Višina moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kolk visji so lahko moski ?

5 cm
58
8%
5-15
398
52%
nad 15 cm
304
40%
Skupaj glasov : 760

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Maj. 2010 18:50

^^ :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 20. Maj. 2010 11:43

ker se sploh ne ve kaj sem mislila ane :wink: Kako vam mora biti dolgčas da takšne luknje iščete.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Maj. 2010 11:46

^^:P še vseeno je pa zabavno
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 20. Maj. 2010 11:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 20. Maj. 2010 11:47

Welcome to Cosmo forum! (Kje si pa do sedaj bila?)
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 25. Jun. 2010 10:59

Če bi blo tok hudo kot kle pišete, pol jest babe niti od bliz nebi povohal nikol pr svojih 175cm xD
marjancax
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 12. 3. 2010
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a marjancax » 25. Jun. 2010 15:34

floribunda napisal/-a:ampak pri meni gre za gensko raznovrstnost. rabim visokega tipa, da bodo otroci optimalne višine.


Torej si ti majhna in rabiš velikega fanta, da bodo otroci srednji? Ni nujno veš.

Pri nas sta ata in mama srednja, enako ostali sorodniki. A sem jaz velika - največja od vseh žensk v sorodstvu, sestra pa majhna - najmanjša med ženskami v sorodstvu.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Jun. 2010 19:27

floribunda napisal/-a:
emanuela napisal/-a:Sama priznam, da sem mogoče med tistimi primitivnimi, nagonsko usmerjenimi babnicami, ki podzavestno tako gledajo na večje tipe :?


ja, js tudi. ampak pri meni gre za gensko raznovrstnost. rabim visokega tipa, da bodo otroci optimalne višine.
Jst rabim pa eno visoko pa pametno, da bova skupaj ustvarila übermenscha. :lol:
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 25. Jun. 2010 19:31

Jaz se javim, če si res velik :D Je malokdo dovolj velik zame. No pa po novem moraš biti bogat pravijo punce.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 25. Jun. 2010 20:50

Meni se zdi, da sploh ni več tolk visokih tipou.. Al pa se preprosto skrivajo. Ne ciljam zdej na 2 metra velikega, ma tudi vse kar je pod 175 cm (in tega ni malo) mi ne lih diši :?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Jun. 2010 21:00

ana27 napisal/-a:Jaz se javim, če si res velik :D Je malokdo dovolj velik zame. No pa po novem moraš biti bogat pravijo punce.
Nisem res velik. :P Le 187.
[vanessa] napisal/-a:Meni se zdi, da sploh ni več tolk visokih tipou.. Al pa se preprosto skrivajo. Ne ciljam zdej na 2 metra velikega, ma tudi vse kar je pod 175 cm (in tega ni malo) mi ne lih diši :?
Men se to zdi smesno ker so skoraj vsi moji prijatelji med 185 in 190.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 25. Jun. 2010 21:05

Jah, sej pravim da se sam meni zdi. Oz. mogla bi napisat, da zadnje 2 leti sm obkrožena s samimi takimi (faks, nova poznanstva, simpatije..). Nikoli me ni motla moja višina (170cm), ampak zdej.. se ne bi branla bit 5 cm nižja.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 25. Jun. 2010 23:05

Skenslat nekoga zarad par centimetrov, če se z njim ujameš v vseh pogledih je res bedarija. Razen,če mate res vsi tako srečo z ujemanjem, da je potem samo še višina pomembna in izbirate na podlagi tega.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 26. Jun. 2010 9:28

IloveCoffee napisal/-a:Če bi blo tok hudo kot kle pišete, pol jest babe niti od bliz nebi povohal nikol pr svojih 175cm xD

Jah glej, je veliko punc, ki niso višje od 170 cm, pa pač iščeš med takšno populacijo. Tudi jaz nisem med visokimi, pa le redko srečam punco, ki je visoka toliko kot jaz ali višja.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 26. Jun. 2010 10:32

Fantin napisal/-a:Jah glej, je veliko punc, ki niso višje od 170 cm, pa pač iščeš med takšno populacijo. Tudi jaz nisem med visokimi, pa le redko srečam punco, ki je visoka toliko kot jaz ali višja.


Jaz sem 4 leta hodu z punco, k je bla 3cm višja od mene, pa ni blo problemov, pa je mela pred mano same 190cm... mam pač druge kvalitete :D ... bi reku da je večji delež bejb blo okol 170, pa so ble pol isto velke na štiklih al pa preko... moram rečt, da men to ne igra neke vloge, čeprou priznam, da mi je všeč tam okol 165cm, ker je tako (pa nisem švoh) laži premikat - pač težišče pa to haha :D ...ampak ko se zacopaš se zacopaš - če maš neke pomisleke že nisi dost zaslepljen :cry:

Kar ti praviš je pa tko ne... kle maš pomoje 50% bejb k so 165 pa hočjo da je tip 190...

No, z leti (bol ko biološka ura tiktaka) je tista "varnost" vedno bolj pogojena s tem, kako si situiran, izobražen, visoko v družbeni lestvici in podobno in zgubi višina na pomenu...

:cry: :cry:
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 26. Jun. 2010 12:20

Mah, jaz se s tem nikoli nisem kaj dosti ukvarjala, čeprav moram priznati, da mi pretirano visok tip (zame je to od cca 190 cm dalje) ne bi ustrezal, ker sem sama komaj 160 cm majhna. :D V bistvu mi je neka zgornja meja pri tipu cca 180 cm, ampak to govorim kar tako iz glave, ne bi šla merit, če bi kdo odstopal za 5 centijev (nižje), če bi bil pa ful visok bi mi bilo pa malo hecno, ker mu ne bi mogla kadarkoli dat lupčka itd. :P Moj je glih prav visok (ene 178), tako da sem z 10 cm petami še vedno manjša od njega. :) Ne bi pa bila panika niti, če bi bila s petami isto visoka kot on ali malce višja. Manjši bi bolj težko bil, ker sem že sama precej majhna oz. ne poznam dosti majhnih tipov.
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov