne pomeni, da ne obstajajo..

Se pa sicer strinjam, da je mal preveč pretiravanja okol vsega.


Ravno zato bi naj bila vsa stvar sumljiva. Nikjer nobenih imen in dokazov da so smrtne žrtve.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 27. Jul. 2009 21:41

sončk napisal/-a:
Lady_Cristina napisal/-a:Pa sej to je res. Noben še ni umrl zaradi take gripe. Niti ne objavijo imen oseb ki bi naj umrle za tem. Preprosto zato, ker jih ni. In ni dokazov da je sploh kdo umrl. Tak da če dobite kako vročino ali kaki simptom, lepo v posteljo, kamilični čaj, kaki lekadol, dosti spanja, pa boste zdrave.


To ni prehlad. To je GRIPA. Od gripe ljudje umirajo. Izmed šestih, ki umrejo za H1N1, jih ima pet že prej zdravstvene težave, slabo srce, astmo... Če tvoj dedek, ki je že tko na 15 tabletah, dobi tole gripo, mu boš predpisala čaj in v posteljo? :roll:


In hvala bogu, da ne objavljajo imen umrlih.


Ja in, če je gripa? Navadna gripa več ne ubija ljudi tako kot je včasih. Tudi če ne jemlješ antibiotikov in ostalega sranja, ki tako ali tako uničuje telo bolj kot bolezen... pri starejših ljudeh je res stvar bolj občutljiva, ampak moj primer je bil za osebe brez dodatnih bolezni. V tem primeru pa ja - čajček in v posteljo :wink:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 28. Jul. 2009 9:22

Pri gripi antibiotiki ne pomagajo prav nič, ker je gripa virus. Tako da ne govorit o antibiotikih in gripi, ker nimata nič skupnega.

Meni se zdi da je prav da so mediji s tem nahajpani, ker večina folka je pravih nemarnežev, nihče si ne umiva rok in vsi kašljajo in čihajo vsepovprek. Če bi si vsaj roke umivali in kašljali v robce bi bilo okužb prav manj.

Poleg tega ne govorit o "gripici", ker vsak ki je kdaj imel gripo ve, da je daleč od kakega prehlada in viroze, da si tak kot da bi vlak čezte peljal, da o vročini ne govorim. Imeti čez 39° je grozno, jaz sem že pri 38,5° čisto povožena, tako da si 40° sploh ne predstavljam. Pa una mrzlica, ko nobena deka ne pomaga.

Jaz se okužit nočem, bom nardila vse, da bi okužbo preprečila, ker zadnje kar rabim je, da bom blodila od vročine in da bom 14 dni na bolniški.

Drugače pa ni kot sezonska gripa, kot prvo se sezonska gripa ne prenaša z matere na še nerojenega otroka,
kot drugo pa niti približno ni tako enostavno prenosljiva s človeka na človeka.
Da ne govorimo o možnostih mutacije. Če se to zgodi, sploh da mutira s kakšno ptičjo gripo, potem pa res boljše da si naredite zaloge hrane in bunkerje, ker ptičja ima 50% smrtnost.
Seveda pa je to ČE.

Treba pa je vedet da bo prišel še 2. val, kot pri vsaki pandemiji, ki pa ponavadi ni tako "mil" kot prvi.

Mene ne skrbi toliko zase, me pa zelo smrbi za sestro, ki ima astmo in pa za fotra, ki ima avtoimuno pljučno bolezen.
Njiju namreč ta gripa lahko ubije.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 28. Jul. 2009 15:32

Smetka_ napisal/-a:Pri gripi antibiotiki ne pomagajo prav nič, ker je gripa virus. Tako da ne govorit o antibiotikih in gripi, ker nimata nič skupnega.



Nebi vedela. Ne jemljem zdravil, sploh pa ne antibiotikov, tako da se opravičujem če sem kaj zamešala ker odkrito o antibiotikih nimam pojma :)

Smetka_ napisal/-a:Jaz se okužit nočem, bom nardila vse, da bi okužbo preprečila, ker zadnje kar rabim je, da bom blodila od vročine in da bom 14 dni na bolniški..



Preprosti nasvet: umivaj si roke 47826890357 krat na dan pa ne boš zbolela :wink:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 28. Jul. 2009 19:13

Razkužilo za roke sem uporabljala že dolgo preden se je ta pandemija začela...
Ker sem ugotovila da je cenejše kot pa osvežilni robčki, pa tudi prijetnejše za okolje.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 28. Jul. 2009 19:37

pametno
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov