Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

m-3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 11. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a m-3 » 13. Avg. 2007 10:50

ah, ne berete kar sem napisal. ne pomeni to, da zdej pa čakam da mi bo prava padla v roke in ja tko kot ste napisale bo kr držalo, je treba v svet pa spoznat kako ;) itak pa to če je prava ne ugotoviš kr tko hitro, tko da je treba mal več spoznavanja ženske ;)
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 13. Avg. 2007 11:01

glej če je tle tak problem da se punce ohladijo ko slišijo da nimaš izkušenj pa bod tih vsaj dokler te mal bol ne spozna, tud sramežljivost se da premagat saj živimo v svetu tehnologije, chatov, zmenkarij in podobnih stvari tko da če ti v živo ne gre pa probi prek interneta tko sm js spoznala enga fanta in čeprov se ni razvil v kej več sva zdej najbolša prijatelja. vsaj pr seb opažam da je velik lažje komunicirat.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Avg. 2007 11:12

Ja jz niti ne vem zakaj govoriš že na samem začetku da nisi nikoli imel punce....pa bodi tiho.


Sicer jaz osebno bi raje imela takega,ki je še ni imel kod takega ki je dal pol mesta skozi.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 13. Avg. 2007 11:21

tanika* napisal/-a:tko da če ti v živo ne gre pa probi prek interneta tko sm js spoznala enga fanta in čeprov se ni razvil v kej več sva zdej najbolša prijatelja. vsaj pr seb opažam da je velik lažje komunicirat.
Sem poskusil, pa je vse zaman. Poleg tega sem zasledil, da to uporabljajo samo tisti, ki imajo hude težave z družabnostjo. Mi je zbilo moralo.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 13. Avg. 2007 11:25

No, dobro. Bom pa zdaj jaz malo grda ( :D ) in priznam, da ne bi imela moškega, ki še nikoli ni imel punce.
Najprej bi pomislila, ali je kaj narobe z njim ali pač nobena ni dovolj dobra zanj. :nixweiss:

Sicer pa, kot je ena že rekla, če še nikoli nisi imel punce, potem tako ne moreš vedeti, s kakšnim dekletom bi lahko ali ne bi mogel funkcionirati v zvezi...
Da ne bi začel hoditi s punco, ker si v dvomih, ali je the one, je tudi traparija. Poskusiš, pa boš videl... Sicer pa se nikoli ne bosta našla človeka, ki se 100 % ujemata, vedno so potrebni neki kompromisi!! In povem ti, tudi prilagajanje ima svoj čar (če niso razlike le prevelike :D :wink: ) in če imaš človeka rad, ti ni težko.

Joj, sem zakomplicirala...
BISTVO: Če ne reskiraš, ne profitiraš!!
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 13. Avg. 2007 11:26

Toty napisal/-a:In situacija postane problem, ko komu povem, da še nisem imel punce, namreč takoj nastane oh in sploh, kako to, pa ono, itd. Folk me potem postrani gleda, se mi smeji.


ne delat tega! :evil:
meni se ne zdi, da si čudak. si pač ne nek način nedružaben in na nek način ne znaš navezovat stikov. me zanima, od kod to izhaja pri tebi, oz. zakaj?

pojdi več v družbo, in (prosim!) če že, išči dekleta primerna sebi. to pomeni predvsem po izžarevanju energije, po intelektu,... malo moraš met občutka za to, koliko pač lahko navežeš stikov oz. do kam lahko pelješ komunikacijo z eno vrsto deklet.

pa res ne vsem govorit, da še nisi mel punce. to jih ne prestraši, ampak jim da občutek, da iščeš eno pač samo zato, da bi že enkrat mel punco.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 13. Avg. 2007 15:36

McLarnovc napisal/-a:punca ne bo prišla h tebi pa ti rekla kej v stilu "ej ful si mi všeč, greva na eno pijačo?"
Haha, razen ce zgledas kot zvezdnik tega v zivljenju ne bos slisal od zenske, ki je ne poznas.

Sicer se mi je ze zgodilo, da je kaka prisla in mi delala job interview (kako ti je ime, od kod pa si....), sam to je ful redko.

Toty napisal/-a:Poleg tega sem zasledil, da to uporabljajo samo tisti, ki imajo hude težave z družabnostjo. Mi je zbilo moralo.
wow, to opcijo si opustil, ker je nekdo rekel, napisal neki tazga? Bad.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
~puncka~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ~puncka~ » 13. Avg. 2007 16:15

Mičkeno sem radovedna.. Kok pa ti zgledaš?
And I realized quickly when I knew I should, that the world was made up of this brotherhood of man - for whatever that means...
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 13. Avg. 2007 17:44

to da so na chatih samo taki ki imajo hude težave s družabnostjo definitivno ni res. v tistih časih ko sm js gor visela sm imela še preveč prijateljev in smo vsi skupaj gor visel ko pač nismo bili zuni in je bilo to razvedrilo, spoznavanje novega folka, loh sm v miru prbila kar sm hotla, itd. sm spoznla tud enga fanta s katerim sva se dopisovala še par let potem in tudi hodila. s tem je tako nima te kej bit sram ker če nočeš ni treba nobenemu vedet kdo si, če ti kdo ni všeč preprost skenslaš.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 14. Avg. 2007 14:30

Ne nisi čudak, mislm ne vem mal je čudn da nisi mel niti punce, sam sj štekam pač vrjetn ti ni blo do ženske al pa se zagledaš u napačno.
Al pa mogoč tvoj pristop do ženske ni taprav..... :?
Live your life like you want
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 14. Avg. 2007 15:50

Toty napisal/-a:Če še nisem imel punce, to ne pomeni da nisem bil v stiku z njimi. Samo nikoli ni prišlo dlje kot do pogovarjanja.
In situacija postane problem, ko komu povem, da še nisem imel punce, namreč takoj nastane oh in sploh, kako to, pa ono, itd. Folk me potem postrani gleda, se mi smeji.


ja potem pa to skrivnost zadrži zase....jaz bi v tvojem primeru naredila one night stand z neko punco ( pazi na zaščito!) da vidiš kako vse to skupaj sploh zgleda ( zalizovanje, sex pa to) .... po moje ti bo lažje...in potem v napad po resno dekle!
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 14. Avg. 2007 16:19

Pa kaj koga briga,kolk punc si mel.Ti sam pogumno.Ko boš najšo tisto,kateri boš lahko zaupal,ji boš,če boš hotel povedal.Na samem začetku pa res ni pametno to govorit.

aja,pa še to..definitivno nisi čudak ;)
m-3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 11. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a m-3 » 14. Avg. 2007 17:10

LaBonita napisal/-a:
Toty napisal/-a:Če še nisem imel punce, to ne pomeni da nisem bil v stiku z njimi. Samo nikoli ni prišlo dlje kot do pogovarjanja.
In situacija postane problem, ko komu povem, da še nisem imel punce, namreč takoj nastane oh in sploh, kako to, pa ono, itd. Folk me potem postrani gleda, se mi smeji.


ja potem pa to skrivnost zadrži zase....jaz bi v tvojem primeru naredila one night stand z neko punco ( pazi na zaščito!) da vidiš kako vse to skupaj sploh zgleda ( zalizovanje, sex pa to) .... po moje ti bo lažje...in potem v napad po resno dekle!


jaz pa ne bi naredil tega. to, da si doživel svoj prvič s svojo punco (mogoče tudi ženo) je nekaj najlepšega ;)

tko kot je rekla Maudisa, pomojem edini pametni post v tej temi, res.

tiste pa ki govorite da ne bi mogle bit s takim, ki še ni imel nobene.. wtf? kaj ko bi vam to rekel vaš prvi fant? to je en najneumnejših predsodkov, kar jih lahko imaš.

Ne razglašaj okoli, da še nisi imel punce, če te vpraša ji povej, drugače pa pač kasneje

lp
Uporabniški avatar
Schpella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 4. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schpella » 14. Avg. 2007 17:26

Res oprosti, ampak mislim da si asocialen. Star si 27 let pa NIČ? Čisto NIČ? Nevem no, mal gela na lase, eno hudo srajčko+jeans pa v napad...bo šlo lažje, če pa še mal jezik stegneš boš pa zmagal :razz:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 14. Avg. 2007 19:04

Schpella napisal/-a:Res oprosti, ampak mislim da si asocialen. Star si 27 let pa NIČ? Čisto NIČ? Nevem no, mal gela na lase, eno hudo srajčko+jeans pa v napad...bo šlo lažje, če pa še mal jezik stegneš boš pa zmagal :razz:
Haha dvomim da je tko preprosto.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov