Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 24. Mar. 2008 21:58

McLarnovc, kaj se vmešavaš? Vprašanje je bilo namenjeno dotični članici foruma, ki zase pravi, da ima rada devičnike.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 25. Mar. 2008 8:27

McLarnovc napisal/-a:
Nannya-1 napisal/-a:Torej bi se ukvarjala s tipom, ki pri 25-ih še prvega poljuba ni doživel?


Ti bi očitno imela kompleks da je on manjvreden zarad tega... :roll:


Kompleksi ali ne, ampak s takim se jaz ne bi ukvarjala. :? :oops:
Ne zato, ker bi ga imela za manjvrednega, ampak ker se mi pri teh istih letih res ne da -joj, kje je že to... Pač 100 ljudi, 100 čudi. :wink:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Mar. 2008 17:18

Tut jaz ne vem, če bi se :oops:

To me odbija, ne morem pomagat. Pa daleč od tega, da iščem enega kur*irja, k to mi tut niti slučajno ni kul (čeprav ironija je, da padam zadnje čase samo na take :roll: ), samo ne vem... pomoje bi me odbilo.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 25. Mar. 2008 17:53

Meni osebno so všeč osebe, ki niso imele veliko spolnih partnerjev...s tem imaš vsaj občutek da si nekaj posebnega...ne pa da jo je čez dala že cela gasilska brigada...meni pač to pomeni...

In me čudi zakaj se od moških pričakuje da pa mora imeti veliko partnerk za sabo? To pomeni da dečko pač ne da vsaki svojega korenjaka in da pač sam izbira kam bo ulagal svojo energijo in ne da ga v prvo ki mu nastavi ga namoči!
Sploh pa se itak veliko dečkotov hvali na veliko kakšni jebači so in ne vem kaj...v resnici pa je zgodba čisto drugačna.
Kar se mene tiče sem tudi že veliko punc odklonil v življenju in verjetno jih bom še...ker pač cenim svoj čas in energijo in se mi resnično ne da skakati po vsaki ki mimo mene pride in s fračo pomiga :fisch:
Pač imam rad ob sebi iskrene ženske, ki so na mestu in ki imajo spucano v glavi, če pa nimajo pa itak same od sebe ponavadi odpadejo iz mojega življenja! :sport:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 25. Mar. 2008 18:03

ryu10kyu napisal/-a:Meni osebno so všeč osebe, ki niso imele veliko spolnih partnerjev...s tem imaš vsaj občutek da si nekaj posebnega...ne pa da jo je čez dala že cela gasilska brigada...meni pač to pomeni...
A bi bil z žensko, ki se pri 25-ih ni poljubila?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 25. Mar. 2008 18:15

Nannya-1 napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Meni osebno so všeč osebe, ki niso imele veliko spolnih partnerjev...s tem imaš vsaj občutek da si nekaj posebnega...ne pa da jo je čez dala že cela gasilska brigada...meni pač to pomeni...
A bi bil z žensko, ki se pri 25-ih ni poljubila?


Ja...zakaj pa ne? :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Mar. 2008 22:27

Nannya-1 napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Meni osebno so všeč osebe, ki niso imele veliko spolnih partnerjev...s tem imaš vsaj občutek da si nekaj posebnega...ne pa da jo je čez dala že cela gasilska brigada...meni pač to pomeni...
A bi bil z žensko, ki se pri 25-ih ni poljubila?


jooj bejba.. kaj ti tok vsiljuješ svoje mnenje? :eek: pač nekateri bi bli, druge to odbija.. fertik.. ne morš ti zdej nekoga, ki mu to ni nič groznega prepričevat v nasprotno..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 29. Mar. 2008 2:48

Nannya-1 napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Jst mam pa zelo rada devičnike. Po izobrazbi sem profesorica in očitno ima to vpliv na dejstvo, da tudi na kakem drugem področju rada naučim, kako in kaj
Torej bi se ukvarjala s tipom, ki pri 25-ih še prvega poljuba ni doživel?


Če bi mi bil vizualno dober in ne bi bil totalen nerazgledan idiot, JA! Torej bi ga sodila po popolnoma enakih kriterijih kot vse druge tipe ...

Vem, da je enim težko dojeti, ampak nekateri imamo radi, da naši partnerji niso dali že celega mesta čez. Jaz sicer ne dajem ful dosti na to, ampak priznam, da zelo rada slišim čim nižjo številko. Vsaj vem, da me ne bo okužil z ne vem čim ... poleg tega ne prenesem onih težkih jebačev, ki so se na prejšnjih puncah naučili kakih bedastih prijemov in mislijo, da se vse ženske odzivamo na iste fore ...

Pa še nekaj, kar vedno znova zasledim na forumih in med ljudmi na splošno - pa kaj za vraga je narobe z nekom, ki je po 20em še nedolžen? Ali pa pri 25-ih? In če se še ni poljubil, pa kaj? To ne pomeni, da je en zafrustriran, neprivlačen piflar, ki se drži mamice. Lahko da je, ni pa to apriori točna domneva. Jaz sem bila še precej po 20. letu praktično nedotaknjena, pa mi lahko verjamete, da nisem niti približno zavaljena grdavša, niti socialno retardirana. Pač je prišlo bolj pozno do tega, pa kaj. Morda imam tudi zato malo drugačen odnos do tega kot večina, ki se je prvič dala dol pri 14-17. iz "radovednosti" (saj takrat še ne veš niti, za kaj gre).

Eni so res ozkogledni.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 29. Mar. 2008 3:14

Shannon napisal/-a:Vem, da je enim težko dojeti, ampak nekateri imamo radi, da naši partnerji niso dali že celega mesta čez.


sam to je tud ena skrajnost,ves..ni vse crno al belo..ponavad je 90% folka tam na zlati sredini..drgac se pa strinjam s napisanim,vsaj kar se sexa tice-tud jst sm bla dokaj pozna in si to stejem v plus.mislim,da je pametno pocakat na trenutek,ko si za ta korak pripravljen.
sam bi se vseen mal zamislila zakaj se tip pr 2oih/25ih se ni poljubu..ma ja,sej vsak ma svoje mnenje :)
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 29. Mar. 2008 7:46

ryu10kyu napisal/-a:In me čudi zakaj se od moških pričakuje da pa mora imeti veliko partnerk za sabo?

Saj se ne pričakuje. Samo izgleda družbeno bolj sprejemljivo.

Čeprav meni osebno je tudi to odbijajoče.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Mar. 2008 15:43

^^družbeno sprejemljivo? a je sprejemljivo do punce, k tega tipa ima?? zakaj bi mogu bit samo tip izkušen? zakaj 1x za spremembo ne bi smela bit punca malo bolj izkušena??
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 29. Mar. 2008 19:21

Ta izkušenost se v resni zvezi itak izravna. Ne rečem na začetku, ko je naprimer en partner bolj neizkušen in štorast, ampak teh stvari se tako hitro naučiš, da kmalu prideš na isto frekvenco svojega partnerja in ga lahko celo prekosiš :P - skozi zvezo se potem itak učita drug od drugega.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 29. Mar. 2008 19:30

MilkyWay napisal/-a:^^družbeno sprejemljivo? a je sprejemljivo do punce, k tega tipa ima?? zakaj bi mogu bit samo tip izkušen? zakaj 1x za spremembo ne bi smela bit punca malo bolj izkušena??


ma ne,sej po moje je dost tipov takih,ki majo rajs starejse (bolj izkusene) zenske..ne vem,no,vsej jst mam tak filing :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 29. Mar. 2008 20:47

Eh, blef, nekaterim tut use (kao) bajne izkušnje in ne vem kok ljubimk ne nucajo ... Mesci samohvale na račun "turbo deca" med rjuham se lahko razblinjo u momentu :roll: .
Fuj in fej podoživljanje spominou na neko bedno noč :tot: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 30. Mar. 2008 11:47

Jaz pa mislim, da je takih ljudi, ki smo pri 25ih "čudaki" še veliko, samo ne veste za njih. Obstaja ta stereotip, da smo "čudaki" grdi, debeli, zanemarjeni, asocialni itd. in ko srečate tipa, ki ne ustreza temu stereotipu potem ne pomislite, da je pa ta eden tistih "čudakov". pa je povsem možno da je on še največji "čudak", samo ker je čeden, brihten, družaben, komunikativen itd sploh nihče ne pomisli da je "čudak".

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov