So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 25. Jul. 2013 20:33

^^ Dejansko mi pri svojih 25ih letih še nikol ni bil všeč nekdo, ki je enako visok kot jst (171cm) al pa nižji. Se strinjam, da je to res glup kriterij (ker fantje nimate vpliva na to) in, da na prvi poglej deluje zelo plehko, ampak po drugi strani - jst tut ne morm vplivat na to, kdo me privlači ane? Men je ful pomembno, da je tip večji in močnejši (!) od mene (da je pač dec, ne vem kako nej drgač rečm noo :D), ne pa da se ob njem počutim kobilasto. Že pri mojih kolegih, ki so manjši od mene, mi gre to fejst na živce :? Je pa res, da sm celo puberteto hotla bit ful manjša, ker se mi je zdel ful grdo, da sm visoka (pa sploh nism neki nadpovprečno - mišlenje smrkle pač). Itak se pa zarečenga kruha največ poje, tko, da ni dvakrat za rečt, da bom na konc pristala z enim malo nižjim tipom - če je taprav, tut ta "problem" zihr izpuhti :wink:
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Jul. 2013 20:44

^^Imaš prav.

Noben tip, ali nobena ženska se nikoli ne sme razburjati.

Privlačnost ni izbira.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Jul. 2013 20:52

No da se navežem na hayleenin odgovor, da je pomembno da je večji in močnejši: sam sem kr močan v konstrukciji in že iz tega mi je malo mimo, da bi me kera skenslala zaradi tega, ker sem se rodil z geni, ki mi niso omogočili večje rasti, ne bi pa blo pomebno to da mam široka ramena in me je v bistvu za enega ornk deda skup. :D in ko tak berem malo kar pišete se pol kr malo zamislim z mojimi "pritlikavimi" 176 cm.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Jul. 2013 20:58

Ne vem, zakaj bi bilo to plehko, prav nič bolj ali manj kot katerakoli druga karakteristika, ki jo ljudje upoštevajo pri izbiri partnerja (še posebej vizualne so bolj ali manj v istem rangu) :) Ene odbija velik nos, druge očala, tretje prenizka rast. Saj na večino takih stvari nimamo vpliva, pa kaj? Saj ne gre za pravičnost do vseh kandidatov ali iskanje službe, temveč iskanje partnerja, ki nas bo privlačil :) Enako kot pri moških, enim so npr. všeč dolge suhe ženske noge, drugi hočejo bolj zaobljene itd.

Pri meni sicer vizualna plat ne igra velike vloge, sploh višina mi ni pomembna, ampak povsem razumem in si predstavljam, da pri nekaterih to vpliva na privlačnost. Podobno si skušam predstavljat tudi glede moških in njihovih kriterijev / preferenc glede oblike ženske postave, košarice prsi itd.

@Dioniz: ja, isto kot če so eni všeč blondinci (ti si pa recimo temnolasec)... so what, bo pa koga drugega našla, ti pa tudi :)
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 25. Jul. 2013 21:04

@Dioniz - tvojih "pritlikavih" 176cm al pa mojih "preklastih" 171cm. Kokr uzamš :D Sj pravim, se strinjam, da so te kriterij čist glupi, sam, če mal vržem iz proporcev - ena ploh ženska, ki se ful trudi okol tipa, ki ga noro privlači D modrc, tut nima šans pr njemu zard genetike. Pol se pa pejt iskanje pravice na tem svetu; življenje je pač krivično :wink:

Pa ti se s 176cm res nimaš kej sekirat nooo, jst mam kup kolegov, ki so visoki 170cm ali manj. To pa zna že malo bolj zakompleksati tipa.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Jul. 2013 21:12

:o Če smo že pri višini, saj 171 pa res ni veliko žensko? :) Jaz sem nekaj takega oz. malo manj, pa me vedno s palčkom nazivajo :D Pod 175 se mi ne zdi veliko... bi bila pa z veseljem 176, manekensko dolgih nog se ne bi branila, hehe.

Sploh zadnja leta v javnosti videvam vse več zelo visokih žensk, tako da se mi zdi, da se kar skrijem med njimi s svojo majhnostjo :/ (pa ne da bi hotela izstopat, samo tak filing dobim, kot da me bo folk pomendral).
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jul. 2013 22:02

^^Jaz sem pa 162 cm pa mi noben ne reče, da sem kot palček. :D Pa se meni sploh ne zdi, da sem tako zelo majhna, se mi zdi neka taka povprečna višina za žensko.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Jul. 2013 22:29

Js osebno se počutim grozno ob majhnih ljudeh. V moji družini smo vsi relativno visoki, tudi večina moje družbe je 170+. Imam pa eno kolegico, ki je okoli 160-165 velika in ko smo same, in se sprehajamo in tako, sem moram stalno sklanjat da jo slišim kaj mi pravi. Pa nisem zdej js en velikan, mam 175cm. Si ne predstavljam da bi hodila z tipom, ki bi bil manjši od mene. Ki bi moral stopit na prste da me poljubi. Ki ne bi bil "velika žlica" ampak "mala žlica" ko bi se crkljala. Ki bi se mi, ko bi sedela v kinu z glavo naslonil na ramo. Zraven katerega bi se počutila ko njegova gardedama. Pač ne. To so stvari, ki so po mojem mnenju rezervirane za ženske. In če se ena lahko počuti varno, sprejeto, krhko in damsko pri tipu ki je manjši od nje - super. Js pač tega trenutno niti slučajno ne zmorem.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 25. Jul. 2013 22:34

^^ Točno to sm hotla povedat, pa nism vedla kako :gut: :D
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Jul. 2013 22:58

Sarissima napisal/-a: Imam pa eno kolegico, ki je okoli 160-165 velika in ko smo same, in se sprehajamo in tako, sem moram stalno sklanjat da jo slišim kaj mi pravi.


mogoče bi si mogla dat sluh pregledat :P

js sm za te vaše razmere res ful mini (158cm na dober dan), pa se nikoli nisem počutla prikrajšano zaradi tega. majhno se počutim samo ko stojim med tremi mojimi frendi, ki so vsi pri 1.90. moj dečko je 30centi višji od mene, pa se mi ni treb anič dret, tudi drugače zgledava prav kjut. vsaj meni. in itak samo moje mnenje v tem primeru šteje :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 25. Jul. 2013 23:40

floribunda napisal/-a:js sm za te vaše razmere res ful mini (158cm na dober dan), pa se nikoli nisem počutla prikrajšano zaradi tega. majhno se počutim samo ko stojim med tremi mojimi frendi, ki so vsi pri 1.90. moj dečko je 30centi višji od mene, pa se mi ni treb anič dret, tudi drugače zgledava prav kjut. vsaj meni. in itak samo moje mnenje v tem primeru šteje :)



Bi se lahko pod čisto vsako točko podpisala, edino, da bi v oklepaj dala še malo manjšo številko. :)
Zadnjič spremenil *Lani*, dne 27. Avg. 2013 21:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
klavdy33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 11. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a klavdy33 » 26. Jul. 2013 8:54

Tud jz sm v mini klubu (163 cm) pa se nisem počutla prikrajšano zaradi tega, sama si pravm "cute little thing" pa vsi vemo da je strup v majhnih stekleničkah...sami plusi :cool: Fant pa more biti večji od mene, preferiram to :)
We're young, we're fine... let's do some damage!
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 26. Jul. 2013 10:00

dot napisal/-a::o Če smo že pri višini, saj 171 pa res ni veliko žensko? :)


Sej pravim, da sm mela to v puberteti neke fore, ko mi je blo ful lepš, če je bla punca mejhna. Zdj sm to definitivno prerasla in se še kakšnega cm tut nebi branla.:wink:
Edini minus, ki ga danes še vedno vidim, je, da se zgodi, da je kršn tip manjši od mene.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Jul. 2013 13:29

klavdy33 napisal/-a:Tud jz sm v mini klubu (163 cm) pa se nisem počutla prikrajšano zaradi tega, sama si pravm "cute little thing" pa vsi vemo da je strup v majhnih stekleničkah...sami plusi :cool: Fant pa more biti večji od mene, preferiram to :)


Pa res mi ni jasno zakaj je to majhna višina za žensko? A ni povprečje nekje 164 cm? Kot sem že zgoraj napisala jaz se nič ne počutim mini zaradi mojih 162 cm, se mi zdi čisto normalna višina za žensko.
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 26. Jul. 2013 21:51

...preferiram sicer višjega fanta...

zakaj? pač mi je lepše videt...sicer sm pa tudi imela fanta, ki je bil 2cm višji od mene in sm s petami (10cm) zgledala kobilasta zraven njega...tako da z njim sm nosila samo nizke čevlje...mi pač ni lepo videt...me pa ne moti...in ja zarečenag kruha se največ poje :D

sama mam sicer 168 cm...neka srednja višina...


big sister je dobrih 160 in jo že gledam zviška :lach:

z eno kolegico ki ima pa dobrih 150 cm, pa morem bit pozorna kaj govori...in v njeni družbi obvezno nizke čevlje...
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov