Terorizem

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Jul. 2005 20:12

Ja pa če je kr en čudn pršou na avtobus, ful čudn resno in odložiu svoj ruzak k men zravn mojga sedeža! Pol se je šou pa usest na drug konc avtobusa, pa je skos neki čudnga delu! Pa ne se režat :(
This too shall pass.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Jul. 2005 6:41

Jaz se res ne bojim v Sloveniji, da bi napadli. Ne vem, zakaj bi bil to lahko njihov cilj???
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 15. Jul. 2005 22:22

ja lih zato sej men ful smešn zdel k so zanč pa pol tut kao u slo poostril varnostne ukrepe...a dj nehi...brezveze...

to je blo zj, k so naredl tko k so pač vsi tko naredl....zravn pa ni skor nobene nevarnosti za napad na nas....

bi blo pa gadno če bi res napadl italijo s kakšnimi kemičnimi stvarmi, ki bi se prenašale po zraku :roll:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Jul. 2005 4:45

Men se zdi to mal smešno že. Takrat ko je bilo v NY napad na WTC so tud pri nas potem poostril varnost na naš WTC......Se mi zdi, da naše male državice ne bi ravno šli napadat, ker nimajo nič od tega......so pa bolj ogrožene naše sosednje države, predvsem Italija, kar pa neposredno ogroža tudi nas.....Sam se mi vseen zdi, da se nam ni treba posebno bat, sploh pa ker naši vsakič ko se v Evropi zgodi kak tak strašen dogodek tudi pri nas poostrijo varnost.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 18. Jul. 2005 15:05

Lani oktobra ko sva bila z možem ravno na poročnem potovanju v Sharm EL Sheikhu- Egipt je bil prezadnji dan najinega dopusta terorističen napad na hotel v Tabi, ko se je en norc zapeljal z kombijem v hotel in razstrelil polovico hotela. Bilo je ogromno mrtvih in poškodovanij, še več pa prestrašenih. MIdva sploh nisva vedela. Ko pa sem prižgala gsm,se je vsulo prestrašenih sms iz Slovenije, če sva živa,... Prižgem tv ker so naju zbudlili 1h prezgodaj in sva si ogledala to grozoto,.... Tega se ne da opisat te grozote, ko veš da se nekaj tako groznega dogaja slabih 400km stranod tebe.
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 23. Jul. 2005 7:15

LARIKA napisal/-a:Lani oktobra ko sva bila z možem ravno na poročnem potovanju v Sharm EL Sheikhu- Egipt je bil prezadnji dan najinega dopusta terorističen napad na hotel v Tabi, ko se je en norc zapeljal z kombijem v hotel in razstrelil polovico hotela. Bilo je ogromno mrtvih in poškodovanij, še več pa prestrašenih. MIdva sploh nisva vedela. Ko pa sem prižgala gsm,se je vsulo prestrašenih sms iz Slovenije, če sva živa,... Prižgem tv ker so naju zbudlili 1h prezgodaj in sva si ogledala to grozoto,.... Tega se ne da opisat te grozote, ko veš da se nekaj tako groznega dogaja slabih 400km stranod tebe.


LARIKA, se dobro da si bila lansko leto!!!
Verjetno si ze prebala novice!
Zdej pa ze mene mal posteno skrbi! Do zdej sem bila se flegmatik, od tegale napada pa ze mal cvikam...ocitno z mojo Jordanijo konec oktobra ne bo nic :(
Sem brala, da zdej grozijo se Italiji, Danski in Nizozemski ... svasta :eek:
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Jul. 2005 9:13

SIEENA napisal/-a:Ja pa če je kr en čudn pršou na avtobus, ful čudn resno in odložiu svoj ruzak k men zravn mojga sedeža! Pol se je šou pa usest na drug konc avtobusa, pa je skos neki čudnga delu! Pa ne se režat :(

Hm, ruzak je odložil pr teb, pa šou drgam sedet? Strange.... (sej ruzak je pr teb pustu kr sm jz razumela, al?)..
Drgač pa ja, dost bedno to.. Sam ne vem, mene ni tok strah tega, ker zaenkrat en potujem nikamor tko..
t-e-a, kam je blo pa letalo namenjeno iz NY - v Slovenijo al kam drgam?
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 23. Jul. 2005 9:25

naša @ je v Jordaniji in zdej me malo skrbi zanjo
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 23. Jul. 2005 9:30

LARIKA napisal/-a:naša @ je v Jordaniji in zdej me malo skrbi zanjo


jst se tolazim s tem, da tam se niso napadli, pa da baje so sicer jordanski teroristi najbolj kruti, vendar se ne spravljajo na tursite .
Upam, da bo ratalo nam itoktobra, no ce ne pa novembra
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 23. Jul. 2005 12:42

ja tole je pa obup ane :(
mene osebn sicr je mal strah sam me ne odvrne od potovanj,v Egipt gremo vsako leto pa bomo tud letos šli,v Turčijo grem pa tud spet.Nekak se mi zdi da če bi vse to tolk resno vzela bi mogla sam doma bit skoz, pa sj mogoče bi mogla sam samo 1x se živi pa bedno mi je da mi eni kretenski talibani pokvarjo veselje do potovanj.
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 23. Jul. 2005 12:43

miikena napisal/-a:
SIEENA napisal/-a:Ja pa če je kr en čudn pršou na avtobus, ful čudn resno in odložiu svoj ruzak k men zravn mojga sedeža! Pol se je šou pa usest na drug konc avtobusa, pa je skos neki čudnga delu! Pa ne se režat :(

Hm, ruzak je odložil pr teb, pa šou drgam sedet? Strange.... (sej ruzak je pr teb pustu kr sm jz razumela, al?)..
Drgač pa ja, dost bedno to.. Sam ne vem, mene ni tok strah tega, ker zaenkrat en potujem nikamor tko..
t-e-a, kam je blo pa letalo namenjeno iz NY - v Slovenijo al kam drgam?



Aha prov si razumela, pa še en arabec je biu, sej jst sm se pač mau ustrašla k jr tok tega!
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 24. Jul. 2005 16:37

mi gremo pa konc avgusta na siciljo pa tm kao ta mafija pa to...ni lih terorizem..sam vseen...baje pa d so turisti varn tok d pomoje nav blema :)
OrCHiS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 20. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a OrCHiS » 25. Jul. 2005 9:03

Meni je kr kriza ko gledam, kaj vse se dogaja..Če nas nebo uničila narava bomo pa sami sebe :(
Pa tale elektrarna v Krškem.. Če bi bilo po moje bi jo že zdavnaj zaprli, razstavli... Kr kriza me je ko pomislim, ka se lahk naredi zarad nekih psihotov..
Sicer pa tak vedno udarijo tam in ko ljudje najmanj pričakujejo.
Slovenija je res mičkena ja, sam nikol ne veš, ka totim talibančkom nori po glavah..
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 25. Jul. 2005 9:10

To je tkole terorizem je vsepovsod okrog nas..napadejo lahko ni važno kje sedaj ta trenutek
to je kot računalniška mreža ki se je ne da razrešit dejastvo pa je če napovejo napad ljudi samo prestrašijo da ostanejo doma in takrat ga tako ali tako ne bo
udarijo nepričakovano so nepredvidljivi in hitri
težko jih je ujeti in dobiti
ti treoristi so za to rojeni za to jioh urijo že od malih nog tako da oni v tem uživajo to je njihov smisel življenja

res jevedno hujše je s tem vedno več jih je mene je pa vedno bolj strah vedno bližje so ni tega bo vedno več samo še da začnejo z jedrskim orožjem pa izginemo vsi po vrsti...to kar sedaj delajo je samo začetek huujšega in se stopnjuje ljudje umirajo množično zaradi tega ukrepati pa je zelo težko

a živeti moramo dalje tako al tako bomo enkrat umrli ali sami od sebe al nas bojo pa tile fental :(
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 25. Jul. 2005 9:11

To je tkole terorizem je vsepovsod okrog nas..napadejo lahko ni važno kje sedaj ta trenutek
to je kot računalniška mreža ki se je ne da razrešit dejastvo pa je če napovejo napad ljudi samo prestrašijo da ostanejo doma in takrat ga tako ali tako ne bo
udarijo nepričakovano so nepredvidljivi in hitri
težko jih je ujeti in dobiti
ti treoristi so za to rojeni za to jioh urijo že od malih nog tako da oni v tem uživajo to je njihov smisel življenja

res jevedno hujše je s tem vedno več jih je mene je pa vedno bolj strah vedno bližje so ni tega bo vedno več samo še da začnejo z jedrskim orožjem pa izginemo vsi po vrsti...to kar sedaj delajo je samo začetek huujšega in se stopnjuje ljudje umirajo množično zaradi tega ukrepati pa je zelo težko

a živeti moramo dalje tako al tako bomo enkrat umrli ali sami od sebe al nas bojo pa tile fental :(

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov