Terorizem, Alkaida in ZDA

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 02. Maj. 2011 12:15

Čist res, sam takih bedarij nam pa spet ne prodajajo no :)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 02. Maj. 2011 12:28

Prav zanima me, kakšno maščevanje se svetu sedaj obeta.

Čeprav se lahko vprašamo, koliko je tej novici sploh za verjeti. Sicer je res, da so ga širom sveta uradno oznanili za mrtvega... but still! Že v parih urah se najde toliko lukenj in pavšalnih informacij, da glava boli.

In zakaj so njegovo truplo sploh vrgli v morje? Nekateri bi temu rekli skrivanje dokazov, prekrivanje DNK... Ponavadi se v takih primerih pelje truplo najprej na patologijo. Ne vem, kdaj so nazadnje takšne "mrzlične kriminalce" metali v morje? Američani že 20 let hranijo neka "NLP trupla" v svojih zmrzovalnikih, vendar največjega terorista na svetu, ki jim je pobil preko 2000 New Yorčanov, pa takoj čofnejo v morje.

Pravljice za otroke.
Zadnjič spremenil Bumerang, dne 02. Maj. 2011 13:04, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 02. Maj. 2011 13:02

Sem najprej tukaj na forumu prebrala, da so ga ubili in sem mogla mal novice prečekirat sam takoj ko sem vidla, da so ga kao v morje vrgli (mislim wtf?!)... ne verjamem baš temu, da so ga res ubili. Mi je preveč čudno vse skup ampak oni že vejo. :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Maj. 2011 13:06

Dita- napisal/-a:Čist res, sam takih bedarij nam pa spet ne prodajajo no :)


Ah, kaj da ne. Kaj je pa stalno prepucavanje okrog druge svetovne vojne in povojnih pobojev v času, ko se država ubada z mnogo resnejšimi težavami, drugega kot prodajanje bedarij?

Američani se ubadajo z 11. septembrom 2001, povprečen Slovenec (magari starh okrog 40 let) pa pobesni ob omembi leta 1945 in prične goreče zagovarjat ene ali druge.

Če se pa ravno slučajno ne gremo partizanov in domobrancev, pa raziskujemo, kdo seksa z živalmi.

Res, Američani nam po gluposti ne sežejo do kolen.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2011 13:37

Mrtev je, njegova smrt ne bo nič spremenila - je samo simboličen konec nečesa. Če je to pravica in resnica, ne bomo nikoli vedeli.

Američani so logično veseli, ubili so ikono na katero so obesili 11. September in predvsem sedaj lahko politiki opravičujejo obe vojni, ki so stale miljarde in miljarde, in stale tisoče žrtev na obeh straneh.

Dita_ vrgli so ga v morje, ker mora biti musliman pokopan v 24 urah, prav tako niso hoteli razjeziti muslimanov po širnemu svetu, ko bi kršili njihova pravila in nasploh moralo, ko bi ga šli rezati.
Zakaj so ga ubili, lahko je več razlogov, prvi je zagotovo ker bi lahko povedal kakšno novo resnico, njegovo sojenje bi bilo nevarno za ves sodni sistem in sodnike, prav tako bi sojenje in samo priprtje stalo ogromno denarja za varnost in iz njega bi lahko naredili mučenika in ikono.

Z kroglo sredi čela iz strani rojenih ubijalcev, so mu naredili še lepo uslugo, ker verjemi da bi ga mučili.

Torej njegova smrt ne bo spremenila nič, nadomestili ga bodo novi in novi. Ko se bojuješ proti terorizmu, ne moraš zmagati - torej je njegova smrt samo simbolična, telo izgine in je uničeno, zapuščina pa živi dalje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 02. Maj. 2011 14:29

Led Zeppelin napisal/-a:Mrtev je, njegova smrt ne bo nič spremenila - je samo simboličen konec nečesa. Če je to pravica in resnica, ne bomo nikoli vedeli.

Američani so logično veseli, ubili so ikono na katero so obesili 11. September in predvsem sedaj lahko politiki opravičujejo obe vojni, ki so stale miljarde in miljarde, in stale tisoče žrtev na obeh straneh.

Se strinjam s tem, da njegova smrt ne bo nič spremenila! Poleg tega še menim, da to ne bo imelo nobene vloge pri širjenju terorizma. Bin Laden tako ali tako ni nič osebno vodil, temveč je bil samo neka ikona oz. ideologija, ki je njegovim privržencem dajala moč, ker so videli, da se dejansko da nekaj doseči tudi proti svetovni velesili. In ker se gre tukaj za eno ideologijo, ni važno ali je Bin Laden živ ali mrtev... še vedno bo vladal terorizem po svetu in temu primerno bo navdihoval svoje izprijence.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 02. Maj. 2011 20:50

Led Zeppelin napisal/-a:
Dita_ vrgli so ga v morje, ker mora biti musliman pokopan v 24 urah, prav tako niso hoteli razjeziti muslimanov po širnemu svetu, ko bi kršili njihova pravila in nasploh moralo, ko bi ga šli rezati.


na to bi moral pa pomislit še predn so ga ubil, ker so definitivno razjezili množico nasilnih ljudi.
drugače se sliši logično, sam ne vem, če bi jaz dejansko vrjela, da je bil osama kriv za 11.9. in bi ga imela na muhi, bi si vprašala, če je on upošteval naša pravila? zakaj bi potem jaz njihova?
glede na to, kakšen je bil njegov profil, koliko dvojnikov je (baje) imel, koliko časa so ga iskali, itd. bi morala ta ameriška ekipa, ki je izvedla napad, nujno pomisliti na dokaz o dejanski smrti. gre se namreč za zelo nevarnega terorista in je težko kr tko rečt, ha, osamo sem poču.

slika je bla pa baje fejk
http://image.24ur.com/media/images/600x ... 664190.jpg

sicer je res, da spremljam samo 24.ur, kar ni glih zanesljiv vir podatkov, pa vseeno, novice so se vrstile takole:
1. truplo so vrgli v morje
2. truplo imamo
3. truplo je bilo pokopano ob morju
4. v ZDA preverjamo DNK
5. žena identificirala truplo

kako pa je indentificirala truplo? ki je pokopano/v morju/v ZDA? ponavadi 24.ur pač kopira novice iz tujih spletnih strani, tako da, malo je tem novicam že za vrjet. samo interpretirane oz. prevedene so včasih slabo.

ne vem no. meni smrdi.
Zadnjič spremenil Dita-, dne 02. Maj. 2011 21:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 02. Maj. 2011 20:52

pa upam da slika nikogar ne moti... a jo rajš odstranm pa dam link, glede na to da ni glih lepa (ampak je fejk, ni resnična :D )
Our passion is our strength <3
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Maj. 2011 20:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Maj. 2011 20:53

me zanima, če se bo osama čez par dni javil na tv in demantiral svojo smrt... :D :D :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2011 20:55

truplo so vrgli v morje, da niso naredili simboličnega groba za njega.

Vzeli so mu bris za DNK, imajo cel bataljon bratov/sinov....Baje še žena identificirala.

Jaz v uboj verjamem, ker noben ni tako nor da razglasi smrt no.1 iskanega človeka, in z tem dvigne celo nacijo/politiko/medije v luft.

Razen, če niso zaigral smrti, in ga trenutno učijo surfat na tistih dilah.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 02. Maj. 2011 20:56

1. To je stara slika.

2. Si mogoče pomislila, da je žena prvo identificirala truplo in so ga šele nato vrgli v morje?

3. Nehajte že z vsemi temi teorijami zarote. Slovenci mislimo kako smo pametni, doma pa imamo svoje gladiatorske igre. Politika se ukvarja sama s sabo, zabit narod pa gleda Slovenija ima talent. Prvo počistimo pred svojim pragom, ker sami nismo nič bolj pametni od Američanov in nič manj naivni.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 02. Maj. 2011 21:10

Razumem vse to, hotla sm samo pokazat zmedo in izključevanje informacij. s tem, da mislim (nisem 100%, ker te info ne najdem nikjer), da sem pri poročilih slišala, da je bila v tem skrivališču cela njegova družina in vem da so tut sinove ubil, za ženo se ne spovnim, vem pa da so jo nekej omenjal.

/\/\4t3j, maš čist prov, meni gredo ti američano tako na živce, da čist preceč izbruhnem v takih primerih. pač ne verjamem pa pika. :D in ne morm vrjet, glede na to kaj govorijo po medijih, da drugi vrjamejo. pa saj njega so že parkrat 'ubili'. uglavnem, ne bi bla presenečena če bi bil še živ.
Our passion is our strength <3
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 02. Maj. 2011 22:04

Dita- napisal/-a:
sicer je res, da spremljam samo 24.ur, kar ni glih zanesljiv vir podatkov, pa vseeno, novice so se vrstile takole:
1. truplo so vrgli v morje
2. truplo imamo
3. truplo je bilo pokopano ob morju
4. v ZDA preverjamo DNK
5. žena identificirala truplo

kako pa je indentificirala truplo? ki je pokopano/v morju/v ZDA? ponavadi 24.ur pač kopira novice iz tujih spletnih strani, tako da, malo je tem novicam že za vrjet. samo interpretirane oz. prevedene so včasih slabo.

ne vem no. meni smrdi.


ja 24ur.com je pa res najbolj tocen in zanesljiv vir informacij na internetu. :?
jaz sem spremljala novice vceraj zvecer in so bile v tem vrstnem redu:
obama bo nekaj pomembnega oznanil; govorilo se je o cem, se preden je uradno oznanil; potem je uradno oznanil, da imajo truplo in da so naredili dnk analizo; kaj bodo naredili s truplom, pa sele kasneje.
ce se ze zanasas na novice v slovenscini, potem raje beri kaksen bolj zanesljiv medij.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 03. Maj. 2011 13:06

Čestitke tjulnjom.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov