Slovenci&Hrvati

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Slaba izkušnja s Hrvati?

da
58
49%
ne
60
51%
Skupaj glasov : 118

spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 15. Jan. 2008 1:19

Zakaj jim plačaš več, kot je potrebno?

Neumnost.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 15. Jan. 2008 2:51

Tko se jim ze za cestnino vec placa, ker goljufajo k norci! Ma ne pustim ji niti centa, razen ce si zasluzi seveda :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Jan. 2008 8:11

mariah napisal/-a:jst nism nikoli imela nobenih slabih izkušenj (mi Hrvati se imamo radi med sabo :D ) . Ena taka stvar je npr. v Hrvaških lokalih, da če plačaš z €, plačaš več. Si vzamejo kelnarji kak €. Ampak naj jim bo :D


seveda, provizija :wink: tud če greš menjat ti večalimanj pobirajo provizijo.to je logično, tud pr nas je blo tko ko še nismo imeli evrov.

drgač mi pa ni jasno to kar govorite.Marsiker tujc dobro pove, da je velik lažje govort hrvašk kot pa slovensk oziroma se jezika naučit.
sicer pa kaj, če znaš hrvašk govoriš hravšk, če pa ne znaš govor pa slovensk.Če se tip norca dela mu pa pač ne moreš pomagat njegovga primitizma.nekak se je pač treba sporazumet.Mislm nevem ko grem jst v italijo govorim tud italjansk in anglešk da se probam sporazumet, italijan mi pa špreha sam po njihovo.Kaj naj nardim?se bom že potrudla ga razumet, če ne pa nom nč dosegla.
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 15. Jan. 2008 8:25

mariah napisal/-a:Ena taka stvar je npr. v Hrvaških lokalih, da če plačaš z €, plačaš več. Si vzamejo kelnarji kak €. Ampak naj jim bo :D
p.s.: Presežek nad ceno lahko pošlješ meni. Hvala. :D :mrgreen:
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 15. Jan. 2008 11:28

haha ja ja, bi,a ne? :D
ma mene ne moti lej...dostikrat grem na drink na Hrvaško (že zato ker lahko kadiš v diskotekah,kafičih :lol: ) in če nimam nič kun pač plačam v €, ki pa ni njihova valuta, zato se ne pizdim :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Jan. 2008 11:48

mariah napisal/-a:haha ja ja, bi,a ne? :D
ma mene ne moti lej...dostikrat grem na drink na Hrvaško (že zato ker lahko kadiš v diskotekah,kafičih :lol: ) in če nimam nič kun pač plačam v €, ki pa ni njihova valuta, zato se ne pizdim :D


tole baje samo še letos....se pa baje vrača 0,5 promila za vse starejše od 23 let! :)
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 15. Jan. 2008 12:04

^^sm slišala neki govorit, da bojo tudi tam uvedli ta zakon. No, jst upam da ne :lol: a ne bo 0,5 za starejše od 24 let?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Jan. 2008 12:06

mariah napisal/-a: a ne bo 0,5 za starejše od 24 let?


pri mojih 35-tih letih me to sploh ne zanima! :D :D :D
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 15. Jan. 2008 12:08

haha lepo tebi. Mene bo še kr neki časa skrbelo :lol:
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 27. Avg. 2008 19:32

pa ljudi to je stvarno blesavo!!!te slabe izkušnje...al pa samo ksenofobija mogoče?Povsod se najdejo kul ljudi in taki, ki izzivajo...povsod...v vsaki naciji, rasi, veri...sam se po posameznikih ne sme obsojat vseh.
zakaj sehrvati in slovenci kao ne morejo?zarad te naše zarukane politike!politika je kriva in ne folk!zakaj ni blo slabih izkušenj s hrvati v stari jugi?pa itak fajti na tekmah.ma daj...jaz mam tud nekej hrvaške krvi in seveda sem zdaj tu nekje vmes...za koga bit, s kom držat, za kaj se met...niso vsi hrvati nacionalisti.nikakor ne.jaz z nobenem še nism mela neke gadne izkušnje.ajd...jebejo me v glavo, ko nekej besed ne izgovarjam ka je treba itd..sam živim z njimi v sožitju...
glede te skreganosti, ki jo zakuha politika...narod se mrzi...sam ponavadi so proti hrvatom tisti, ki živijo kje v notranjosti slovenije in niso z njimi na kontaktu ter jih ne poznajo...mi, prebivalci obmejnih krajev pa se z njimi prav lepo razumemo.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 28. Avg. 2008 12:29

da!

v Dubrovniku smo s prijatelji iskali parking. mi smo ga našli in šli po parkirni listek na avtomat, prijatli pa so parkiral bolj stran in isto prišli po parkirni listek. pa jih je prej ustavil stričko, ki je tudi pisal na roke parkirne listke al nevem kaj je počel. bil je ves prijazen in vesel da smo slovenci in je reku naj pove kakšn avto ma pa kje, da bo on nesu listek tja mi pa naj gremo si v miru pogledat obzidje. ko smo prišli nazaj je na avtu namesto parkirnega listka čakal listek za plačilo kazni 300kn :twisted: se je znajdu striček :evil:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Avg. 2008 13:01

listek vržeš stran in se odpelješ v slovenijo.tu, ti tako ali tako nič ne morejo :)
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 28. Avg. 2008 13:11

sej pol so tja poslal naš listek in napisal, da je bil njihov listek na armaturi :twisted:
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 31. Avg. 2008 19:59

:evil: saj znam, da se i taki najdejo, samo to so ponavadi fanatiki, ki se upogibajo kam piha politični vetr.znam, da je blo res grdo, da vas je nekdo tak nategnu.
dobro...tud mi s kolegi smo enkrat malo najebali zarad enga fanatičnega hrvata v ankaranu.stari čičo nam je nekej jebal matr slovensko pa neki sikal, sam pol je končal z zlomljneo ličnco, ki ga je en frend čez fris opalu.
sam treba je tud znat, da tud slovenci nimajo radi kaj preveč hrvatov.
sam najbolj zajebani so uni ki poslušajo neko nacionalistično muziko la thompson.od ustašov pa bolje bežat.v dalmaciji pa jih je največ.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Sep. 2008 6:43

merisima napisal/-a:v dalmaciji pa jih je največ.


wrong!
v dalmaciji je najboljši folk v celi hrvaški!
že odkar pomnim hodm na glavni dopsut v dalamcijo in nikoli in nikjer nism mela slabe izkušnje.ko smo šli v istro za dan ali dva, pa skos skos skos!

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov