Srbija-Kosovo

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 07. Nov. 2010 14:35

the big red machine napisal/-a:Haha poglej bedaka...Ej jst sm iz Slovenije, sej veš, Evropa? :D .Moja kulturna dediščina so Martin Krpan, kozolci, Prešernov spomenik,...ampak sej vem, da se ti ne sanja o tem sploh.

Ja vi rasa ciganska pa se kar hvalite s tem, da ste postrelili neoborožene CIVILISTE v hrbet u Srebrenici (u hrbet kot strahopetci!). Gotovo je vsak ponosen da pripada genocidnemu narodu.

No sicer pa je zate itak škoda besed...
:respekt:
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 07. Nov. 2010 14:42

Eući* napisal/-a:Kosovo je srbsko, vedno je blo in vedno bo !!!!!!


OK zdaj pa konc s kolektivnim razmišljanjem aka gremo sledit čredi ovac in gremo razmišljat malo s svojo glavico, ja? A bo šlo? ;)

Najprej - sama do pred kakim letom dni nisem mela pojma o Kosovu, vse dokler nisem v okviru nekih izmenjav spoznala nekaj Kosovarjev, prijazni ljudeki :)
Skratka, ko so rekli da so s Kosova, sem začela takoj govoriti hrvaško, oni pa so buljii vame kot tele v nova vrata, itak.
Pa so mi v angleščini razložili, da oni ne govorijo srbsko. HA????!!!!!
Itak sem bla šokirana, da si živel 20 let v Srbiji in ne znaš srbsko????
Potem mi pa razložijo, da je pri njih albanski jezik uradni, da imajo šole in vse ostalo v albanščini odkar pomnijo. Torej je to že od nekdaj neke vrste državica v malem. Moje mneje? Srbi so si sami krivi, da so izgubili Kosovo, saj vendar niso naredili nič konkretnega, da bi ga zadržali. Ni mi jasno, kako jih niti srbsko niso naučili??? :O
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 07. Nov. 2010 14:58

Eno je, da ne govoriš srbsko, drugo pa, da ne znaš srbsko.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov